Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

Dal osób szukajacych EP - 630. Media Expert ma je obecnie za 49zł, jeżeli ktoś ma ten sklep niedaleko siebie, to jak dla mnie bardziej się opłaca niż kupić na necie za 35 - 40zł skoro i tak trzeba zapłacic za przesyłke nie wspominając o czekaniu ;)

 

Do admina - TO NIE JEST REKLAMA ANI SPAM - poprostu może ta informacja komus pomorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki na tych aukcjach to podróbki??:

allegro1

allegro2

Wydaje sie że nie bo jest 12 miesięczna gwarancja

W sumie w ceneo znalazłem coś takiego "Sennheiser CX 95 STYLE

Znaleziono w 14 sklepach w cenie od 269,00 zł do 420,00 zł" Czyli na tych aukcjach są gdzieś pośrodku. A ogólnie w większości sklepów internetowych są oryginały co nie?? Bo nawet w niektórych jest taniej niż na allegro

W ogóle czy te słuchawki są dobre?? Bo za tą cenę chcę coś dobrego ;]

 

Aha taki offtop

Kupiłem ostatnio ipoda 4G 16GB za 586 zł chyba i nie wiem czy oryginał.. tzn w Polsce kosztuje 660 zł, ale...

u nas jest dość wysoka cena, bo w USA kosztuje 200$ (taką cenę znalazłem), a to wynosi jakieś 470 zł w przeliczeniu na naszą walutę (więc jest szansa że to oryginał). Poza tym jak można odróżnić oryginała od podróbki?? Mój ipod ma trochę ponad 15GB pamięci (czy to normalne??) Ogólnie wygląda na oryginał. Dostałem jakieś uloteczki (coś o gwarancji tam pisze) i dwie naklejki z logo apple, poza tym był w oryginalnym (tak sądze) plastikowym pudełku. Co wy o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki na tych aukcjach to podróbki??:

allegro1

allegro2

Wydaje sie że nie bo jest 12 miesięczna gwarancja

W sumie w ceneo znalazłem coś takiego "Sennheiser CX 95 STYLE

Znaleziono w 14 sklepach w cenie od 269,00 zł do 420,00 zł" Czyli na tych aukcjach są gdzieś pośrodku. A ogólnie w większości sklepów internetowych są oryginały co nie?? Bo nawet w niektórych jest taniej niż na allegro

W ogóle czy te słuchawki są dobre?? Bo za tą cenę chcę coś dobrego ;]

 

Aha taki offtop

Kupiłem ostatnio ipoda 4G 16GB za 586 zł chyba i nie wiem czy oryginał.. tzn w Polsce kosztuje 660 zł, ale...

u nas jest dość wysoka cena, bo w USA kosztuje 200$ (taką cenę znalazłem), a to wynosi jakieś 470 zł w przeliczeniu na naszą walutę (więc jest szansa że to oryginał). Poza tym jak można odróżnić oryginała od podróbki?? Mój ipod ma trochę ponad 15GB pamięci (czy to normalne??) Ogólnie wygląda na oryginał. Dostałem jakieś uloteczki (coś o gwarancji tam pisze) i dwie naklejki z logo apple, poza tym był w oryginalnym (tak sądze) plastikowym pudełku. Co wy o tym sądzicie??

 

 

Co do słuchawek. Wybierz co innego (z taką kasą pchaj się w iemy). Ipoo masz oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności