Skocz do zawartości

Testy słuchawek Jays


Sonus Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Oto aktualny terminarz testów i linki do recenzji, które już powstały:

 

q-JAYS

1. KaszaWspraju -> recenzja

2. zaki -> recenzja

3. 14.05-23.05 rytek

4. 25.05-30.06 Barbartek

5. 01.06-06.06 ibip

Mamy poślizg - rytek otrzymał słuchawki później, niż to było w planach i poprosił o przedłużenie terminu testów w związku z maturami.

@Barbartek, ibip - napiszcie proszę na PM, czy nowe terminy Wam odpowiadają i podajcie adresy do wysyłki

 

v-JAYS

1. Azahiel -> recenzja

2. Caleb -> recenzja

3. 07.05-16.05 Siekiera

4. 19.05-26.05 Dawindyk

Tu wszystko idzie zgodnie z planem

 

d-JAYS

1. misiekb -> recenzja

2. CiociaSamoDobro -> recenzja

Słuchawki czekają na kolejną osobę

 

j-JAYS

1. Rafphil -> recenzja

Słuchawki czekają na kolejną osobę

 

c-JAYS

1. aallen -> recenzja

Nie przewiduję wysyłania c-JAYS do kolejnych testów

 

@tornvald - na q-JAYS przyjdzie Ci jeszcze poczekać; proponuję d-JAYS póki co

@D@rkSid3, flash608 - napiszcie proszę, które słuchawki Was interesują

@gooru - proszę o kontakt

 

Wszystkim autorom recenzji dziękuję jeszcze raz czas, jaki poświęcili na testy i opisanie słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto aktualny terminarz testów i linki do recenzji, które już powstały:

 

q-JAYS

1. KaszaWsprayu -> recenzja

2. zaki -> recenzja

3. 14.05-23.05 rytek

4. 25.05-30.06 Barbartek

5. 01.06-06.06 ibip

Mamy poślizg - rytek otrzymał słuchawki później, niż to było w planach i poprosił o przedłużenie terminu testów w związku z maturami.

@Barbartek, ibip - napiszcie proszę na PM, czy nowe terminy Wam odpowiadają i podajcie adresy do wysyłki

 

v-JAYS

1. Azahiel -> recenzja

2. Caleb -> recenzja

3. 07.05-16.05 Siekiera

4. 19.05-26.05 Dawindyk

Tu wszystko idzie zgodnie z planem

 

Niestety musze zaburzyc nieco plan. 19ego wylatuje na 2 tygodnie na Filipiny wiec jesli sluchawki maja przyjsc 19ego to nie mam szans ich odebrac (ani tym bardziej odeslac 26ego). Jesli jest mozliwe ich wyslanie tak aby dotarly najpozniej 18ego to moge je przetestowac w trakcie delegacji (i pokryc koszt kuriera jesli trzeba) - w przeciwnym razie bede w stanie je przetestowac dopiero po 4ym czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze zaburzyc nieco plan. 19ego wylatuje na 2 tygodnie na Filipiny wiec jesli sluchawki maja przyjsc 19ego to nie mam szans ich odebrac (ani tym bardziej odeslac 26ego). Jesli jest mozliwe ich wyslanie tak aby dotarly najpozniej 18ego to moge je przetestowac w trakcie delegacji (i pokryc koszt kuriera jesli trzeba) - w przeciwnym razie bede w stanie je przetestowac dopiero po 4ym czerwca

 

Na razie nie zgłosił się nikt więcej do testów v-JAYS, zatem nie mam nic przeciw temu, by zwiedziły Filipiny :-)

Nie śpiesz się, odeślesz je po powrocie. Ewentualnie podam Ci adres kolejnej osoby chętnej do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę porównać C-Jays/V-Jays do AKG K450. Mam do nich niemal stały dostęp. Więc nie byłoby problemu z tym.

 

Z doków, to moje J-Jays bym opisał. Z armaturą dużo nie obcowałem. Ale pewnie wyciągnął bym SM PL50 z MIPu i bym porównał do Q-Jaysów. Bo chyba tylko te mają jeden przetwornik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mogę Ci je dać przecież osobiście w poniedziałek, ale to na meetcie o tym pogadamy ;) No i co Sonus napisze w tej sprawie.

 

A spotkaniu niestety nie bede wiec musimy znalezc alternatywne rozwiazanie ...

 

Napisałem Ci drugiego PMa już i dalej nic nie odpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności