Skocz do zawartości

Clip + - jak z głośnością?


galtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj zakupiłem ten wynalazek i jestem lekko przerażony niską głośnościa.

Na słuchawkach na maks. jest ok - ale nie za głośno.

Natomiast po podpięciu odtwarzacza do trzech różnych zestawów głośników wieża + 2 komplety aktywnych z PC) - TRAGEDIA - trzeba dac wszystko (odtwarzacz i głśniki) na maks żeby wogóle było coś słychać a i to nie jest zbyt głośne. Jak dwie osoby rozmawiają w pokoju to muzyki juz nie słychać.

Wszystkie modele tak maja czy z moim jest coś nie halo?

Jak teraz z oddaniem/wymianą tego sprzętu skoro plastikowe opakowanie jest tak zrobione, że bez totalnego zniszczenia nie da się tego wyciągnąć ze środka :-(

Kupiłem wczorej w Saturnie i narazie jest zle :-(

Te same mp3 w kompie grają głśno i bez żadnego problemu z dzwiekiem.

To samo w moim SE X1.

 

Mam to reklamować czy sprzedać i szukac czegos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytać trochę forum :). Zresetuj ustawienia i wybierz inny region niż europa (ja bodajże mam amerykę północną ;) i wtedy w opcjach będziesz mieć opcję głośności. Różnica jest kolosalna. Wiem bo sprawdzałem z ciekawości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci probowalem instalowac rockboxa jakis czas temu ale korzystajac z instalatora niewiele udalo mi sie zdzialac. Niby cos sie zainstalowalo ale jednak nic sie nie stalo :D Bede musial sie temu przyjrzec. Znajomy mial na swoim ipodzie rockboxa i doznalem szczekopadu jak to zobaczylem :D

 

Powaznie t odaje jakiegos odczuwalnego boosta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że player na RockBoxie będzie 2x głośniejszy :)

 

Tajemnica RB polega na o wiele większej funcjonalności i "konfiguralności": http://www.rockbox.org/wiki/FeatureComparison

 

Chociaż w przypadku Clipa(+)/Fuze'a v2 dźwięk jest bardziej dokładny niż w oryginalnym HW: http://www.anythingbutipod.com/forum/showpost.php?p=486751&postcount=745

 

Jest to róznica nie do wychwycenia na ucho (?), lecz istniejąca.

 

A ha, do instalacji RB w sansach potrzebny jest plik (.bin) oryginalnego FW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze Clip+ ma malo mocy. Ja sie balem ze z KSC75 beda problemy. Z blokada glosnosci jest fatalnie ale bez niej - elegancko...

 

Sprobuje jeszcze raz tego rockboxa zamontowac :D Jak sie nie uda to bede kombinowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności