Skocz do zawartości

Dokanałowe | do 80zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Do dziś używane były SHE9500 ale niestety musiałem je pogrzebać. Urwałem gdzieś kabel niestety.

Skłaniam się do ponownego zakupu tych słuchawek, chyba, że macie coś innego do zaoferowania. Pozdrawiam

Ostatnimi czasy słucham muzyki w deseń the kooks, the subways, muse, kings of leon itd..

Edytowane przez YellowLabel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko słuchałem, ale jestem ich posiadaczem przez około pół roku. W mojej opinii są to słuchawki grające mocno basowo. Jeżeli uważasz je za nie basowe jakie słuchawki mają wobec ciebie tendencje do grania dołem? (nie rozpoczynam wojny słownej chciałbym jednak poznać twój typ by móc się ustosunkować do twojej wypowiedzi). Clipa nigdy nie miałem a moja wypowiedź oparta jest o doświadczenia osób trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę za późno, kupiłem w mp3store PL11. Zobaczymy jak to cudo gra. Jakby co to zawsze można przejść na coś innego.

Mam nadzieję wydobyć z nich trochę więcej energii niż z she9500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL11 mają trochę więcej basu chyba jak dwunasteczki, mogą przez to mieć gorszy attack :P.

SHE9500 dość ciepłe? Moim zdaniem to były bardzo neutralne słuchawki. Clip podobno gra mocno dołem, ale nikt go ze znajomych nie ma. Większość śmiga na creative'ach, które w ogóle nie grają tylko imitują muzykę ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL11 mają trochę więcej basu chyba jak dwunasteczki, mogą przez to mieć gorszy attack :P.

SHE9500 dość ciepłe? Moim zdaniem to były bardzo neutralne słuchawki. Clip podobno gra mocno dołem, ale nikt go ze znajomych nie ma. Większość śmiga na creative'ach, które w ogóle nie grają tylko imitują muzykę ;].

 

 

Być może nasze opinie są uwarunkowane gustami i posiadanymi dotąd słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem KSC-75 i kontakt dłuższy z sennkami - dwie skrajności, huh?

Pobawiłeś się trochę equalizerem? Bo serio te słuchawki były dość neutralne, na pewno nie ospałe =/... Nie wiem - u mnie grały na yp-z5 lekko chłodno i na t10 neutralnie ;]. Może wszystko zależy od muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po pierwszych testach PL11..

Są szczerze mówiąc dziwne, może nie jestem przyzwyczajony do nich jeszcze.

Są o wiele wiele głośniejsze niż she9500. Tam słuchałem na 85%, tutaj już przy 60% uszy bolą.

 

Dźwięk wydaje mi się jakiś taki płaski, może nie są jeszcze rozgrzane. Basu nie mają za dużo, jest ok. Wszystkie tony są wyraźnie słyszalne.

:)

 

 

Tylko nie wiem po co mi tyle dziwnych nakładek na te słuchawki. Są 4 różne gumowe i 2 albo 3 takie jakieś, silikonowe chyba które nie wiem do czego slużą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erioth587, są zamulone i dopiero po zabawie z EQ zyskują trochę przejrzystości. Słabo w tych słuchawkach ze szczegółowością ;)

Co do PL11 - tez miałem takie odczucie, że dźwięk jest wyjątkowo płaski. Brakowało mi w nich troche góry, sytuacja jednak odmieniła się po małej konfiguracji w equalizerze. Są to jednak słuchawki grające dosyć ładnie, nie uwzględniając przy tym ich wysublimowanej wadliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale brat ma Fuze, który gra tak samo jak Clip. Nie gra tak ciemno i basowo jak niektórzy mówią. T60 natomiast jest bardziej zimna, na której SHE9500 przy normalu grały troche jak zza ściany. Nawiązując do jakości wykonania tej chinszczyzny, możesz przeszperać kilka tematów, jest chyba jeden w dziale "słuchawki", gdzie na ten temat wypowiada się multum niezadowolonych ludzi. Sam też nabywając 2 pary PL11, musiałem pogodzić się z tym, że na starcie w obu przypadkach jedna sluchawka grała ciszej od drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZEN Aurvana - scena nie istnieje(w porownaniu do addiem czy audeo). Jakbys dorwal gdzies do 80zl to by bylo ciekawe. Jednak moim zdaniem addiem sa znacznie lepsze, i warto troche dolozyc. Wielu ludzi narzeka na psucie sie aurvan - moze byc to problemem. Mialem je okolo 3 lat, i nic sie im nie stalo. Uzywalem ich jednak glownie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności