Skocz do zawartości

Tylko najlepsze realizacje


hasos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Plus wszystkie inne filmy autorstwa ThePianoGuys.com

 

Piękne, jak znaleźć więcej czegoś takiego (takiej muzyki, niekoniecznie takich nagrań)? Czego w ogóle szukać?

Nic dodać nic ująć

Proszę o więcej ;)

 

bump :s

fajnie jakbys odpowiedzial na pytanie Jackzor'a :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznać najlepiej zrealizowaną płytą?

 

Tzn, wydaje mi się, że łatwo rozpoznać dobrze zrealizowaną płytę lub skopaną... jednak w jaki sposób określić, że jest to "mistrzostwo"?

 

Jak dla mnie to genialnie zrealizowane są płyty Godsmacka, chyba wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym brzmieniem? :)

Jak gitary zlewaja się w jeden hałas i nie jestes w stanie rozróznić poszczególnych instumentów to jest dobra realizacja?

Moze do tytułu płyty dodajmy tez co nam sie podoba w tej realizacji?

 

Mój typ Annihilator - King of the kill - Świetna realizacja, nie znam się za mocno na metalu, ale kilku płyt słuchałem. Tak zrealizowanej nie znam drugiej. Kazdy instrument ma swoje miejsce, przedstawienie perkusji powala. Słychać MOOOC!

Annihilator_-_King_Of_The_Kill_-_Front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, technicznie genialny krążek, a muzycznie też może być. :)

 

Może ktoś polecić, więcej tak wyprodukowanych płyt z ciężkim brzmieniem?

Edytowane przez Mateusz Biszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Godsmack jak dla mnie brzmi świetnie, podobnie SOAD czy KoRn.

 

Godsmack, SOAD? Ok. Ale Korn? Kurczę, ostatnio nie mogę tego w ogole słuchać, a swego czasu był to mój ulubiony zespół(mam wszystkie płyty do take a look in the mirror). Tak samo Neurosis(mój ulubiony z troszkę późniejszego okresu). I rozpaczam :( Sprzęt nie ten, że źle brzmi, czy kiepska realizacja, i w końcu zaczęło mi to przeszkadzać?

 

 

Słucham właśnie Carolina Chocoalte Drops(, i chyba nikt nie powie, że jest to źle zrealizowane ;) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Godsmack jak dla mnie brzmi świetnie, podobnie SOAD czy KoRn.

 

Godsmack, SOAD? Ok. Ale Korn? Kurczę, ostatnio nie mogę tego w ogole słuchać, a swego czasu był to mój ulubiony zespół(mam wszystkie płyty do take a look in the mirror). Tak samo Neurosis(mój ulubiony z troszkę późniejszego okresu). I rozpaczam :( Sprzęt nie ten, że źle brzmi, czy kiepska realizacja, i w końcu zaczęło mi to przeszkadzać?

 

 

Słucham właśnie Carolina Chocoalte Drops(, i chyba nikt nie powie, że jest to źle zrealizowane ;) Polecam.

 

Tak Karolinka tez fajnie zrealizowana. Niestety im lepszy sprzęt tym mniej do słuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam boksik Ornette Colemana "Original Album Series" (5 albumów). Bałem się jakości nagrań, bo to przełom lat 50/60 (Blue Train Coletrane'a z tego okresu jest pod tym względem słaby), ale pomijając oldskulowe rozumienie stereo (instrumenty grające na pojedynczym kanale), to brzmienie jest powalające! Wszystko jest tak czyste, jakby nagrywano to współcześnie w wypasionym studiu ECM. Według mnie referencja jeśli chodzi o starsze nagrania jazzowe (Astigmatic się nie umywa, Kind Of Blue też jest słabsze).

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności