Skocz do zawartości

Flaczek- kolejny numer :)


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie: Ciocia witamy wśród testerów.

 

                     beamerkun - skład tekstu,osoby zajmujące się grafika które napisały do mnie skontaktujcie się z nim - Andy, Piotrek N. i Gigere

 

                     Kozix - korekta 

 

Otrzymałem wiele @ niestety nie mozemy pracować wszyscy zrobi się bałagan, dlatego dziękuję w tej chwili za chęci, ale wystarczy nas.

 

Tak widzę dalszą prace: piszemy teksty na 2/3 tygodnie przed ukazaniem się  gazetki muszą byc u mnie - ja wysyłam do korekty, potem do grafików i składu. Co wy na to?

 

Jest tez wstępna propozycja wydrukowania - nie wiem na ile egzemplarzy starczy kasy -na poczatku mozemy wystawić w zaprzyjaźnionych sklepach firm od których mamy sprzęt.

 

Jesli ktoś ma jakiś super tekst i chciałby go pokazac światu w gazetce piszcie PM.

 

Chaotycznie ale jestem w pracy.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się to też zrobiłem :D

 

Ps.: Jakby coś to też mogę pomóc w grafice (Photoshop, Gimp), czy korekcie :P.

 

Edit.

Ups, te kolorki jakoś lepiej wyglądały na drugim kompie jak robiłem to logo :D. Jakby coś to mam psd do ew. poprawy :D.

logodevil.png

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak Twoich słuchawek nie ma? W jakim sensie? :D Bo nie rozumiem :D

To logo to tylko tak na szybko zrobione było, jak coś to napisz mi na PW jak to ma wyglądać dokładniej (obrazki jakieś czy coś, rozmieszczenie, napisy, wielkość, itp.).

Akurat mam teraz czas, to ogarnę.

 

Ps.: Jakby coś to mam możliwość pracy na 'tablecie' (mam w podpisie), więc 'odręczne pismo', malowanie pędzlami, jakieś rysunki, czy coś to mogę zrobić ;) (w zależności od tego, jak to wszystko ma wyglądać).

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę przy redagowaniu tekstu, recenzjach jak coś, to jestem gotowy pomóc, a nie tylko hejtować, jak niektórzy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę przy redagowaniu tekstu, recenzjach jak coś, to jestem gotowy pomóc, a nie tylko hejtować, jak niektórzy w tym temacie.

 

Do kogo pijesz? Każdy ma prawo skrytykować tym bardziej że nie widziałem tutaj "hejterskich" wypowiedzi. Najczęściej padały konkretne uwagi i raczej to pomoże a nie przeszkodzi w dopracowywaniu gazetki.

 

Ja również mógłbym dołączyć się do pomocy w redagowaniu, korekcie itd. Jak braknie rąk do pracy to jestem chętny.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pokazywanie, co jest nie fajne, co można zmienić, a potem mówienie, że samemu się nie pomoże, bo komuś się po prostu nie chce, jest takie całkiem fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej na uwadzę że Wojtek musi mieć to w pracy, a jego komputer ledwo radzi sobie ze stronami- a tego nie przeskoczy- bo taki ma i koniec. (gadu ledwo śmiga, zacina się w cholere). I Spokojnie, na razie neich każdy robi swoje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bawilem sie deko wordem i o to co mi wyszlo... Nie wiem tylko czemu takie wielkie :( Plik robiony jest na MW2008 pod maka i jak go zamieniam na pdf - dostaje kolosa wiekszego niz plik wejsciowy :D . Przy otwieraniu go na PC wszystko sie rozklada na jakas mazie {pelna kompatybilnosc w/g microsoft ;)] ale przy zamianie na pdf efekt koncowy ma wtedy tylko 2.5 mega. Czy ktos z was wie moze o co chodzi ?? part 2 w drodze

 

part 2

 

Zgodnie z sugestia autora załączniki usunięte.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace kolegi GigereE dostałem wczoraj na @ i nie mogę wyjść z podziwu dla mnie mistrzostwo. Czekam na wasze opinie. Czy chcecie aby tak wyglądał flaczek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zarys - zreszta bedac szczerym robilem cos takiego pierwszy raz i nie zajmuje sie tym na codzien :) W sumie zrobilem to z nudy ;) Zdjecia nie wszystkie sa na "miejscu" ale byly pod reka(i mojej roboty) - patrz uwaga o grado - niestety nie posiadam fotek wszystkiego - i tu przydala by sie inicjatywa reszty redakcji - jezeli byla by chec zeby to rozwinac prosil bym o jakis material fotograficzny i przy wolnej chwili sklecil bym to w forme finalna... albo podeslal bym pliki zrodlowe do [beamerkun domyslnie] i on czy ktokolwiek z was mogl by to wykonczyc.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zdjęcia ma Azahiel, Kasza, Kurop(chyba), Aallenm i Siekiera. Myslę że stopniowo wszyscy się odezwą. Co do treści nic nie dodawaj. Przydałaby się tylko korekta wg tego co ci wysłałem od Kozixa(sorry jak źle napisałem) i chyba zmiana literek. Polskie są wyraźnie inne - cienkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

to jeszcze w kwestii poprawek, potrzeba wyjustować wszystko i pogrubić pierwszą stronę

 

co do zdjęć to oczywiście, nie ma problemu, ale ten numer już jest bardzo w porządku, proponuję zająć się tym od następnego

 

literki na 10 stronie troszkę mało czytelne, trzeba by je wyraźniejsze zrobić zmieniając kolor czcionki lub tła

 

to sugestie zaprzyjaźnionej osoby

 

 

 

 

kurde ale taka forma mi sie bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności