Skocz do zawartości

Kupujcie :)


Gość BART{_osz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BART{_osz

Swoją 350-tke przywiozlem ze stanow ponad pol roku temu-wtedy to byla niezla egzotyka u nas i kazdy sie dziwil - IRIVER ?? co to za szajski wynalazek-ale teraz czytam te wszystkie testy i mam banana na buzi :) . Co tu duzo mowic - gra to naprawde świetnie. Odtwarzacz tak spodobał sie mojej dziewczynie ze az sama sobie kupiła swojego :) . Jedyne na co moge narzekac to - ze bateria nietrzyma tych 10 godzin - jak to - kiedy kupowałem chwalił producent oraz to ze mam ładowarke w standardzie 110V-jak w stanach i musze uzywac przejsciowki. Ale licze ze jak na stronach ze stanow czy azji - w sklepiku mozna kupic osobno i zasilacze , baterie , piloty tak i u nas w krotkim czasie to wprowadzą i bede mogł sobie kupić zasilacz 220V .

Ogolnie ?? - Zadowolony jestem bardzo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Swoją 350-tke przywiozlem ze stanow ponad pol roku temu-wtedy to byla niezla egzotyka u nas i kazdy sie dziwil - IRIVER ?? co to za szajski wynalazek

Heh tez tak wielokrotnie milaem i mam do tej pory iriver to na ironie bardzo slabo znana firma przez polakow a szkoda bo oferuje duze mozliwosci i niezawodnosc za niewygorowana cene B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale wiemy jaka jest wartoc dobrej dyspoty wszyscy ! Pytanie brzmi tylko jakiez jeszcze niejasnosci w kwestii iriverow pozostaly nie wyjasnione ? Przeciez na taka ilosc postow zostalo praktycznie powiedziane juz wszystko :P Nie mozna doprowadic by forum zamarlo a przeciez jezelli jakis swierzak ma pytania to zawsze znajdzie sie ktos kto udzieli mu fachowej odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale wiemy jaka jest wartoc dobrej dyspoty wszyscy ! Pytanie brzmi tylko jakiez jeszcze niejasnosci w kwestii iriverow pozostaly nie wyjasnione ? Przeciez na taka ilosc postow zostalo praktycznie powiedziane juz wszystko :P Nie mozna doprowadic by forum zamarlo a przeciez jezelli jakis swierzak ma pytania to zawsze znajdzie sie ktos kto udzieli mu fachowej odpowiedzi :)

maslo maslane w dodatku plywajace w maslance. . .

 

:angry::angry::angry:

 

Daj na luz GOA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności