Skocz do zawartości

Creative GigaWorks T3 czy Microlab Solo7C?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się do kupienia głośników, które można by z powodzeniem podłączyć do komputera/laptopa. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, tak by słuchanie muzyki sprawiało jak najwięcej przyjemności. Na takie głośniki chciałbym wydać nie więcej niż 800zł. Z tego co sobie sam poprzeglądałem to zainteresowały mnie dwa zestawy: Creative GigaWorks T3 i Microlab solo7c. Który z tych dwóch zestawów jest lepszy? Czy ktoś miał okazję już używać, któregoś z tych zestawów? Jeżeli ktoś zna lepsze "modele" do tych 800zł niech śmiało pisze - jestem otwarty na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać tych T3 do Solo 7c. :D Można powiedzieć że to nawet nie taktowne. ;) Kup jeszcze do nich DACa z line outem i będzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same różnice w konstrukcji? To tak jak porównać doki do nausznych otwartych. Jak chcesz porównać 2.0 do 2.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie konstrukcji jesteś w stanie stwierdzić, że te Creative słabo grają? No, z takimi umiejętnościami, to rzeczywiście szkoda czasu na odsłuchy sprzętu :P

 

 

Ty nie rozumiesz- jak możesz porównywać konstrukcję 2.1- która ma suba z konstrukcją bez suba. Wtedy się trochę inaczej projektuje co się wsadza za głośniki z reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chcę się sprzeczać, ale ja nie mam problemu z porównaniem MUZYKI z moich słuchawek nausznych i moich dokanałówek. Tak samo zestawy 2.1 czy głośniki dwudrożne 2.0 i mogę bez problemu wymienić wady i zalety, różnice w dźwięku, jak i porównać funkcjonalność obu. I nie wiem w czym problem? A już tym bardziej bez sensu wydaje mi się mówienie, że takie porównanie jest "bez sensu", biorąc pod uwagę, że mówimy o dwóch zestawach prezentujących podobną jakość i podobny przedział cenowy, tylko mających trochę inne zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu 2.1 i 2.0. Po zakupie kolumn stereo, już ani razu nie ruszyłem 2.1 do muzyki. Co innego w grach, czy filmach.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam w domu 2.1 i 2.0. Po zakupie kolumn stereo, już ani razu nie ruszyłem 2.1 do muzyki. Co innego w grach, czy filmach.

 

A ja słuchałem tych Microlab ustawionych po dwóch stronach monitora komputerowego (nawiasem mówiąc biurko było baardzo duże) i po pięciu minutach bolała mnie głowa. Choć przy dobrym ustawieniu nie wątpię, że mogą grać fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zależy od ustawienia, ja z siódemek w moim pokoju nie mogłem za cholerę wydobyć niskiego basu, przestawiłem je i teraz ustawiam bas na -1 bo jest go tak dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności