Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do iPhona


z0RDi

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.mp3store.pl/topic/59657-philips-shp5401-nastpca-cal/ Przeczytalem wszystko pieknie tylko ze nie izoluja ; /

Mowiac o zakrywaniu ucha mialem namysli taka "gąbke" dookola ucha chyba duzo pomaga w izolowaniu ; )

Sory jestem troche zielony ... ; )

 

Dodam ze słucham Hip Hopu. Lecz nie chce ogromnego basu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do 100zł jakieś w miarę sensowne wokółuszne inne niż Koss UR20 będą. Ja tam bym proponował dołożyć i CAL kupić (używki za 130zł znajdzie, czasem na allegro nowe za 150-170zł) Do iPhone jak znalazł a i klasa dużo wyższa niż takie HD201...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak na prawdę chcesz małe z izolacją (dlatego mają ucho chować). Jak tak to najlepiej dokanałowe. Kupujesz NuForce albo SM PL21 i powinno być jak znalazł a izolacja na bank będzie lepsza niż w nausznych i będą malutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do nausznych mogę jeszcze polecić AKG K540. Ostatnio zakupiłem je i brzmią tak jak by były robione pod iphone'a:) Osobiście radzę trochę nazbierać i kupić coś lepszego ponieważ ucho też przyzwyczaja się do jakości muzyki i im więcej słuchamy muzyki na lepszym sprzęcie tym lepiej będziemy dostrzegać szczegóły muzyki i nie tylko!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności