Skocz do zawartości

Jeszcze Jedno Pytanie O Rockboxa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko mam zainstalowanego RockBoxa na iPodzie no i w ustawieniach mozna ustawić pojemność baterii, ale tam najniżej można ustawić 1300 mAh, a bateria w iPodzie nano ma 340 mAh. Kiedy ładuje baterię i ona już się naładuje to jak odłączam sprzęt to czaseam się tak dzieje że pokazuje bateria z wykrzyknikiem w trójkącie poczym odtwarzacz gaśnie i nie odpowiada dopiero po resecie wraca do siebie. No więc widzę menu Rockboxa i na wskaźniku bateri jest ok 94~91 czy jest to jakieś przekłamanie systemu czy ww reakcja jest spowodowana tym że on nie moze odczytać realnej wartości naładowania baterii albo też ta wartość nie jest zgodna z ustawieniami (no bo wkońcu zostawiłem to 1300 mAh bo co miałem zrobić). Może znacie odpowiedź na pytanie laika czy wyżej wymienine historie mogą rozpierniczyć mi baterię , a może znacie jakis Patch na RockBoxa który pozwoliłby na ustawienie prawidłowej pojemności w ustawieniach.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, masz rockboxa na nano! raczej ci nie pomoge :( ale napisz jak dlugo go masz, jak sie sprawuje, czy jestes z niego zadowolony itp. jakie zmiany sa najbardziej przydatne, jak przebiegala instalacja, czy poza tym w/w nie ma zadnych problemow... napisz cos w stylu recki :)

 

Mam go od 1dnego dnia poza w/w problemami sprawuje sie dobrze. Zmiany są takie że mozna ręcznie ustawic equalizer, rockbox ma wiele pluginów przydatnych w podróży i mozna zdziałac bardzo wiele w ustawieniach samego firmware'a. Orginalne oprogramowanie pod tym względem jest bardzo biedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co d otej pojemnosci baterii, to mysle, ze warto dac znac na rockbox.org, zeby to wzieli pod uwage przy wpriwadzaniu zmian w nowych daily buildach. nigdy nic do nich nie pisalem ani nie zglaszalem, ale wydaje mi sie, ze 'bug report' to miejsce, w ktorym moze powineines dac o tym znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest opis ładowania patcha: http://www.rockbox.org/twiki/bin/view/Main...ng#Introduction. Z tego co widzę wymaga to samodzielnego skompilowania kodu źródłowego... Ale wszystko jest wyjaśnione i są podane konieczne programy :D Przydałaby się jakaś prostrza implementacja łatek, prawda? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności