Skocz do zawartości

Co Kupić ? Pomóżcie !


xhorusx

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem już swojego player'ka T10 1GB US dzięki Waszym poradom, ale wyjeżdżałem na wakacje, a listonosz się trochę spóźnił i niestety nie mogłem go zabrać ze sobą. Dziś wróciłem i właśnie się nim bawię. Jestem bardzo zadowolony tylko mam pytanko - czytałem trochę na forum o słuchawkach, o asymetrycznych kablach, kątowej wtyczce itp., zastanawiam się czy u mnie jest wszystko OK ponieważ wtyk mam prosty, a kable są symetryczne (tym bardziej że wcześniej w IFP 190 TC też miałem słuchawki iRivera i kable nie były równe) czy są takie i takie czy coś jest nie tak z moimi słuchawkami ?

 

A tak przy okazji jak już zawracam głowę to czy można dokupić do player'a małe głośniczki zamiast słuchawek (wiem że chyba creative robi coś takiego) bo może mógłbym sobie podpiąć na działce gdzie nie ma prądu?. Wiem że jakość na pewno będzie słaba, ale zawsze coś by brzęczało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności