Skocz do zawartości

[CREATIVE EP-630] Rodzaje pudełek - BOX'y


jihn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdecznie

 

przed zakupem proszę o pomoc dot. pudełek EP-630. Przedstawiam poniżej znalezione przeze różne rodzaje pudełek. Proszę o odp. dot. ich oryginalności. Pzdr.

 

 

1. Najczęściej spotykane na serwisach aukcyjnych (wersja kobieta): REAL or FAKE?

 

EP630%202.JPG

EP630%201.JPG

EP630%204.JPG

EP630%206.JPG

 

 

2. Najczęściej spotykane na serwisach aukcyjnych (wersja hindus) : REAL or FAKE?

 

Creative-EP-630-in-Ear-Earphone-Black.jpg

 

3. REAL OF FAKE?

 

71e78cba09.jpg

 

5. REAL OR FAKE?

 

a7a8897c96.jpg

 

6. REAL OR FAKE?

 

gallery_ep630_box_m.jpg

 

7. REAL OR FAKE?

 

1_addmedium.jpg

 

8. WOODSTOCK EDITION REAL OR FAKE?

 

1246543588.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę innych :), miałem możliwość osłuchania już tych słuchawek na telefonie i grały b. przyzwoicie... tym bardziej że w INWAZJAPC są po 49zł z możliwością odbioru osobistego w salonach... potrzebuje słuchawek do telefonu nokia 6303 (więc o jakiś audiofilskich zamiłowaniach nie ma co mówić ^^, po prostu słucham muzyki tylko podczas jazdy tramwajem, autobusem) ... Miałem przed tym SE W910i ze zmienionymi driverami dźwiękowymi + hmp70 i według mnie grało bosko :), to tłumienie z zewnątrz i mega bass, powodujący ze po 2h miałem dosyć słuchania :D, po prostu super ;)...

 

P.S

 

A co powiecie o tym opakowaniu Woodstock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę innych :), miałem możliwość osłuchania już tych słuchawek na telefonie i grały b. przyzwoicie... tym bardziej że w INWAZJAPC są po 49zł z możliwością odbioru osobistego w salonach... potrzebuje słuchawek do telefonu nokia 6303 (więc o jakiś audiofilskich zamiłowaniach nie ma co mówić ^^, po prostu słucham muzyki tylko podczas jazdy tramwajem, autobusem) ... Miałem przed tym SE W910i ze zmienionymi driverami dźwiękowymi + hmp70 i według mnie grało bosko :), to tłumienie z zewnątrz i mega bass, powodujący ze po 2h miałem dosyć słuchania :D, po prostu super ;)...

 

P.S

 

A co powiecie o tym opakowaniu Woodstock?

 

 

Nie miałeś możliwości przesłuchania innych to nie wydawaj opinii, że EPki grają przyzwoicie...

A ryzyko kupienia SM fake jest równe 0, co w przypadku EPek przez internet wynosie 50% (albo fake, albo nie :P )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ze cztery pary EPek i na 100% wersja numer jeden jest oryginalna JEŻELI pasek pod słuchawkami na pudełku się błyszczy (tutaj widać, że to nie fake).. ale to i tak się wszystko okazuje jak dostajesz słuchawki :P kolega kupił Epki na alledrogo (ja kupowałem tylko w sklepach empik czy komputronik i wsio ori) i okazały się fake`ami (a zdjęcia na aukcji były oryginałów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności