Skocz do zawartości

Iriver Z Allegro :)


Gość stefanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już nie wiem co o tym myśleć kolejny tydzień się rozkręca... wydawało mi się że dzisiaj powinienem dostać już zwrot ale jeszcze go nie mam...

... ciągle po cichu licze, że playerek dojdzie...

... poczekam do czwartku i będe dalej wyjaśniał

 

Coraz częsciej myślę o T10

ale jego kolorowy wyświetlacz wydaje mi się wadą i to sporą

chociaż sam już nie wiem co o tym sądzić

napewno t30 z punktu estetyki najbardziej mi siepodoba, uważam że t20 to porażka estetyczna

t10 jest ok ale ta cena... czy warto 100zł dopłacać żeby mieć w sumie to samo tylko trochę inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprzedawca, co obraca cudzymi pieniędzmi :D:D:D

A wy mu pozytywa, neutralne.....

Trzeba ludzi ostrzegać przed takimi "super sprzedawcami" jak Pitkos!!!

Dostał od was kasę, pograł na giełdzie, całe szczęście że wygrał, to ma z czego oddać, a teraz pojedzie na wakację za waszą naiwność, czysty zarobek.

Brawa, dla tych co płacili przez escrow, przynajmniej do tej kasy nie miał dostępu.

Koszmar, a nie super sprzedawca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dobra , nakłamał dużo ale wkońcu wszystko wyjaśnił i gdyby nie urząd celny to playery by mieli wszyscy już od dawna. Więc nie możemy też muwić , że jest super oszustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dobra , nakłamał dużo ale wkońcu wszystko wyjaśnił i gdyby nie urząd celny to playery by mieli wszyscy już od dawna. Więc nie możemy też muwić , że jest super oszustem.

Gdyby babka miała wąsy.......owszem "muwić" nie możemy, ale mówić powinno się że nie warto robić interesów skoro towaru się nie dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek242 Nie udawaj takiego mądrego ;) Skoro daje możliwość zwrotu kasy , i zapłaty dopiero po otrzymaniu playera to chyba jest uczciwy nieprawdaż ? :) Ciekawe czy ty był byś taki mądry gdyby ci zatrzymali towar na granicy i niemogłbyś go sprzedać ? Poczekam do przyszłego tygodnia , nie przyśle , kupie gdzie indziej , przyśle - zaosczędze ze 30 zł na piwo :D A ty jesteś denerwujący <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprzedawca, co obraca cudzymi pieniędzmi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

A wy mu pozytywa, neutralne.....

Trzeba ludzi ostrzegać przed takimi "super sprzedawcami" jak Pitkos!!!

Dostał od was kasę, pograł na giełdzie, całe szczęście że wygrał, to ma z czego oddać, a teraz pojedzie na wakację za waszą naiwność, czysty zarobek.

Brawa, dla tych co płacili przez escrow, przynajmniej do tej kasy nie miał dostępu.

Koszmar, a nie super sprzedawca!

 

na negatywa nie zasluguje wkoncu powiedzial kto nie chce czekac to mu odda kase w najgorszym wypadku na neutrala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek242 Nie udawaj takiego mądrego ;) Skoro daje możliwość zwrotu kasy , i zapłaty dopiero po otrzymaniu playera to chyba jest uczciwy nieprawdaż ? :) Ciekawe czy ty był byś taki mądry gdyby ci zatrzymali towar na granicy i niemogłbyś go sprzedać ? Poczekam do przyszłego tygodnia , nie przyśle , kupie gdzie indziej , przyśle - zaosczędze ze 30 zł na piwo :DA ty jesteś denerwujący <_<

 

Mądrego nie trzeba udawać B) Róbcie co chceta, jak mawia pewien gość którego programu zaraz nie będzie w TV publicznej, ja wolałbym się nie natknąć na allegro na takiego sprzedawcę!

Czasami mówienie prawdy jest denerwujące, jeżeli ktoś mnie oszukuje nie zasługuje na moją pobłażliwość!

Wiara czyni cuda :D , jeśli ktoś chce wierzyć w bajki o smole i złych celnikach to jego sprawa.

Pozdrowienia dla myslących inaczej!

Moja wypowiedź jest subiektywną oceną sytuacji, nie trzeba z nią polemizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu Allegro:

ARTYKUŁ 17. LEGALNOŚĆ AUKCJI

17.1. Zgłaszając towary lub usługi do aukcji Sprzedający potwierdza, iż jest uprawniony do przekazania tytułu własności do tych towarów lub usług każdemu, kto nabędzie je w ramach danej aukcji.

 

O ile mi wiadomo, pitkos wciąż nie spełnia tego punktu regulaminu => Ta aukcja nie powinna się w ogóle pojawić. Dawanie pozytywów za łamanie regulaminu i kłamstwa jest moim skromnym zdaniem nieporozumieniem, a zwrot kasy jest psim obowiązkiem sprzedającego, a nie rzeczą za którą ma się go chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu Allegro:

ARTYKUŁ 17. LEGALNOŚĆ AUKCJI

17.1. Zgłaszając towary lub usługi do aukcji Sprzedający potwierdza, iż jest uprawniony do przekazania tytułu własności do tych towarów lub usług każdemu, kto nabędzie je w ramach danej aukcji.

 

O ile mi wiadomo, pitkos wciąż nie spełnia tego punktu regulaminu => Ta aukcja nie powinna się w ogóle pojawić. Dawanie pozytywów za łamanie regulaminu i kłamstwa jest moim skromnym zdaniem nieporozumieniem, a zwrot kasy jest psim obowiązkiem sprzedającego, a nie rzeczą za którą ma się go chwalić.

 

Niestety taka jest prawda. Nieznajomość przepisów nie zwalnia z obowiązku ich przestrzegania. Pitkos powinien najpierw sprowadzić towar do siebie, przygotować odpowiednio i wtedy wystawiać aukcje. Co do tego wielkiego aktu łaski oddania pieniędzy, to jak sobie to wyobrażaliście? Mógł albo oddać, albo was okraść. Jego obowiązkiem jednak było oddanie nie swoich pieniędzy, więc nie rozczulajcie się tak nad tym faktem. Osobiście wystawiłbym mu negatywa, niestety, ale na jego własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem wlasnie swoj komentarz wraz z ocena. Nie moglem inaczej postapic jak poczestowac goscia negatywem. Chociaz przelal mi kase na konto. Nie mozna tak postepowac z kontrahentami, ze daje im sie iluzje tego, ze moga cos dostac szybko i tanio a pozniej sie ich zwodzi i koluje. Pozdrawiam reszte ekipy! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności