Skocz do zawartości

Prosze o porowanie 2 pentagramow, ktory wybrac


Rekomendowane odpowiedzi

Sony jako odtwarzacze sa ok dużo sluchawek tej firmy tez gra na wysokim poziomie. Co do odtwarzacza to nie bierz żadnego juz lepiej kup sanse clip/clip plus lub np cowon e2 bedzie lepiej. Pozdrawiam

Po sumie jaką zapłaciłem za słuchawki firmy Sony spodziewałbym się dobrego dźwięku,a w moich słuchawkach dźwięk jest tragiczny i to nie jest pierwszy taki bubel od Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najlepsze,że ja nie podłączałem ich do odtwarzaczy Sony były podłanczane do innych odtwarzaczy.Poczytałem o tych słuchawkach w internecie i prawie żadna opinia nie była pozytywna.Słuchawki były dokanałowe bo innych nie używam.To była taka sytuacja że byłem zmuszony wziąć słuchawki tylko z tego sklepu i to był ostatni dzień (na następny dzień wyjeżdżałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a kolega Lethys już pewnie dawno kupił jeden z tych Pentagramów :P

Edytowane przez Ros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zalezy mi na dobrym dzwieku i doobrej baterii.

 

Ani jeden, ani drugi jeżeli ci zależy na tym co podałeś. Szukaj czegoś od SanDiska albo Sony.

 

Z mocną baterią... w takim razie zostaje sony ;)

 

Zamiast brać pentagram (shajs), weź Nanite N2 (cudeńko - jeśli chodzi o dźwięk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a kolega Lethys już pewnie dawno kupił jeden z tych Pentagramów :P

Jego kasa, jego problem. A forum jest po to m.in. żeby wybijać nieznającym tematu z głowy głupie pomysły typu kupowanie Vedii czy Pentagrama.

albo większości słuchawek Sony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek Sony dobrze grających to są nspewno te: ex85, ex500, ex700, topowe nauszne nc. Ale generalizowanie,że większośc jest słaba? To jest trochę przesada. Przesadzone są często ceny i tu się zgadzam.

Edytowane przez adasss8cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie możliwe :D ludzie przejrzeli na oczy :rolleyes: nie będę wymieniał "fanów" Vedi żeby nie robić im wstydu.Ale tak kiedyś "jechali" po mnie i innych uczestnikach forum którzy wyrażali swoje negatywne zdanie na temat firmy Vedia,a teraz co cicho skulili uszy i siedzą cicho.

 

Ps.Nie powiem kto ;) mi daje minusy na profilu i za co ;) ale jeżeli myślicie że ja się nimi przejmuje to jesteście w głębokim błędzie.

Edytowane przez transcend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności