Skocz do zawartości

Warszawski meet w MP3store


Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie będziemy to robić w drugi weekend czerwca. Dokładna data zostaje jeszcze do ustalenia, ważnym czynnikiem są sample, na które czekamy. Tak jak w temacie, będą Cresyny i Phiaton. Na pewno będzie jakiś poczęstunek i coś do picia. Ile osób może być? Nie wiem, myślę że jak będzie z 15 chętnych to się spokojnie zmieścimy. Ale wątpię by tyle osób mogło przyjść. :)

 

Cresyn CS-HP600 Review@Head-fi.org

 

Phiaton PS 210 Review@DigitalTrends

 

Phiaton PS 300 NC Review@ExtremeTech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o, darmowe jedzonko.

 

a bedzie coś z duzych? ;p

 

w sumie chciałbym wsłuchać się w kabelki, aby jednoznaczne zdanie sobie wreszcie wyrobić na ich temat ;]]

ale to raczej pytanie do uzytkowników, czy bedą;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużych, w sensie słuchawek? Nie wiem. Zobaczymy co nam wyślą. Ja sam nie wiem. Jutro będę w siedzibie firmy, więc może czegoś się dowiem.

 

Większa część sprzętu i tak będzie użytkowników. Może by tak Sonusa poinformować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja tak głupio spytam. Jakie są zasady takiego meet'a? Bo ja trochę zielony jestem i świeżak, a fajnie było by się pointegrować wreszcie z ludźmi z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja tak głupio spytam. Jakie są zasady takiego meet'a? Bo ja trochę zielony jestem i świeżak, a fajnie było by się pointegrować wreszcie z ludźmi z forum...

 

Jak przyjdziesz to jesteś..

 

W połowie czerwca to sesja w pełni rozkwitu, więc nie wiem czy dam rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to dobrze że "Jak przyjdziesz to jesteś..". Bo raczej jakiegoś super equipu do testów dla innych nie mam (K518 + iPod, żadne wydarzenie) a z chęcią pogadam z ludźmi którzy przeciwnie do większości mojego otoczenia nie uważają słuchawek za więcej jak 50zł za objaw choroby psychicznej. A i może wiedzę rozszerzę.

Sesja, ja będę chyba jakoś tuż przed (Polibuda, jak zawsze opóźniona) i znając mój pęd do nauki raczej jestem chętny na udział... ;)

Jeszcze tylko mniejsze głupie pytanie, MIP to ten MIP na Połczyńskiej albo na Warszawskiej Giełdzie Komputerowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wyjdzie, o ile ktoś będzie chciał z was przyjść. Dzisiaj się dowiedziałem że na spotkaniu będzie cała oferta Cresynów i MS400 od Phiatona. Pogama jeszcze i może coś dodatkowego z magazynu się wyciągnie. Data jeszcze nie jest ustalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, mamy cały sprzęt na miejscu. Ustalamy datę meetu panowie. Jaki dzień by wam pasował? Informuje Was też że zrobimy jakiś konkurs. Zapewne będzie trzeba napisać jakąś reckę sprzętu Cresyna. Co do nagrody, jeszcze się zastanawiamy. Ewentualnie zrobimy wam niespodziankę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jesteśmy bardziej za aktualnym miesiącem. Chyba że znaczna część osób będzie za następnym miesiącem. Chodzi o to że jest plan wysłać te słuchawki do innych miast na meety. Póki co, czekam na wasze propozycje z datami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azahiel

To nie znaczy że nie mogą się wypowiedzieć. Myślę że, tak jak pisał Siekiera, mało ludzi tu zagląda. A szkoda, bo warunki na meet będą ekstra.

 

@kurop

Na piwo to sobie na meet możemy przynieść. :P

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności