Skocz do zawartości

Zmiana Mtp - Ums Oficjalnie!


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie mozesz wygrac z wrogiem, to sie do niego przyłacz.

Tak bym w skrocie opisal działanie iRivera. Zreszta sluszne działanie :)

A wroga, zamienilbym raczej na zdesperowanego uzytkownika ale i rezolutnego uzytkownika.

 

Jednak iRiver nie zszedl na psy. Zapewne ta decyja zostala podjeta, po tym jak przeczytali testy w Chipie i zobaczyli jak nisko zaplasowaly sie ich playerki... LOL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakby jeszcze radio podorzucali i było by gites. Ale ja już myśle niestety o czym innym ... Po wnikliwych testach stwierdziłem, że wymiana irivera ifp na coś z serii T to byłby bezsensowny wydatek, bo skok jakości nie jest zbyt duży a h10jr mi nie odpowiada ze wzgl. na połączenie z kompem, t10 mi się nie podoba, t20fm byłby nawet fajny ale odstrasza mnie jego obsługa i wygląd a o t30 nawet nie myślałem. W chwili obecnej na cel poszło coś co ma iAudio lub też Monolith w nazwie. Jeśli się nie uda będę myślał o T20fm jak udadzą się konwersje na UMS. Ale jednak kusi mnie do 2gb i więcej na flaszu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, coś jest nie tak O_o

 

T10 nie dał się "uaktualnić", ludzie na MR piszą że obsługa techniczna irivera nic na ten temat nie wie, a na stronie jak w dziób pisze, że:

 

If you have PlaysForSure device, you can make it UMS(USB Mass Storage) device.

[...]

The iriver Firmware Updater enables your player to switch to PlaysForSure or UMS mode.

Below products can be switched through iriver Firmware Updater.

(T10, T20, T30, U10, N12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest przesada już!! Czemu do T10 fimware jest wypuszczany jako ostatni z serii Txx, czemu jest to najdroższy i jednocześnie najbardziej okrojony odtwarzacz tej serii i dlaczego nie można tak poprostu wgrać do niego softu UMS za pomocą Firmware Updater'a skoro IRIVER na to oficjalnie zezwolił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mila wiadomosc dla wszystkich z tym ums. aby poprawili tylko te bledy.

 

mtp zegnaj :)

najwieksza pomylka chyba naszego ukochanego irivera.

jeszcze jeden przyklad ze te wszystkie popaprane wynalazki majace cos tam zabezpieczac, chronic, utrudniac itd., gina w konfrontacji z rzeczywistoscia. co oczywiscie powinno cieszyc chyba wszystkich.

plus dla iriver za ums i pstryczek dla MS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, mówiłem ze w każdej plotce jest troche prawdy.

 

z posiadanych przezemnie info wynikało już dość dawno, że UMS ma się pojawić. BA powiem więcej, niedługo będzie już U10 z 2GB pamięcią flash :) który będzie standardowo UMSem.

 

A z tego co wiem to jeszcze nie koniec "nowości". Sprawa z problemami - cięzko mi coś powiedzieć. wiem ze miał być UMS, i wiem, że każdy miał mieć możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z posiadanych przezemnie info wynikało już dość dawno, że UMS ma się pojawić. BA powiem więcej, niedługo będzie już U10 z 2GB pamięcią flash :) który będzie standardowo UMSem.

 

A z tego co wiem to jeszcze nie koniec "nowości". Sprawa z problemami - cięzko mi coś powiedzieć. wiem ze miał być UMS, i wiem, że każdy miał mieć możliwość wyboru.

 

 

A ksy wiedzial, nie powiedzial... wtedy przyszedl KHRoN ;)

 

Bardzo dobrze, ze iRiver zmienil swoja polityke.

Teraz mam lepsze perspektywy jesli chodzi o przyszlosc. Bo nie ukrywam, ze moj iMPek nie bedzie zyl wiecznie [choc chcialbym aby tak bylo :)], wiec trzeba bedzie kupić jakiegos innego mp3 playera [w domysle iRivera ;)].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze miało byc: 'If you have UMS(USB Mass Storage) device, you can make it PlaysForSure device.':)

Wynikało by to z tego: 'You can make your iriver player a PlaysForSure device for online music subscription service by switching firmware through iriver Firmware Updater.

Please visit your local page for what music services are available in your region. '

 

Zbyt to piekne by bylo prawdziwe:) z ta oficjalna konwersja; ale kto wie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy maja cicha nadzieje ze iriver niezacznie sie tłumaczyc . W karzdym razie ja mam , wkoncu plotki chodziły o tym przejściu z MTP->UMS i nagle takie teksty iriver wypisuje (jak sie pomylili to wybrali naprawde najbardziej odpowiedni moment :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dopiero przed zakupem swojego irivera ;) ale mam nadzieję, że jednak to nie pomyłka :/ choć faktycznie odwrócenie w tym tekście PlaysForSure i UMS wcale nie byłoby nielogiczne :/ ale jak tak patrzę to w sumie to, co jest napisane w nawiasie "(How do I know my player is PlaysForSure compatible?)", sugeruje, że żeby przejść na UMS trzeba wiedzieć, czy player będzie obsługiwać PlaysForSure (przynajmniej tak rozumiem schemat tych informacji firmware'owych, bo przejrzałem kilka innych i zawsze np. jak było coś o aktualizacji np. MTP to było pytanie "Skąd mam wiedzieć, czy mój player ma MTP?"). Chociaż w drugą stronę też dałoby się to uzasadnić :D No nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(How do I know my player is PlaysForSure compatible?)", sugeruje, że żeby przejść na UMS trzeba wiedzieć, czy player będzie obsługiwać PlaysForSure (przynajmniej tak rozumiem schemat tych informacji firmware'owych, bo przejrzałem kilka innych i zawsze np. jak było coś o aktualizacji np. MTP to było pytanie "Skąd mam wiedzieć, czy mój player ma MTP?"). Chociaż w drugą stronę też dałoby się to uzasadnić :D No nie wiem...

 

Dokladnie to zdanie o niczym nie swiadczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do programu z problematycznym uaklualnieniem serii T do UMS zniknął ze strony iRivera.

 

szkoda, ze to problemy z aktualizacja nie zniknely.

pozostaje miec nadzieje, ze iriver poprawi to co trzeba i nastepnym razem wysle calkowicie MTP do samego diabla zostawiajac tylko jedyny sluszny UMS.

Dzieki takiej prognozie zaczalem rozwazac kupno T20 lub T30 (do biegania jak znalazl, male i lekkie). Jednak nie bede bawil sie w jakies media playery i service packi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności