Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 >32GB z przeglądaniem folderów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję playera o na którym się zmieści 40-50 GB (tudzież więcej ;>) muzyki, ale żeby to nie był Ipod, żebym mógł sobie po prostu wrzucać muzyczkę w postaci folderów. W zasadzie to na razie chciałbym się obeznać w modelach i ich cenach, żeby sobie uzbierać pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę, to ciężko jest je dostać.

 

Widzę, że obsługuje on FLAC i OGG, co mi bardzo odpowiada, ale nie widziałem wcześniej plejera odtwarzającego te formaty (ale się nigdy nikogo nie dopytywałem co jego odtwarzacz ogarnia), więc nawet nie prosiłem o informację o takich.

Edytowane przez truemop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iAudio M5 CF mod ^^ W ogóle jakiego brzmienia oczekujesz? Karma ma podobno dość łagodne brzmienie (jeszcze nie słuchałem, bo nie mam czym naładować tongue.gif ), iAudio M5/X5, iRiver H1xx/3xx są raczej bardziej basowe. Wszystkie można przerobić na kartę CF.

 

ps o ile wiem to do Karmy trzeba zainstalować program do transferu danych (RIO MANAGER czy coś w tym stylu). Odtwarzacze iAudio i iRiver po wgraniu rockboxa są widziane jako dysk wymienny

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych odtwarzaczy twoje wymagania spełni tylko Cowon J3 i Samsung M1, tylko tego drugiego ciezko jest dostac( w wiekszych pojemnosciach dostepny jest na ebayu.) Mozesz tez pomyslec o o Sonym A847( ponownie ebay).Podobno werje sonyego A840 sprowadzone z Japoni w przeciwienstwie do tych Europejskich glosnosc maja na normalnym poziomie.

 

Cenowo na ww odtwarzacze musialbys wylozyc min 1000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iAudio M5 CF mod ^^ W ogóle jakiego brzmienia oczekujesz? Karma ma podobno dość łagodne brzmienie (jeszcze nie słuchałem, bo nie mam czym naładować tongue.gif ), iAudio M5/X5, iRiver H1xx/3xx są raczej bardziej basowe. Wszystkie można przerobić na kartę CF.

 

Nie wiem jakiego brzmienia oczekuję, ale basowe mi pasuje,

 

 

A jak/gdzie można przerobić odtwarzacze na kartę CF?

Z nowych odtwarzaczy twoje wymagania spełni tylko Cowon J3 i Samsung M1, tylko tego drugiego ciezko jest dostac( w wiekszych pojemnosciach dostepny jest na ebayu.) Mozesz tez pomyslec o o Sonym A847( ponownie ebay).Podobno werje sonyego A840 sprowadzone z Japoni w przeciwienstwie do tych Europejskich glosnosc maja na normalnym poziomie.

 

Cenowo na ww odtwarzacze musialbys wylozyc min 1000zl.

 

 

Wolałbym odtwarzacze, które można dostać w Polsce, żeby w razie czego nie było problemów z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności