Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

Czy TDIII zgrają się dobrze z iPodem Video? Muzyka głownie rock, post-rock, ambient. Bez przesadnego basu, ale żeby jakiś tam był słyszalny. Jeżeli tak, to też chętnie bym się pisał na czwartą turę.

Było już o tym połączeniu - przejrzyj ten temat dokładnie to się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sorry od razu jeżeli wyskakuje z głupim pytaniem, ale czy te słuchawki podpasują jakoś do Sansy Fuze? Jestem zielony i będzie to mój pierwszy nie-kioskowy zestaw. Słucham praktycznie wszystkiego więc ciężko mi określić konkretne wymagania. Jeżeli ten zestaw by się zgrał to też chętnie bym się pisał do IV tury. Szukałem wzmianki o Fuze w tym wątku, ale nie znalazłem. Nie wiem, może klasa playerka nie ta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sorry od razu jeżeli wyskakuje z głupim pytaniem, ale czy te słuchawki podpasują jakoś do Sansy Fuze? Jestem zielony i będzie to mój pierwszy nie-kioskowy zestaw. Słucham praktycznie wszystkiego więc ciężko mi określić konkretne wymagania. Jeżeli ten zestaw by się zgrał to też chętnie bym się pisał do IV tury. Szukałem wzmianki o Fuze w tym wątku, ale nie znalazłem. Nie wiem, może klasa playerka nie ta.

 

Pozdrawiam

Fuze jest ciepły a TD-III <strike>są</strike> "dryfują" w kierunku neutralności przekazu więc powinno być to niezłe zestawienie, ale czy najlepsze z możliwych to trudno powiedzieć. Z drugiej strony jeżeli to będą Twoje pierwsze "poważniejsze" słuchawki to powinno Ci się podobać - jednak w przypadku słuchawek i preferencji użytkownika zasada zero-jedynkowa nie działa.

Edytowane przez Ros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak radził poszukać czegoś innego. Po odpowiednim umieszczeniu słuchawki w uchu, słuchając z Meizu M6 jest nieznośnie, dużo basu i w ogóle ble. Fuze nie jest chyba chłodniejszy, odradzam. Może shure 102 ? ktoś chyba dzisiaj dał ofertę w komisie. Poczytaj

 

A do video jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak radził poszukać czegoś innego. Po odpowiednim umieszczeniu słuchawki w uchu, słuchając z Meizu M6 jest nieznośnie, dużo basu i w ogóle ble. Fuze nie jest chyba chłodniejszy, odradzam. Może shure 102 ? ktoś chyba dzisiaj dał ofertę w komisie. Poczytaj

 

A do video jak najbardziej polecam.

Podpisuję się pod tym co napisał wrq "ręcami i nogami" :)

 

@teac -> jestem zresztą pewien, że o Fuze i synergicznych dokanałówkach do niego na pewno było na forum. Użyj wyszukiwarki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki z III tury dotarły! Nie miałem jednak możliwości spakować i zaadresować aż 20 sztuk w 1 godzinę i jeszcze dziś wysłać :( Zaraz się za to zabieram i rano pójdę na pocztę.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety listonoszka przyszła późnym popołudniem... Szkoda bo chciałem, żeby większość dostała je przed weekendem. Na szybko nie chciałem tego robić, żeby się nie pomylić (a i tak bym się nie wyrobił).

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w media poszukąć gumek thompsona hed 16, ponieważ jak piszecie te w zestawie są beznadziejne. Niestety nie było 16, ale były 17. Różnią się znacząco?

Głowy za to nie dam, ale miałem jedne i drugie w rękach i jak dla mnie różniły się tylko kolorem - 17 są białe.

 

Mógłby ktoś jeszcze potwierdzić?

 

Super wiadomość, że słuchawki są już u Ciebie. Może się uda i będą jutro, ale w poniedziałek też super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichris własnie dostałem TD-II.. Dzięki wielki chłopie :D

 

Co do samych słuchawek to jest moc.. :D co prawda dopiero paczkę rozpakowałem i od razu założyłem na uszy ale już czuć basik który nie przysłania reszty.. tego mi trzeba było.. mmm :D

Edytowane przez matrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności