Skocz do zawartości

"rewolucyjny" ipod nano 6g. Pytań parę.


Apple fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę powiedzieć że nawigacja w nano 6g jest bardzo wygodna i przemyślana, wcale nie przeszkadza mały wyświetlacz, bardzo szybko można trafić na odpowiedni album czy kawałek, mnie osobiście kółko mniej się podobało jeśli chodzi o nawigacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem tak że jak zrobisz update softu w europie to blokadę nałoży? Ja kiedyś jak czytałem na temat wgrania softu US do Nano 3g to ludziska przez proxy się łączyli z USA żeby update zrobić... co też nic nie dawało. Ponoć serwery apple'a określają w jakim kraju jest komputer na którym się używa iPoda (nie wiem czy tylko po IP czy też locale systemu, nie wiem). Także żeby nie wyszło że z iPoda US zrobi się EU po update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie kompatybilny tylko jest opcja że update w europie nałoży Ci limit mocy. Nie wiem czy tak jest czy nie, trzeba by poczytać i popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!

 

Wiem, że odkopuję trochę stary temat ale najbardziej pasuje do mojego pytania. Otóż jak to jest z żywotnością nano na słuchawkach dokanałowych przy odtwarzaniu? Czytałem opinie że 24 (apple), 10, na amazonie piszą nawet, że 6. Jakie są Wasze doświadczenia?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności