Skocz do zawartości

Wstrząsy !


Gość kudowarulez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kudowarulez

Cześć !

 

Czy iHP-120 lub 100 dobrze znoszą wstrząsy?

Mam kase i bede prawdopodobnie sprowadzał z USA ale lubię np. skakać na rowerze i nie wiem jak ten sprzęt się sprawuje.

Czy ni wybrać czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Ja jestem nudny, ale zawsze polecam flashe w podobnych i nie tylko przypadkach. Są mniejsze, lżejsze i nie mają problemu z buforowaniem... Jeśli masz kaskę to możesz nawet mieć 1 GB... Ale moim zdaniem wystarczy 512 MB...

fakt, dlatego do biegania czy silowni kupilem ifp:)) z moim ihp obchodze sie prawe jak z jajkiem:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to IHP mają 480 sekundowy bufor, czyli podobnie do IMP-ów :D

Ja mam IMP i z buforem nie ma żadnych problemów.

Zresztą firma Iriver nie robi bublów  :lol:

..iPod'y firmy Apple maja jeszcze wieksze bufory jednak po okolo 10 minutach biegu muzyka zaczyna przeskakiwac..mysle ze podobnie jest z seria IHP czy u innych odtwarzaczy opartych na HDD..a uzytkownicy SlimX'ow skarza sie na to (przeskakiwanie) dosyc czesto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja jestem nudny, ale zawsze polecam flashe w podobnych i nie tylko przypadkach. Są mniejsze, lżejsze i nie mają problemu z buforowaniem... Jeśli masz kaskę to możesz nawet mieć 1 GB... Ale moim zdaniem wystarczy 512 MB...

 

 

Na jakiej zasadzie dzialaja flash`e ze nie maja problemu z buforowaniem? Nawet podczas dlugich biegow i innych sportow extremanych jak dla nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.iPod'y firmy Apple maja jeszcze wieksze bufory jednak po okolo 10 minutach biegu muzyka zaczyna przeskakiwac..mysle ze podobnie jest z seria IHP czy u innych odtwarzaczy opartych na HDD..a uzytkownicy SlimX'ow skarza sie na to (przeskakiwanie) dosyc czesto...

 

To jest logiczne :lol: Odtwarzacz musi mieć czas na skopiowanie do bufora następnych utworów. Jak nim trzęsiesz 10 minut to nie wczyta do bufora plików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie dzialaja flash`e ze nie maja problemu z buforowaniem? Nawet podczas dlugich biegow i innych sportow extremanych jak dla nich?

Jest to pamięć działająca na takiej samej zasadzie jak RAM (a dokładniej to chyba ROM) w kompie - nie ma żadnych ruchomych elementów. Inaczej mówiąc - nic się nie kręci, jak w twardych dyskach. Zaletą jest nie tylko brak problemów z buforowaniem, flashe nie mają również żadnej mechaniki, która mogłaby ulec uszkodzeniu.

 

Pamieć flash jest także stosowana w pendrive-ach - widziałem już takie z przezroczystą obudową - wpadnij do jakiegoś sklepu - moż mają - i się przyjrzyj - ot, zwykła zadrukowana (czy jak to się tam nazywa wśród elektronicznych wyjadaczy) płytka.

 

Ostatnio słyszałem, że któraś z armii (chyba z Hameryki), testuje dyski twarde 40 GB dla laptopów oparte na technologii flash - chodzi o niezawodność w trudnych warunkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już iRiver to zastosuje, to każe sobie za to tyle zapłacić, że.... Aaaaa.... Zupełnie zapomniałem, że jesteśmy teraz w UE i wszystko od tej pory będzie dla nas tanie jak barszcz... :lol::D:P

taaaaaa, akurat. PKP już podrożało jak tylko weszliśmy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności