Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

 

XE200PRO:

 

The vocals were quite dominant in most of the songs I listened to, especially in Wedding Dress and the highs were certainly prominant too, you could hear a lot of detail in the mids and highs and the sound was very clear and warm at the same time. These headphones sounded very nice for ballads but it probably had the lowest bass out of all the headphones. The cable is a sort of cloth weave cord type and it's a Y-cord headphone. Isolation is not as good as the TD-III but with the foam tips it was good enough, however I felt the seal was not as good as the TD-III and therefore the sound quality could be even better but it's already better than the TD-III in my opinion as the TD-III was just tiny bit muddy with it's bass and it was not as detailed as the XE200PRO, I can't remember which one is warmer or more coloured though.

 

 

 

XGF500PRO:

 

I was a bit disappointed when I first heard them as I immediately knew I preferred the sound of the XE200PRO, however, that's not a bad thing as I did not pay much for them. It's bass is quite punchy yet detailed, although it doesn't have as much bass as the TD-III, it has more bass than the XE200PRO. I feel the highs are less prominent than the XE200PRO and it sounds less warm, and perhaps "thinner", punchier, than the XE200PRO. The mids didn't seem as tight but it was also detailed and clean, but not as much as the XE200PRO but moreso than the TD-III. I feel the sound of these is a little like a mix of the TD-III with the XE200PRO but they're also unique at the same time. I noticed these seem to require more power to drive though and the flat cable is quite soft so I'm not sure on the quality of it, I don't think it'll break easily though. It does carry more microphonics than the XE200PRO but I noticed you could wear these over ear to lessen the microphonics.

 

source: http://www.head-fi.org/t/565671/new-xears-iems-with-flat-cable

 

XE200PRO lepsze?

 

Podejrzewam coś że nowe xearsy będą mniej ocieplone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co do tych XGF500PRO jest trochę wątpliwości jak na razie. Czy z przytoczonego wyżej porównania do XE200PRO wynikać może, że będą one gorzej grały z ciepłym odtwarzaczem (mam t60)? Które xearsy byście polecili do niego? XE200PRO, TD III V2, XGF500PRO? Dwa pierwsze modele macie już przetestowane, więc może się ktoś z was wypowie. Powoli zbliża się czas zamknięcia listy, więc na coś wypadałoby się w końcu zdecydować B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam recenzent przedstawia się jako noob więc nie przywiązywałbym to tych zdań większej wagi... Sam fakt, że opisuje dźwięk słuchawek w dniu w którym je otrzymał jest dość wymowny... Xearsy pokazują pełnie możliwości po 100h wygrzewania.

 

E: poza tym jest jeszcze coś jak przyzwyczajenie do dźwięku. Trochę tego sprzętu już mi się przewinęło przez uszy i wiem, że dopiero po jakimś tygodniu mogę rzetelnie się wypowiedzieć na jego temat. Do dziś pamiętam jak się przejechałem na pierwszym wrażeniu Etern albo jak bardzo byłem początkowo rozczarowany Audeo.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylne pierwsze wrażenie, odmienny gust, źródło i wygrzewanie (do tego byłem sceptyczny ale po ex85 i IE8 trochę zmieniłem zdanie). Nie kupię to nie będę wiedział, ale pewne jest, że słuchawki kiepskie nie są. Też raczej zostanę przy pięćsetkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichris - XGF500Pro

Riddick - XGF500Pro

hotblue - XGF500Pro

xar - XGF500Pro

Chartbreaka - XGF500Pro

matys42 - XGF500Pro

Crash Override - XGF500Pro

Syler - XGF500Pro

Sephiroth1983 - XGF500Pro

manie14 - XGF500Pro

delta21 - XGF500Pro

 

MetalmaN - XGF500Pro

 

 

Jak wszyscy to wszyscy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichris - XGF500Pro

Riddick - XGF500Pro

hotblue - XGF500Pro

xar - XGF500Pro

Chartbreaka - XGF500Pro

matys42 - XGF500Pro

Crash Override - XGF500Pro

Syler - XGF500Pro

Sephiroth1983 - XGF500Pro

manie14 - XGF500Pro

delta21 - XGF500Pro

MetalmaN - XGF500Pro

Tomonfire - XGF500Pro

Z chęcią wypróbuję je na P3 , bo bardzo mi się podobają ;)

Wiec na pewno się pisze .

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris - XGF500Pro

Riddick - XGF500Pro

hotblue - XGF500Pro

xar - XGF500Pro

Chartbreaka - XGF500Pro

matys42 - XGF500Pro

Crash Override - XGF500Pro

Syler - XGF500Pro

Sephiroth1983 - XGF500Pro

manie14 - XGF500Pro

delta21 - XGF500Pro

MetalmaN - XGF500Pro

Tomonfire - XGF500Pro

kumis666 - XGF500Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris - XGF500Pro

Riddick - XGF500Pro

hotblue - XGF500Pro

xar - XGF500Pro

Chartbreaka - XGF500Pro

matys42 - XGF500Pro

Crash Override - XGF500Pro

Syler - XGF500Pro

Sephiroth1983 - XGF500Pro

manie14 - XGF500Pro

delta21 - XGF500Pro

MetalmaN - XGF500Pro

Tomonfire - XGF500Pro

kumis666 - XGF500Pro

Jelon - XGF500Pro

 

(dopisuję się raz jeszcze...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wybrać kolor to ja bym prosił o takie niebieskie :). Wyglądają bardzo ciekawie. Może są dostępne jeszcze inne kolory ?

 

Ja też jeśli można to prosiłbym o niebieskie, będą pasować do mojego N2 :D a po za tym wydaje mi się że smerfowy kolor lepiej się prezentuje niż czarny oklepany :P

 

245672_coolflatx1_2.jpg

 

Powtarzam listę:

 

chris - XGF500Pro

Riddick - XGF500Pro(niebieskie)

hotblue - XGF500Pro

xar - XGF500Pro

Chartbreaka - XGF500Pro

matys42 - XGF500Pro

Crash Override - XGF500Pro

Syler - XGF500Pro(niebieskie)

Sephiroth1983 - XGF500Pro

manie14 - XGF500Pro

delta21 - XGF500Pro

MetalmaN - XGF500Pro

Tomonfire - XGF500Pro

kumis666 - XGF500Pro

Jelon - XGF500Pro

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności