Skocz do zawartości

No - Name - Czemu Tak?


Gość Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 409
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- Skończcie palić to świństwo - powiedział Jacek Bauer z warszawskiego oddziału CTU do kierowcy nalewającego do auta Olej Kujawski (z pierwszegooo tłoczeeeeniaaaa). Smród starych frytek zwali nam na łeb całą bandę, a właśnie dostałem meldunek co powaliło z taką siłą Krecika. To nie była trucizna jak pierwotnie zakładano! Allegro dostarczyło terrorystom Super Player marki NoName MP5 Wideło z najnowszymi słuchawkami SynHajzer za 3,60zł. Wystarczyło 5 sekund na siłę wcisniętych w uszka słuchawek i Krecik padł jak martwy. Jego słabnące usta zdążyły wypowiedzieć jedynie imię Ukochanej: Kinga...

c.d.n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręt który siedział na drodze obok starego kurnika w którym zamknięto Madeja (... jakiego Madeja do cholery? :) ) dostrzegł karteczke wypchniętą przez więźnia. Wziął ją do rąk... wyrównał i rozciągnął na kamieniu, a następnie szybkim i precyzyjnym ruchem wkręcił w nią ostatnią porcję Raf'owego "świństwa". Nagle jego uwage odwróciła stojąca obok i mieniąca się kolorami zachodzącego słońca butelka z bitą śmietaną. Skręt był nieco podłamany, więc wiął ową butelkę i "wdechnął" cały N2O. Po skończonym, wyciągnął rękę po Skręta, ale że był nieco "nadruchliwy" strącił go tylko z kamienia, a wiejący wiatr potwał używke w świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kinga dowiadując sie o całej aferze porzuciła krecika, pana ignacio oraz mateja a związała sie z innym przypadkowym gościem..to była miłość od pierwszego wejrzenia..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kinga dowiadując sie o całej aferze porzuciła krecika, pana ignacio oraz mateja a związała sie z innym przypadkowym gościem..to była miłość od pierwszego wejrzenia..:P

 

takie wiosenne zauroczenie. poskaczesz sobie z kwiatuszka na kwiatek, wyszalejesz sie ale na koniec i tak trafisz do mej kreciej norki. tak to juz jest na tym swiecie.

nie ty pierwsza i nie ostatnia dalas mi kosza - gdyby mnie wczesniej nie usmiercili to teraz bym mogl pisac, ze sie potne, pochlastam z milosci i tesknoty - a tak nici z tego.

nie zapominaj o platynowej karcie wydanej przez Bank Of England - to moj ulubiony wabik na mlode dziewczyny, ktore takie maskotki jeszcze bawia. potem podrastaja - ale to juz inny odcinek tej bajki.

jak przystalo na prawdziwego truposza - moge pisac rzadko, bo wizyty z zaswiatow sa bardzo meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbijając od treści telenoweli.... coś dla "fanów" Tokyo Hotel

KLIKNIJ==>thu1.jpg <==KLIKNIJ

 

Polecam galerie :]

 

4747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale na koniec i tak trafisz do mej kreciej norki. tak to juz jest na tym swiecie...

...jak przystalo na prawdziwego truposza - moge pisac rzadko, bo wizyty z zaswiatow sa bardzo meczace...

 

Hehe, kreciku, a czy twoja "norka" nie jest przez przypadek 6 stóp pod ziemia :P:lol: . Jeżeli tak to twoja ukochana na pewno tam trafi, prędzęj czy później :lol::P , więc możesz spać spokojnie (a nawet powiem więcej, spać jak zabity :P:D:lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kreciku, a czy twoja "norka" nie jest przez przypadek 6 stóp pod ziemia :P:lol: . Jeżeli tak to twoja ukochana na pewno tam trafi, prędzęj czy później :lol::P , więc możesz spać spokojnie (a nawet powiem więcej, spać jak zabity :P:D:lol: ).

 

taaaaak. wszyscy do mnie dolaczycie, predzej czy pozniej. tak wiec, faktycznie moge spac jak zabity - pieknie to ujales.

 

ps. co do tego obrazka - niezla dupcia, tylko jakas taka nachmurzona (zapewne dostala wscieklego okresu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 stron! :wacko: dotrwałam tylko do 12stej, ale przekonaliście mnie do kupna czegoś lepszego niż noname, chyba zapoluje sie na irivera, albo iaudio... wiem wiem juz skończyliście dawno o tym gadać, ale tylko tyle powiem, że wasza nauka nie poszła w las -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 stron! :wacko: dotrwałam tylko do 12stej, ale przekonaliście mnie do kupna czegoś lepszego niż noname, chyba zapoluje sie na irivera, albo iaudio... wiem wiem juz skończyliście dawno o tym gadać, ale tylko tyle powiem, że wasza nauka nie poszła w las -_-

 

Kolejna nawrócona duszyczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 stron! :wacko: dotrwałam tylko do 12stej, ale przekonaliście mnie do kupna czegoś lepszego niż noname, chyba zapoluje sie na irivera, albo iaudio... wiem wiem juz skończyliście dawno o tym gadać, ale tylko tyle powiem, że wasza nauka nie poszła w las -_-

 

W marketach jest promocja na iRiver T10 :)

Poszukaj wątku "tanie iRiver"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie słuchawki moga wyciągnąć trochę lepszych niższych tonó z odtwarzacza mp3 NO NOAME ??

 

żadne :)

gdyz: jesli player no-name ich nie przenosi - to nic nie zagra.

 

lub

 

wszystkie :)

gdyż: jesli player no-name przenosi dane pasmo, to kazde sluchawki to odegraja - lepiej lub gorzej.

 

generalnie - jesli sluchawki beda lepsze od playera - to nie one beda stanowily "waskie gardlo" dla pasma przenoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mib_330_w.jpg

 

 

Nie łapię dlaczego taki odtwarzacz jak ten wyżej nazywacie badziewiem i w dodatku jeszze "no - name"...To jest bardzo fajny odtwarzacz z dużą ilością funkcji - wygląd ma bardzo ładny - a wyswietlacz duży..w porównaniu do tych co wy propunujecie jakieś Rio czy jakieś tam - to to jest "cudo"......tee Rio czy te inne są obleśne z wyglądu - duże..i mają mały wyświetlacz i kosztują dużo więcej niz taki Mp4 odtwarzacz.... i piszecie że są lepsze?! co sie tak dowaliliście do firmy Samsung?! To dobra firma. I co z tego że "chińska" ? -_-"

 

 

Prosze mi to wytłumaczyć - może coś źle kapuje...

 

 

czesc ja mam takie mp4 ale powiem ci ze nie moge poradzic sobie z teledyskami

tz nie moge ich wgrac no i odtwarzac oczywiscie pomozesz mi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mam takie mp4 ale powiem ci ze nie moge poradzic sobie z teledyskami

tz nie moge ich wgrac no i odtwarzac oczywiscie pomozesz mi??

Ja Ci pomogę - wg instrukcji jednego z kolegów na tym forum.

 

Instrukcja:

1. Weź odtwarzacz do ręki

2. Podejdź do okna

3. Otwórz okno

4. Wyrzuć odtwarzacz

5. Zamknij okno

6. Idź i nie grzesz więcej kupowaniem odtwarzaczy MP4. HOWGH!

 

EDIT: Wiem, że to cyniczne i nieładne z mojej strony, mam nadzieję, że właściwie zrozumiesz intencje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales o punkcie 3a: wez porzadny zamach...

z gowna bata nie ukrecisz jak to mowia :)

ehh to jest proste jak ktos nie widzi roznicy miedzy filmem na dvd a avikiem nagrywnym w kinie i nie przeszkadza mu to ze oglada i nic nie widzi to z muza ma tak samo co z tego ze pierdzi i malo slychac, ale gra :) a niestety wiekszosc naszego "durnego" spoleczenstwa slucha mtw czy vivy i na swoich chincach ma top 50 obu stacji i im to starcza, ekran to w ogole jest zbedy, bo i tak kolejnosc kawalkow znaja na pamiec, a ostatnie poleci szugabejbs... bo to namber łan jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności