Skocz do zawartości

Philips SBC HP160


Pitor93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałem przedstawić customa moich słuchawek Philips SBC HP160 które maja już z 17 lat :D Natchnęło mnie na eko skóre ale takiej nie miałem dlatego muszle obłożyłem materiałem z białej koszulki. A tak to wygląda:

 

IMG_1647.jpg IMG_1648.jpg

IMG_1654.jpg IMG_1655.jpg IMG_1656.jpg

 

Następnie zamierzam zrobić jeszcze recabling i rejacking ponieważ 6,8m kabla to za dużo :P Myślę jeszcze nad jakimiś sposobami poprawienia jakości grania.

 

Czekam na komentarze!

 

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez Pitor93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch... "Miszczem" fotografii to nie zostaniesz.. zwłaszcza makro.. bo za cholere nic nie widac.. biała plama jest..

 

niezbyt ładnie wygląda miejsce łączenia z kablem, jakas gumka by sie tam przydała.. no i białe łatwo ufajdac.. a tego to raczej nie domyjesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baza pod dalsze mody. Dobrze by tu pasował kabel w białym oplocie. Swoją drogą żeby słuchawki miały prawie 7m kabla to jeszcze nie widziałem. Myślałem że 2,5m od moich K518DJ to dużo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak będę recablowal to zamienię cały ten materiał na eko skóre. A tak to na razie się nie wybrudzi bo dbam o słuchawki i nie jem z nimi :P

 

A co do zdjęć to nie miałem dobrego oświetlenia dlatego musiałem robić z flashem, a jeśli robiłem bez to zdjęcia były rozmazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio sie będzie to wszysko opłacało w takich słuchawkach.. no chyba ze lubisz sie bawic.. Tylko nie zrób z tego bijącego po oczach festynu..

 

edyta: co do brudzenia, nie trzeba nimi jesć, wystarczy nosić na głowie.. będą sie brudzić.. ES7 czyściłem tak co 2 miesiące, a też nigdzie ich nie wkładałem.. ( a głowę myje:P )

Edytowane przez zaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych diod nie będę robił :P

 

Ja mam po prostu sentyment do tych słuchawek :D Chce zrobić kontrast biało-czarny, żadnych innych kolorów.

Zobaczymy jak będą się brzydzić. A jak co to łatwo rozebrać i wyprać :P Albo zrobić nowe bo zostało mi jeszcze pełno materiału z koszulki :P

Edytowane przez Pitor93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie,

ostatnio trochę zmodyfikowałem moje Philipsy skracając kabel i robiąc ładniejsze wyjście kabla z muszli.

A tutaj zdjęcia:

IMG_1738.jpg IMG_1739.jpg

 

A jako dodatek pokaże wam zdjęcie modyfikacji starych głośników na wzmacniacz słuchawkowy (Obudowa z drewna z białym akrylem na froncie. Jak dla mnie dobrze się sprawdza, oprócz tego ze brumi jak nie gra muzyka :P):

IMG_1737.jpg

 

Niedługo zamierzam także zrobić mały wzmacniacz słuchawkowy na kostce tda2822m albo na czymś innym (dzisiaj będę rozbierał stara wieżę :D )

Edytowane przez Pitor93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności