Skocz do zawartości

Czy Na Forum Pojawiają Sie Dziewczyny?


TALOMEJUSZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie jedna zawiłostka. Czy na forum iriver sa jakies dziewczyny czy jest to tylko forym męskie???

No i wogóle czy tylko sami faceci interesują sie sprzętem iriver.No bo wiecie Panowie trochę płci pieknej przdałoby się- na pewno byłoby ciekawiej (tylko mnie o nic nie posądzać he he!!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fakt nie mam fiola na punkcie muzyki i mojego ifp.

 

Nie dziwie sie, ze na tym forum nie ma dziewczyn. Jak na uczelni wyjelam mojego IFP to kolezanki patrzyly na to jak na UFO, a jak powiedzialam ze trzeba podlaczyc do kompa i muzyke przegrac to tylko takie miny zobaczylam :):(:(:D:(:D:D:( hehehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo bobrze ,że chociaż Ty trafilas na to forum.A z tymi playerkami to u mnie na uczelni to bylo podobnie, kumple jak sie dowiedzieli ze mam imp to po pierwsze : stwierdzili ze jestem glupi ze wydaje tyle kasy na odtwarzacz i ze wogole slucham tyle muzy!!! powiedzialem co o tym mysle i od tamtego czasu juz zaden z nich nie podskoczyl hehe, a muzy to slucham tak od 6 do 12 h dziennie, i na przyklad nie potrafie sie uczyc jak nie slysze niesamowitego dzwieku z mojego impka - to jest uzaleznienie co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz... Czasem to moze lepiej, ze iRiver jest dosyc slabo znany. Nie tylko w Polsce, ale i na swiecie. Gdyby byl tak popularny jak np.: Nokia (chodzi mi o telefony komorkowe), to coraz czesciej zdarzalyby sie buble. A tak... Kazdy model mozna uznac za udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez kazdy sadzi, że kupilam jakis bubel :D , a wogole jak moglam tylke kasy wydac na takie cos . Nikt u mnie nie zna firmy iRiver i pewnie mysla ze to podroba . Ale mam to gdzies. Na moja uczelnie chodza tak zacofani ludzie , ze widza tylko ksiazki do wkowania, nawet komputera nie umieja obslugiwac, a co sie dziwic ze maja znac ta firme :( Takich bedziemy mieli mgr ekonomii w kraju, co wlaczyc komputera nie potrafia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie ciekawie, kompa to nawet moja mama umie wyłaczył..... wyłacza na przedłuzaczu :)

iRiver baaardzo mało znana firma. U mnie w klasie nikt nie słyszał o niej. Z moich kolegów chyba tylko Ci, którym mówiłem, że staram się kupić jakiegoś playerka z tej firmy. Jak poczytali mozliwości to się napalili, no ale cena potrafi ostudzić najbardziej gorących [czyt. napalonych].

Mi kupno jak na razie idzie kiepsko, jeśli na allegro nie wypali po raz kolejny to decyduje się kupić w kraju za wielka wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh odnosnie znajomosci komputerow to 2 tyg temu na przedmiocie analiza ekonomiczna myslalam ze spadne z krzesla.

Obok mnie komputer zajmowalo 2 najwiekszych kujonow z mojej grupy. Chlopak i laska. Klikali na "guziki" (heheh dla nich skrot lub plik to guziki :) ) i klikneli na dyskietke. No i wyskoczyl komunikat - "wystapil blad , wsadz dysk i tam takie tam kazdy pewnie wie o co biega". Kujony sie przelekly ze cos nie tak zrobily i wolaja pania magister. Ta ,tak samo znajac sie na komputerach, patrzala minute na ekran, :D:(. Wkoncu wydusila z siebie inteligentne na miare magistra zdanie :"WYSTAPIL JAKIS BLAD - TRZEBA ZRESETOWAC KOMPUTER" :(:D:D:D:(:(:D Zostawiam to bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja się dzieją na tym wielkim świecie...

Komputer - jedno słowo, a ile się pod tym słowem kryje...

 

A co do Twojej sytuacji, ja również mam do czynienia z różnymi ludźmi (tzw. lamerami).

Oto przykładowe zapytania:

- jak tworzy się strony www ?? (może zrestartować komputer ??)

- jak się kopiuje pliki z dyskietki ??

- jak zapisać dokument w Wordzie ??

- co to jest Pulpit ??

 

Niektóre panienki rozmawiają cały czas przez bardzo popularne gadu-gadu i nawet nie wiedzą jakiego mają windowsa.

 

itd..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doswiadczenia z lekcji informatyki sa takie. Na dziendobry 90% dziewczyn wysyla sms'y przez bramki to zajmuje gdzies jedną lekcje. Druga lekcja słuzy do pogaduszek na czadzie albo na gadulcu. A jak dojdzie do jakiegos zadania to słysze tylko głosy Rafał możesz podejść, Rafał jak to się robi, Rafał coś mi nie działa... itp. Raz zrobilem kawał jednej z kolezanek z klasy. Kiedy ona nie patrzała wyjąłem jej dyskietke ze stacji... I po 2 minutach słysze głos Rafał coś mi sie stało dyskietka się zablokowała, nie umiem jej wyjąc, pomóż.... No comment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności