Skocz do zawartości

Następca WALKMAN NWZ-X1060? NWZ-X1100


zad

Rekomendowane odpowiedzi

Thank you for your interest but these devices are designed by me. I want to cooperate with SONY. So maybe....... who know... :)

Sam autor filmiku się przyznaje, iż to jego "domowe" projekty i chce współpracować z Sony.

Codo następcy X - przydałby się takowy (wiele można by w nim poprawić, chociaż w kwestii dźwięku chyba nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujcie od firmy Sony, że stworzy udanego następcę serii X. Możecie się za to spodziewać kolejnych przedstawicieli serii: "Enjoy the Silence". Zastanawiam się tylko, jak firma Sony mogła do tego stopnia zatracić swój "instynkt samozachowawczy", że w "wypinaniu się" przed KE, wybiega przed szereg wszystkich producentów odtwarzaczy przenośnych, obecnych na rynku europejskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jeżeli Sony nie poradzi sobie z tym faktem to marka Walkman moze odejsc w zapomnienie. Nowe grajki sony szybko ludzie odsprzedaja po allegro z powodu tej blokady. Szkoda bo jakoscią wykonania i dzwieku są na wysokim poziomie pozatym wiele osób tak jak ja ma sentyment do walkman. Z drugiej strony z samej sympatji do marki nikt nie bedzie nasłuchiwał i sie męczył by komfortowo posłuchać mp3 tylko pójdzię w inna firmę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jeżeli Sony nie poradzi sobie z tym faktem to marka Walkman moze odejsc w zapomnienie. Nowe grajki sony szybko ludzie odsprzedaja po allegro z powodu tej blokady. Szkoda bo jakoscią wykonania i dzwieku są na wysokim poziomie pozatym wiele osób tak jak ja ma sentyment do walkman. Z drugiej strony z samej sympatji do marki nikt nie bedzie nasłuchiwał i sie męczył by komfortowo posłuchać mp3 tylko pójdzię w inna firmę niestety.

 

Meczyl sie z czym? Nie zauwazylem zeby najnowsze grajki Sony mialy problemy z napedzeniem IEMow czy sluchawek przenosnych - napedzanie duzyxh sluchawek z grajka bez wzmacniacza tak czy siak uwazam za pomylke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się dalej potoczy sytuacja z tym przepisem UE, do którego taki Colorfly się nie stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony S755 nie był w stanie napędzić moich Phonaków, które mają impedancję 32 Om. Z miejsca go sprzedałem, bo po prostu do niczego się nie nadawał. Jak ktoś może twierdzić, że europejskie ograniczenie głośności, na które skarży się masa internautów na całym świecie, to nasz wymysł?

Edytowane przez Alkoholik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mówił że to nasz wymysł? :huh:

 

Wczoraj wgrałem na iFP-1000 fw w wersji ums eu. I zbiedniał. Teraz odpaliłem starego H10 6GB z fw 1.10. Powerem urywa du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony S755 nie był w stanie napędzić moich Phonaków, które mają impedancję 32 Om. Z miejsca go sprzedałem, bo po prostu do niczego się nie nadawał. Jak ktoś może twierdzić, że europejskie ograniczenie głośności, na które skarży się masa internautów na całym świecie, to nasz wymysł?

 

Co to znaczy ze nie byl w stanie napedzic Sonakow? Bylo za cicho? Dzwiek byl nie taki? I jaki grajek byl w stanie napedzic?

Edytowane przez Dawindyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie sluchac masakrycznie glosno lub wrecz niebezpiecznie glosno dla sluchu. albo miec problem ze sluchem. mam sony s544. mialem phonaki, mam dt1350 i w obu przypadkach nie widze problemu. przy glosnosci 20 jest konfortowo, a max czyli 30 kresek to juz baardzo glosno.

 

Tez mam takie odczucia - dlatego wlasnie chcialbym sie dowiedziec co to znczy "nie mogl napedzic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośne a napędzone to nie jest to samo, AKG K242 HD mogą całkiem głośno zagrać z J3, ale na pewno nie będą wysterowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, 18 kresek na 40 możliwych w skali, w Cowonie J3, to głośność przekraczająca próg bólu. Nadmienię jeszcze, że w moim S618F, 12 kresek było dla mnie zupełnie wystarczające. To odnośnie wypowiedzi Pana, który stwierdził, że "musimy słuchać wręcz niebezpiecznie głośno dla słuchu". Co do wcześniej opisanego przeze mnie przypadku S755 i Phonaków, słuchawki grały na tyle cicho, że nie byłem w stanie wszystkiego usłyszeć. Ponadto, po osiągnięciu połowy skali, słuchawki przestały w ogóle reagować na zwiększanie głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się zdaje, że te Beyery DT1350 dobrze spasowałyby się z Sony X, coś jak w przypadku Shure SRH840. Czy granie DT1350 to coś podobnego do HD25? HD25 miały moim zdaniem przewalony bas, buczący i rozlazły.

Zibra, jak ci grają te Beyery? jesteś z nich zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasłuchałem się wielu sony nigdy nie miałem problemu z napędzeniem słuchawek nawet hd280pro z a845 grały całkiem przyjemnie.Drażnić może możliwość rokręcenia grajka do końca skali bez przesterowania bo przecież nie wiele grajków na to pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności