Skocz do zawartości

Legendarny Monolith MX7000 - Lista chętnych na zakup


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleźliśmy jeszcze jeden "breloczek". :P Nie wiem jaka pojemność, nie miałem jakoś okazji go włączyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, problem polega na tym że nie mam kiedy zrobić zdjęć odtwarzaczom.

 

 

 

 

Ale na pocieszenie podaje CENY;

 

1GB - 250zł (za egzemplarz w super stanie i kompletnym zestawem)

 

512 - 190zł

 

Cena będzie modyfikowana zależnie od stanu wizualnego odtwarzacza i zestawu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie się wycofuję. W sumie i tak miałem inne plany w tym miesiącu, ale ta cena mnie jeszcze w tym utwierdziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, problem polega na tym że nie mam kiedy zrobić zdjęć odtwarzaczom.

 

 

 

 

Ale na pocieszenie podaje CENY;

 

1GB - 250zł (za egzemplarz w super stanie i kompletnym zestawem)

 

512 - 190zł

 

Cena będzie modyfikowana zależnie od stanu wizualnego odtwarzacza i zestawu.

 

 

 

190 za 512mb używany, z bóg wie czym grzebanym w środku, jak już wiemy to były kości pamięci przekładane i inne dziwne rzeczy robione... Panowie pozostaje mi tylko dodać: wtf.gif

kasę nabijajcie sobie gdzie indziej, dobrze że nie czekałem w kolejce tyle czasu by usłyszeć TE CENY.

 

NuBreed///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem w kolejce to troszkę pojechałeś. To nie komuna żeby za mięsem stać w kilometrowych kolejkach :D Aczkolwiek troszku D@rk przesadził z cenami i zapewne po reakcjach spróbuje je obniżyć. Cena jest napędzana tym, że przecież to jest "Zaje****a Legenda Brzmienia" i nic już teraz tak nie zagra jak Monolith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę z wyjaśnieniem. Żadna 512 nie była rozkładana.

 

Przekładana była kość 1GB do egzemplarza który zostaje u nas. Po przełożeniu sprzęt się buntował. Więc ją wywaliliśmy.

 

Nie sprawdzałem cen na allegro. Przejrzałem ceny z archiwum i sam się zgadzam że są za wysokie.

 

 

 

 

Aktualne ceny:

 

180zł za 1GB x5

 

120zł z 512MB x2

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na gubieniu pliku czcionek. Błąd w sofcie. Prócz dwóch sztuk. Jedna ma uszkodzone usb, a drugi egzemplarz w ogóle nie chciał funkcjonować. Miał zapętlony format, czy jak by to nazwać.

 

Reszta, czyli to co chcemy sprzedać, jest w pełni sprawna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra. Złe wieści na początek.

 

Zostało pięć działających odtwarzaczy.

 

3x 1GB

2x 512MB

 

Wszystkie w pełni sprawne.

 

Naładuje się aparat. I wrzucę ich foty.

 

W pierwszej kolejności, prawo do nabycia mają osoby z listy w pierwszym poście. Wyśle pmki z zapytaniem do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160zł za 1GB.

 

KAŻDE ZDJĘCIE MA 3MP!

 

 

 

1 512MB

 

DSCF2536.JPG DSCF2528.JPG DSCF2529.JPG DSCF2530.JPG DSCF2531.JPG DSCF2532.JPG DSCF2533.JPG DSCF2534.JPG DSCF2535.JPG

 

2 512MB

 

DSCF2552.JPG DSCF2553.JPG DSCF2554.JPG DSCF2555.JPG DSCF2556.JPG DSCF2557.JPG DSCF2558.JPG DSCF2559.JPG DSCF2560.JPG

 

3 1GB

 

DSCF2537.JPG DSCF2544.JPG DSCF2539.JPG DSCF2540.JPG DSCF2541.JPG DSCF2542.JPG DSCF2543.JPG

 

4 1GB

 

DSCF2561.JPG DSCF2562.JPG DSCF2563.JPG DSCF2564.JPG DSCF2565.JPG DSCF2566.JPG DSCF2567.JPG DSCF2568.JPG DSCF2569.JPG DSCF2570.JPGDSCF2571.JPG

 

5 1GB

 

DSCF2545.JPG DSCF2546.JPG DSCF2547.JPG DSCF2548.JPG DSCF2549.JPG DSCF2550.JPG

DSCF2551.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności