Skocz do zawartości

Superlux HD-668b


Witchinster

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam górę przytłumioną, a dół wyrazisty. Nie jest to niewiadomo jak silny bas, ale wyraźniejszy niż był w pierwszej parze.

Grado_fan pisze też o przestrzeni - "Wypełnienie, przestrzeń, swoboda, gładkość, dynamika, wyrafinowanie." czyli góra też musi się poprawiać.

Tylko, że wygrzewanie 1000 h to nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki wymagają wygrzewania przez minimum (!!! powtarzam - minimum!!! po tym czasie zmiany dopiero się zaczynają) 5000h. Ocenianie ich przed osiągnięciem tego progu zupełnie mija się z celem. Ja wygrzewam już od 10 miesięcy i jestem coraz bliżej osiągnięcia nirwany wykwintu. Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy nałożę je na głowę.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki wymagają wygrzewania przez minimum (!!!) 5000h. Ocenianie ich przed osiągnięciem tego progu zupełnie mija się z celem. Ja wygrzewam już od 10 miesięcy i jestem coraz bliżej osiągnięcia nirwany wykwintu.

 

Tak z ciekawosci po ci 2x hd668 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki wymagają wygrzewania przez minimum (!!! powtarzam - minimum!!! po tym czasie zmiany dopiero się zaczynają) 5000h. Ocenianie ich przed osiągnięciem tego progu zupełnie mija się z celem. Ja wygrzewam już od 10 miesięcy i jestem coraz bliżej osiągnięcia nirwany wykwintu. Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy nałożę je na głowę.

 

Ale jesteś zabawny -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki wymagają wygrzewania przez minimum (!!!) 5000h. Ocenianie ich przed osiągnięciem tego progu zupełnie mija się z celem. Ja wygrzewam już od 10 miesięcy i jestem coraz bliżej osiągnięcia nirwany wykwintu.

 

Tak z ciekawosci po ci 2x hd668 ?

już to gdzieś pisał. Jedne w domu, drugie w pracy, by nie wozić. Przy tej cenie można sobie na to spokojnie pozwolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zapodałem utwór, co by go zapętlić z opisówki Grado-fana: Sarah Brightman - Gloomy sunday z albumu La Luna... i co? i pstro - oprócz tego że z N 2 i HD668B to jest coś PIĘKNEGO, basu jest jak na lekarstwo, a instrukcja wszak powiada, że trzeba basem przypier**ć, żeby działało (cała płyta zFLACowana na te potrzeby). Doszedłem więc do wniosku, że właściwszym utworem będzie "Like a G6" FEM - który składa się w 3/4 z basu (FLAC oczywiście) i tym wychylać membrany:)

Edytowane przez ratajczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w tych moich jest ladny niski bas. ale brakuje tego srednio-wyzszego. czyli tego co sie najprzyjemniej slucha. moze akurat mi sie trafil taki egzemplarz :) wg mnie 668B to 40% srednicy i 60% wysokich. pozostale 0% to bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik jest bardzo dobry, ale na odpowiednim wzmocnieniu. Fiio E11 i jazda świnie. Dodatkowo poskramia (czyt. rolluje) im wysokie, przez co synergia jest bardzo dobra. Gdyby nie brak powietrza w takim zestawieniu, to nie kupowałbym K550.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jasny setup stacjonarny pod HD650 i SL668B na nim błyszczą.

 

Na wykresie w Headroom widać, że one mają bardzo mocny bas:

 

post-9374-0-10934600-1328551643_thumb.png

 

Taka charakterystyka pojawia się pod warunkiem podłączenia do dziurki o odpowiedniej mocy. Na samym Cowonie basu nie ma prawie w ogóle! Wystarczy dodać E11 i pojawia się mocarny i detaliczny bas. Z samego clipa z pewnością nie da się ich słuchać.

 

Nie oceniajcie tych słuchawek bez mocnej dziurki, bo to się naprawdę mija z celem. One nie potrzebują mocnego i ciepłego playera, tylko silnego wzmacniacza.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie będzie za jasny do nich ;/

 

umiesz pocieszyc :) zobaczymy. jak nie bedzie lepiej to troszke sie zmartwie. ale mam nadzieje, ze chociaz wysokie tony sie uspokoja. bo tej gory jest duzo za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik jest bardzo dobry, ale na odpowiednim wzmocnieniu. Fiio E11 i jazda świnie. Dodatkowo poskramia (czyt. rolluje) im wysokie, przez co synergia jest bardzo dobra. Gdyby nie brak powietrza w takim zestawieniu, to nie kupowałbym K550.

 

Jak to brak powietrza ? Dobrze rozumiem lubisz jak jest mało powietrza, ciasna zadymiona atmosfera jak klubie z jazzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności