Skocz do zawartości

Gdzie moje 4GB? problem z MP4 i pamięcią


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dam wszystkim rade idzcie do jakiegos sklepu i kupcie sa coś porządnego za 3 stówy a nie ...prawie kazdy z was kupuje bez firmowki i dosc tanie mp4... i dlatego macie problemy...takie trudne ? -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam wszystkim rade idzcie do jakiegos sklepu i -.-kupcie sa coś porządnego za 3 stówy a nie ...prawie kazdy z was kupuje bez firmowki i dosc tanie mp4... i dlatego macie problemy...takie trudne ?

 

e tam za niecałe 100zł można mieć coś porządnego niekoniecznie aż za trzy stówy (Sansa m240)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym błędem było kupienie tego czegoś zwanego "odtwarzaczem mp4", a większość prób zmiany firmware w takim sprzęcie kończy się zniszczeniem owego sprzętu (z tego, co czytałem tak jest). Ludzie wywalają kasę na takie no-name, nawet mój znajomy kupił coś takiego, dał za to 200zł, mając mnie (czytelnika tego forum) pod nosem i nawet mnie nie spytał o zdanie, chociaż uprzedzałem, żeby nie kupował tego szajsu, wg. niego nie opłaca się kupować markowego sprzętu, bo niczym nie różni się od sprzętu, którego on jest posiadaczem, a niestety wiele osób sądzi tak, jak on.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICH jest wielu. A nas za mało.

 

Khron może jakaś akcja propagandowa?? :D Ulotki z samolotów. Będziemy tym bombardować takiego Kowalskiego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICH jest wielu. A nas za mało.

 

Khron może jakaś akcja propagandowa?? :D Ulotki z samolotów. Będziemy tym bombardować takiego Kowalskiego. ;)

 

Tylko Po co?? Przecież nie będziemy uszczęśliwiać ludzi na siłę... Jedyne co bys w ten sposób uzyskał to to że nazwali by Cię Heretykiem i wygnali z miasta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Einstein chyba sugerowal, ze wszystko jest wzgledne. mp4 moze byc calkiem niezle wzgledem mp(X+1), gdzie x nalezy do zbioru liczb naturalnych wiekszych od 4.

 

A ja mam MP5 z tłumikiem i jest dobre tak na terrorystów jak i na upierdliwych sąsiadów ^^

Dziadek np. odgrzebał se mp30, tylko amunicji już chyba nie robią do nich :( szkoda, solidna niemiecka konstrukcja, na podstawie wielu wcześniejszych modeli, jedna z lepszych w swoim czasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, ale żeś się dał nabrać... Jak ekranik ma więcej kolorów niż dwa i służy do czegokolwiek niż pokazywania naładowania to zazwyczaj wysiada po pierwszym upadku, a granatnik to chyba taśmą dokleili...

 

Chyba że mocno się trzyma, to jeszcze gorzej, bo kupiłeś zmienionego strukturalnie i będzie strzelał do tyłu. Lepiej oddaj go komuś kogo nie lubisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Sony wreszcie przełamało nieosiągalną dla nich barierę technologiczną

i po serii mało udanych odtwarzaczy mp3, dzięki heroicznej pracy inżynierów tej japońskiej firmy

udało się stworzyć pełnoprawny odtwarzacz mp4.

Firma Sony jest dumna z tego modelu i liczy na jego duży sukces rynkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności