Skocz do zawartości

Sluchawki H10


Pawcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przewertowalem wiele watkow na tym forum, ale niestety nadal nie moge sie zdecydowac. Chce zakupic sluchawki, poniewaz w standardowych (co mnie baardzo zdziwilo) kabelek sie obluzowal etc. miedzy wejsciem do playerka a kabelkiem. Mam odtwarzacz H10 chcialbym sluchawki douszne (nie dokanalowe!) z dobra jakoscia dzwieku mniej wiecej do 50 zl, ale jak by sie znalazla naprawde super oferta jestem w stanie poswiecic troszke wiecej. Mialem na oku Koss Spark Plug/The Plug, Ep 630 oraz Koss P15. Slucham raczej rapu etc. dlatego dobrze, zeby mialy dobrej jakosci bas i niskie dzwieki. Boje sie jednak, ze nie przyzwyczaje sie do tych gabeczek od Spark Plug. Oczywiscie przymierzam sie do allegro, bo w sklepie nie dam np. 115 za ep 630.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze mi pomozecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odtwarzacz H10 chcialbym sluchawki douszne (nie dokanalowe!) z dobra jakoscia dzwieku mniej wiecej do 50 zl

 

z jakies sennheisery jak mx 400 / 450 / 500 ??? (te ostatnie sa drozsze ale dobre )

 

Mialem na oku Koss Spark Plug/The Plug, Ep 630 oraz Koss P15

 

ejj mowiles ze nie chcesz dokanalowych , cos mi tu nie gra ;)

 

od siebie moge polecic epki, graja ladnie z basem ktory jest czasami nawet dla mnie nawet za mocny ale sa wygodne w noszeniu i calkiem dobrze izoluja

jedynie moglbym sie doczepic do wtyczki ;/ ja bym wolal L ke a nie prosta ale coz

 

z pchelek to bym bral mx 500 na allegro z aokolo 86zl widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widzisz, jestem tzw. nupek albo newbie jak kto woli i nie doczytalem, ze koss plugi sa dokanalowe. Ale Koss P15 chyba nie sa?

 

Takie male pytanko. jakie sluchawki sa dolaczane do H10 ? Nie chce raczej powtorzyc bledu i dlatego nie chcialem sennheiserow

 

Przejrze oferty ep i zobacze dokladniej mx 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 50 zł warto poświęcić uwagę sennheiserom MX400; jeżeli trafi się okazja to MX500.

 

Piszesz, że nie chcesz dokanałowych... a EP-630 to niby jakie są? w ogóle zauważyłem taką prawidłowość, że często ktoś wchodzi na forum i pisze o "dousznych, a nie kanałowych" i w końcu bierze EP-630 lub coś podobnego. Dlaczego ludzie na wejściu skreślają słuchawki dokanałowe? Może to przez te schizofreniczne opinie, że strasznie niszczą słuch :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Echelon: Ja odrzucilem na wstepie dokanalowe z jednego powodu- wg mnie sa niewygodne. Moge sie mylic, bo nigdy takich nie mialem. Wlasciwie to si ena pewno myle :D. Nie wiedzialem, ze Kossy i ep sa dokanalowe. Po za tym to wlasnie chyba mx 400 byly dolaczone do mojej H10 i to wlasnie one sie rozwalily :/. Czekam na dalsze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcioo: do h10 na 97% zostaly dolaczone sluchawki cresyna a nie sennheisera. jednak jak kupisz te mx300 400 czy nawet 500, to nikt nie mowi ze beda pancerne. sluchawki to sluchawki i maja prawo sie popsuc. nagle jedna pchelka przestanie grac lub zacznie charczec... to sie zdarza.

co do sparkow: faktycznie cwele sa niewygodne. mi po tych oryginalnych gabkach uszy spuchly i je w koncu sprzedalem... wg mnie powinienes brac mx400 lub ep630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcioo: do h10 na 97% zostaly dolaczone sluchawki cresyna a nie sennheisera. jednak jak kupisz te mx300 400 czy nawet 500, to nikt nie mowi ze beda pancerne. sluchawki to sluchawki i maja prawo sie popsuc. nagle jedna pchelka przestanie grac lub zacznie charczec... to sie zdarza.

 

 

po pierwsze do H10, nie mowie o jr, bo H10 a h10 to dla mnie mala roznica ;). Po drugie jak byk na nich napisane sennheiser i sprawdzilem, sa to mx400. Chcialem podkreslic, ze to nie sluchawka zaczela charczec, przestala grac, ale kabel sie obluzowal i zaczelo szumiec. Nie chce kupowac jeszcze raz to samo, zeby mi sie znow takie cos stalo. Nie mowie, ze to prawidlowosc, ale mam pewne zastrzezenia do tego modelu. Widze ze ep630 oscyluja w granicach 100 zł. To prawde mowiac troche duzo. Jeszcze musze sie zastanowic.

P.S co do ceny to mowie, ze moge dac do 20 zl wiecej, byle byly to dobrej jakosci sluchawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności