Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] jakie douszne asymetryczne ?


Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem chodzac po sklepach i badajac na allegro znalezc sluchawki douszne z asymetrycznym kablem (dokanalowki mnie nie interesuja) i nie znalazlem. Doradzcie cos jesli jeszcze jest co, zakladajc ze cena nie gra duzej roli, no ale generalnie wolalbym tansze, nie mam wygorowanych wymagan co do reszty parametrow ;)

Zazwyczaj mialem ktores sennheisery w przedziale cenowym 60-100, ale teraz Ci nie maja nic takiego w ofercie najwyrazniej. Zwracalem juz mx-370 ktore okazalo sie, sa blednie wg opisu producenta na ich stronie oznaczone jako asymetryczne.

 

Jakim sposobem gorszy standard wypiera ewidentnie lepszy w tym przypadku !?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak, dzieki za info, wyglada na to ze sa jeszce w ofercie, w opisach pisza o "asymetrycznym wyprowadzeniu kabla" (ktore nie wyskakiwalo mi przy szukaniu wczesniej)

 

Jakby ktos znal jakas alternatywe to prosze o info :)

 

PS powiadomienia na email o odpowiedzieach nie dzialaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cresyn Axe... fajnie gra, ma asymetryczny kabel (ładny, w oplocie) a i pewnie drogie nie są.

 

mowisz o tym modelu Cresyn Axe IV ? no 49zl to nie majatek ;)

tylko czy jestes pewien, ze kabel jest asymetryczny ? w opisach nic o tym nie widze

 

w sklepach RTV mowili mi jeszcze o jakichs philipsach czy panasonicach (ktore niedawno mieli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te Cresyny, fajny ten kabelek, można powiedziec ze poza designem sa idealne ;) (jakosci dzwieku nie jestem w stanie ocenic, jako ze jestem w tym slaby ;)

 

A jaki wplyw na dzwiek mialo zakladanie gabek? pytam bo wlasciwie w tych nie trzeba by tych wiecznie spadajacych cholerstw zakladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy SRS300 - podobny styl grania, przy MX370 - cieplej. MX370 są sporo jaśniejsze (jak chyba wszystkie pchły Sennheisera od serii X60 do najnowszych bo 160 i 170 też jasne są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały update dla zainteresowanych pchelkami asymetrycznymi, zwłaszcza o lepszym basie: ostatnio szukając kabla-adaptera na jack do słuchawek do mojego telefonu SE znalazłem nowe słuchawki SE HPM-64 "bass reflex" na allegro za 17,50 z przesylka (wybralem oferte sklepu z Krakowa za 11,99 gdzie sprzedawca zarzekal sie w opisie o oryginalnosci produktu pomimo opakowania typu "bulk").

Nie wierzylem w oryginalnosc poczatkowo za ta cene ale musze przeznac ze zarowno kabel-adapter daje rade (porownywalem z innym pewnym oryginalnym) jak i same asymetryczne sluchawki - z podbiciem basów - dają radę (takich basów jeszcze w pchełkach nie słyszałem!). Jedyny mankament to fakt, ze same sluchawki maja krociotki kabel wiec jesli playerek nie jest na szyi/piersi to potrzebna jest przedluzka!

 

Tylko uwaga na inne aukcje, bo podrobek na pewno pelno, sprawdzilem ta jedna oferte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Faktycznie, bardzo fajne sluchaweczki. ja bym jednak troche bardziej pomarudzil.. i do asymetrycznego kable dolozyl jeszcze krotki kabel sluchawek (w zestawie z ewentualna przedluzka - cos jak w K319).

 

Chodzi o to by podpiac do nich pilota Nokii (np. NOkia AD54) i miec tym samym zestaw glosnomowiacy nokia na dobrych sluchawkach dousznych.

 

Ostatecznie jesli jest problem z dousznymi, ktorych chyba wiele w gamie nie ma to jakies dokanalowki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, bardzo fajne sluchaweczki. ja bym jednak troche bardziej pomarudzil.. i do asymetrycznego kable dolozyl jeszcze krotki kabel sluchawek (w zestawie z ewentualna przedluzka - cos jak w K319).

 

Chodzi o to by podpiac do nich pilota Nokii (np. NOkia AD54) i miec tym samym zestaw glosnomowiacy nokia na dobrych sluchawkach dousznych.

 

Ostatecznie jesli jest problem z dousznymi, ktorych chyba wiele w gamie nie ma to jakies dokanalowki ?

 

Tak jak i kolega powyżej polecę HPM-64. W swojej cenie nie do pobicia, do tego mają krótki kabelek - do pilota Nokii jak znalazł.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności