Skocz do zawartości

SoundMagic E10 i E30


duran

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa basu w porównaniu do SM PL11? Też jest moc?

 

Chcę E10 zgrać z Motorolą RAZR, PL11 dają radę ;) ale E10 są tak wychwalane ;) Będzie spora różnica na "+" SM E10 jeśli chodzi o zamianę słuchawek?

 

Już prawie kupiłem E10 ;)

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa basu w porównaniu do SM PL11? Też jest moc?

 

Chcę E10 zgrać z Motorolą RAZR, PL11 dają radę ;) ale E10 są tak wychwalane ;) Będzie spora różnica na "+" SM E10 jeśli chodzi o zamianę słuchawek?

 

Już prawie kupiłem E10 ;)

Wybierałem wśród tych dwóch modeli i koniec końców wybrałem E10 z powodu pięknie brzmiącej góry i lepszej separacji, ale jak na taką różnicę cenową to myślę, że szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Na tym metalu na środku długości słuchawk jest napis "SoundMAGIC" . Macie z drugiej strony "M104" ? Wnioskując po PL11, myślałem że będzie to napis "E10"

 

Przejrzałem chyba wszystkie obrazki w grafice google, przejrzałem wszelkie recenzje, filmiki na YT... i nigdzie nie mogę tego zauważyć :/

 

 

 

 

 

Chodzi mi o miejsce zaznaczone czerwoną "obwódką"

 

 

http://img440.imageshack.us/img440/3941/loadimagegallery.jpg

 

 

z drugiej strony napisu "SoundMAGIC" mam "M104"

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Słuchawki są zauważalnie lepsze od PL11. Mocniejszy bas, ale dobrze kontrolowany, no i średnica oraz góra to już całkiem inna historia ;)

 

Samo wykonanie też super :) no jedynie kabel mógłby być lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałem do supportu soundMAGIC, zobaczymy co odpiszą. :)

 

Jak napisałem, tak zrobiłem. "OP will surely deliver". Niestety w Chinach także był Nowy Rok i jego długie obchody, więc odpowiedź dostałem dopiero dzisiaj. :)

 

Jak odpisała pani Liyan Wu numer Mxxx oznacza datę produkcji/numer serii i nie ma większego znaczenia. Życzyła mi i Wam szczęśliwego Nowego Roku. :)

 

Załączyła także katalog soundMAGIC, a w nim nowe modele, takie jak P40, HP200, HP300, EH11M, nie widziałem za dużo o nich na forum, więc ciekawostka. ;)

category12.1.pdf

Edytowane przez BisQiK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej szukam IEM'ów do iphona 3gs ( dosyć jasny analityczny) , za około 130-150 zł. Sądzicie , że e10 nadadzą się? nie będzie to wszystko za jasne? może polecicie coś innego ? Akg K 324 P, Brainwavz M1, Creative aurvana in-ear 2, może polować na Aresy? Fajnie gdyby mi ktos doradził. Ostatnio kupiłem Xearsy n3i ale momentalnie się rozleciały( to znaczy coś z mikrofonem , co uniemożliwia prace) , nie mogę dojść jak to jest z ich gwarancją. Świruje już bo nie jestem na bieżąco z muzyką, a w 2012 już wyszło wiele ciekawych albumów i trzeba nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów.

 

Jestem początkujący jeżeli chodzi o słuchawki (i wogóle o sprzęt muzyczny), ale chciałbym się zapytać jak te słuchawki (E10 i E30) brzmią w porównaniu z FA Silver Bullet, które dzisiaj zakupiłem lecz nie jestem z nich jak narazie zadowolony.

 

Mianowicie w oczekiwaniu na jeszcze niedostarczonego Cowona C2 podłączyłem je do mojej starej Nokii 5530 i grają fatalnie.

Napiszę nawet, iż gorzej od jakichś samsungów (nie wiem co to za model) za 15 zł.

 

Więc jeśli po podłączeniu do C2 dalej będzie kiepsko, to je zwrócę i będę myślał nad innymi dokami do Cowona.

 

I pytanie brzmi czy któreś z doków z recenzji będą pasowały do tego odtwarzacza.

 

A tak na marginesie czy są wogóle podróbki produktów FA, dodam, że kupiłem je w sklepie nie napiszę jakim ponieważ nie chcę robić antyreklamy a cena jaką zapłaciłem (225 zł) na podróbki nie wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu grają tak, że może Ci się to niepodobać. Wiem po sobie. Jedni sie zachwycają, drudzy łapią za głowę o co w tym chodzi. Daj im sie wygrzac, staraj sie przyzwyczaisz, moze je polubisz(mózg tez sie wygrzewa ;) )

 

podróbki rebrandów ? ciekawe. raczej nie.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E10 jak i E30 to nie są słuchawki top/best/only one na rynku bo są produkty znacznie lepsze. Jeśli jednak budżet jest ograniczony to dla mnie są najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym. Wszystko to było już wielokrotnie tym temacie napisane.

 

colmarkos - w twoim przypadku problem był z bardzo słabym źródłem. Jednak C2 to kilka generacji wyżej od tej Noki. Nie mogę Ci jednak napisać wprost, czy synergia będzie idealna. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak dobrze zgrały się z Cowon J3/E2 myślę, że będziesz bardzo zadowolony. Osobiście do tego playera wybrałbym E10 z racji lepszego wykonania i ciekawszej charakterystyki. E30 są bardzo specyficzne i sugeruje je przed zakupem przesłuchać.

 

Bajerniak - nie przesadzajmy z tymi 50h. Już pierwsze różnice słychać po kilku godzinach. Czym dłużej tym bardziej nasz słuch przyzwyczaja się do samych słuchawek i ciężko nam wtenczas wyłapać różnice.

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności