Skocz do zawartości

Nano 6g


milosz191

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt ue i te blokady , uszczeszczaja ludzi na sile :/ po co to ?

 

"Lady from the EU Commission says you need to be protected from yourself" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustroju niewolniczym, w jakim żyjemy, nie jesteśmy właścicielami naszego zdrowia. Zdrowie jest tzw. "dobrem publicznym", którego właścicielem jest państwo. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że może nam ono nakazać w drodze ustawowej noszenie czapek zimą, zdrowe odżywianie się, wczesne chodzenie spać, etc., pod groźbą sankcji karnych, z pozbawieniem wolności włącznie. Wobec powyższego, ograniczenia głośności w odtwarzaczach przenośnych nie powinny nikogo dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ma racje, ale to zalezy od sluchawek mi najbardziej w dokach sluch siadał.

 

A jak ktoś chce posłuchać sobie odtwarzacza na większych słuchawkach otwartych? Prawdopodobnie wg pani z komisji europejskiej kupno droższych słuchawek do odtwarzacza to głupota, przecież razem z playerem dostajemy firmowe pchełki, które każdego muszą zadowolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lady from the EU Commission says you need to be protected from yourself"

 

haha :) dobre, jak dla mnie to już jest ograniczanie swobody i wolności człowieka, a za kilka lata to co może będzie prikaz który wniesie ograniczenie korzystania z internetu do 30minut/dobe albo same odtwarzacze muzyki będą się wyłączały po pewnym czasie by nas chronić... ?? rozumiem że potrzebny są pewne zasady w tym świecie ale jeśli ktoś nie potrafi słuchać muzyki chce tylko dla szpanu wyskoczyć na miasto z słuchawkami w uszach z głośnością ustawioną na MAX to i tak zniszczy sobie słuch czy tego będzie świadom czy nie bo dla niego nie licz się "jakość dźwięku" tylko to aby słuchawki grały jak najgłośnieji by był przez to zauważalny na ulicy/szkole/wszędzie że słucha DP,HHpolo,czy jakiejś "radyjnej sieczki" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć, że już na ruchliwej ulicy, poziom natężenia hałasu sięga 95 dB. Działania Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, podejmowane przez Radę Komisarzy Ludowych, czy jak kto woli, Komisję Europejską, mające na celu "uszczęśliwienie wszystkich na siłę" przez wprowadzanie ograniczeń głośności, są dla tej organizacji bardzo typowe. Zaczęło się od tego, że kilku kretynów uszkodziło sobie słuch z powodu zbyt głośnego słuchania muzyki. Rada Komisarzy Ludowych słynąca z wprowadzania dyrektyw dotyczących obowiązującego, w państwach Sojuszu, sposobu kichania, czy mycia rąk, postanowiła się zająć także i tą sprawą. Gdyby kolejnych kilku kretynów połamało się podczas jazdy na deskorolce i udało się temu nadać medialny rozgłos, podejrzewam, że Rada Komisarzy Ludowych nakazałaby obowiązkowe noszenie przez jeżdżących na desce odpowiednich ochraniaczy, zgodnych ze związkowymi normami, bądź całkowicie zakazałaby tej formy aktywności fizycznej. W ten sposób, dzięki "trosce" Rady Komisarzy Ludowych o mój słuch, jedyne słuchawki nauszne, jakich mogę używać ze swoim odtwarzaczem to takie, których impedancja nie przekracza 32 Ω.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustroju niewolniczym, w jakim żyjemy, nie jesteśmy właścicielami naszego zdrowia. Zdrowie jest tzw. "dobrem publicznym", którego właścicielem jest państwo. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że może nam ono nakazać w drodze ustawowej noszenie czapek zimą, zdrowe odżywianie się, wczesne chodzenie spać, etc., pod groźbą sankcji karnych, z pozbawieniem wolności włącznie. Wobec powyższego, ograniczenia głośności w odtwarzaczach przenośnych nie powinny nikogo dziwić.

jak dla mnie to już jest ograniczanie swobody i wolności człowieka, a za kilka lata to co może będzie prikaz który wniesie ograniczenie korzystania z internetu do 30minut/dobe albo same odtwarzacze muzyki będą się wyłączały po pewnym czasie by nas chronić... ?? rozumiem że potrzebny są pewne zasady w tym świecie

 

wydaje że jesteś wolny bo masz to zapisane w konstytucji kiedy to właśnie teraz politycy kładą łapę na Twoje ciężko zarobione i oszczędzane na emeryturę pieniądze GDYBYŚ ŻYŁ W WOLNYM KRAJU MIAŁBYŚ WOLNOŚĆ WYBORU - wydaje Ci się że masz mieszkanie to spróbuj nie zapłacić czynszu

tych zasad jest za dużo, znacznie znacznie za dużo ale w kraju w którym rządzą staruszkowie [bo młodym się nie chce chodzić na wybory] nie można się dziwić ... staruszkom nie pasuje wiele spraw i dlatego głosują za ograniczaniem wolności zwłaszcza że większość swojego życia spędzili 'pod okupacją' i nie radzą sobie z podejmowaniem samodzielnych decyzji - myślicie że dlaczego w naszym rozwiniętym kraju nie można głosować przez internet... po to nie głosowała młodzież - politycy są zadowoleni że głosują tylko staruszkowie bo ich łatwiej kontrolować

 

i jeszcze jedno jak będziecie im sami podsuwali takie głupie pomysły to potem nie miejcie pretensji że jakiś oszołom wydrukuje taki post [zresztą z największego forum mp3], stwierdzi że tego oczekuje społeczeństwo, zwłaszcza sami użytkownicy i wprowadzi go w życie - jeśli wkrótce wprowadzą Wasze postulaty to wiemy komu dziękować

 

państwo generalnie nie spełnia lub źle spełnia rolę opiekuna dlatego powinno coraz więcej praw i obowiązków oddawać wolnym ludziom [ciekawe że robi zupełnie odwrotnie]

 

żeby nie było wątpliwości... ja wcale nie jestem przeciwko WAM - chodzi mi tylko o to żeby zamiast 'miączeć' i narzekać że oni robią wszystko żeby było nam źle należy się połączyć i protestować jak coś się nie podoba - mamy wolność słowa wyboru orientacji ale mało kto korzysta ze swoich praw a taką bierność wykorzystują politycy ... cicha akceptacja tego co robią daje im poczucie władzy której tak naprawdę nie mają bo tak naprawdę są tylko naszymi najemnikami

wszystkich odsyłam do historii Amnesty International - kiedyś jakiś prawnik napisał artykuł w gazecie i od tego się zaczęło teraz działalność AI głównie polega na pisaniu listów-protestów w obronie wolności - dziś to potężna organizacja z którą liczą się zarówno samice jak i samce ALFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zrobilem sobie porównanie nano 6g i toucha 3g... kurcze i mam dylemat, na aurvanach live nano nie jest bardzo glosny.. brakuje tego urywania ucha :D a pod touchem.. uh, doslownie czacha dymi, powyzej glosnosci 80% jest ciezko przetrwac dluzej i czujesz ze sluchawy grają i sie ruszają od bitu.. a nano jest malutki i tak bardzo portable.. kurcze szkoda ze nie da sie tego polaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dziś kurdupla chwilę.

Bardzo szczegółowy, przyjemne detale i separacja, nie gryzie, nie kłuje, pier... ma jak trzeba. Aczkolwiek std kawałki nie dają pełnego oglądu.

Do tripli IMO jest bardzo dobry. Cicho gra nawet na maksa. A W Carbonie rzadko słucham powyżej 21-22/30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sobie wczroaj w iSpocie na swojej muzyce.

Gra świetnie, szczegółowo, bardzo liniowo, IMHO podkreśla charkaterystykę Tripli. Ma potężny midbass, nie przesterowuje, nawet przy bardzo basowych kawałkach (Massive Attack - Angel), bardzo mi się podobają gitary i żeńskie wokale, męskie są trochę wycofane. Dla mnie jest za cienki, sterowanie średnio wygodne, doceniam fakt, że nie szumi, brak UMS doskwiera.

 

Jak dla mnie, to najlepszy iPod, jakiego słuchałem.

Czekamy na Rocbox!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, szybkie pytanie. Jak odróżnić wersję EUR od US na podstawie samego odtwarzacza? W sensie bez papierów... etc. Mam okazję kupić tanio bardzo wraz z CX55 w bonusie i sprzedający nie ma pojęcia a zakupił na portalu aukcyjnym. Jak ktoś jest wtajemniczony to podaję nr seryjny: DCYDRC14DDVX a model pokazuje się w menu jako: MC688. Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Istnieje jakiś odtwarzacz w tym samym segmencie cenowym co nano 6g, który poradzi sobie równie dobrze/lepiej z mocniejszymi słuchawkami? Lub jakiś player, który oferuje po prostu lepszą jakość dźwięku w podobnej cenie(biorąc pod uwagę tę samą pojemność)

Może S:flo2...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Jak odróżnić wersję EUR od US na podstawie samego odtwarzacza? W sensie bez papierów... etc. Mam okazję kupić tanio bardzo wraz z CX55 w bonusie i sprzedający nie ma pojęcia a zakupił na portalu aukcyjnym. Jak ktoś jest wtajemniczony to podaję nr seryjny: DCYDRC14DDVX a model pokazuje się w menu jako: MC688. Any ideas?

sprawdzic poziom glosnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Jak odróżnić wersję EUR od US na podstawie samego odtwarzacza? W sensie bez papierów... etc. Mam okazję kupić tanio bardzo wraz z CX55 w bonusie i sprzedający nie ma pojęcia a zakupił na portalu aukcyjnym. Jak ktoś jest wtajemniczony to podaję nr seryjny: DCYDRC14DDVX a model pokazuje się w menu jako: MC688. Any ideas?

Numer powiedział tylko że gwarka mu wygasa w lutym 2012. Model... hmm, wyguglanie modelu z dopiskiem UE dało wyniki z jakimś sensem (strony z "Nano 6g (EU)"), z dopiskiem US już nie (Nano 6g ale samo oznaczenie kraju już dalej w treści). Cos mi mowi że to EU. A najłatwiej to sprawdzic właśnie głośnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Was!

Widzę, że tutaj sami wtajemniczeni.;)

Mam bardzo ważną jak dla mnie sprawę, mianowicie wybór dokanałowych pod Nano 6G.

Znalazłem tutaj spis słuchawek na poszczególne przedziały cenowe, ale jednak nie wiadomo, które będą pasować.

Punk i rock, ogólnie brzmienie to jest to, czego potrzebuję.

Cena ~100 zł.

Pomożecie? Pozdro! ;)

 

Edit.

Mam na oku a-JAYS, tylko nie wiem które

Edytowane przez krystek159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a-Jays 3. Przynajmniej dla mnie polecane dwójki do muzyki gitarowej się nie nadawały, jakieś takie zamulone były. Jednak to nie jest najlepszy pomysł również z powodu niewygodnych mimo wszystko kabli.

 

Mam pytanie od siebie: jak to zagra z: SHE9800, SHE9700 i K518DJ ? 9800 mają 10 omów i na N79 musze je rozkręcić tak do 80% w mieście, gdzie 9700 wystarczyło mi 60-70%, a Nokia ma dość duży skok na poszczególnych poziomach.

 

Nadaje się to do muzyki gitarowej, od rocka do ciężkiego metalu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

 

 

 

Mógł bym prosić o porównanie tego Nano do COWONa E2 ponieważ przymierzam się do kupna właśnie cawona a styczności miałem z nano przez kilka dni i muszę powiedzieć że fajny sprzęcik tylko że mi nie potrzebne te wszystkie bajery jak i wyświetlacz gdyż mp3 będę używał tylko do muzyki. Chodzi mi głównie o jakość i głośność dźwięku chodź nie ukrywam że zależy mi na dobrze kontrolowanym niskim basie. Słuchawki jakie chciałem kupić do tego to Meelectronics m9 a docelowo AKG K 518 DJ

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

 

Mógł bym prosić o porównanie tego Nano do COWONa E2 ponieważ przymierzam się do kupna właśnie cawona a styczności miałem z nano przez kilka dni i muszę powiedzieć że fajny sprzęcik tylko że mi nie potrzebne te wszystkie bajery jak i wyświetlacz gdyż mp3 będę używał tylko do muzyki. Chodzi mi głównie o jakość i głośność dźwięku chodź nie ukrywam że zależy mi na dobrze kontrolowanym niskim basie. Słuchawki jakie chciałem kupić do tego to Meelectronics m9 a docelowo AKG K 518 DJ

 

Pozdrawiam

 

 

Pod wzgledem basu, szczegolnie tego nizszego lepzy jest nano. Zawsze mozesz wybrać tańszego shuffle który gra niemal identycznie jak ten nano. Zarowno nano jak i shuffle swietnie sobie poradzi z tymi sluchawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności