Skocz do zawartości

PrzedsprzedaŻ: Iaudio 6


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[edit] muzyka się zacinała? O_o a ten dysk wogóle jeszcze działa? o_O ... (sprawdź czy są bad-sectory, jak coś takiego stanie się na H100/H300/X5/Karmie to znaczy że już są ;] )

 

A mp3fan testował i6 przed upadkiem (KSY o nim pisał) czy po ?

 

Bo moze faktycznie ten wstrząs mu "zaszkodził" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiadomo już, kiedy i6 bedzie dostarczany do klientów? Mialy byc wysylane po 25 maja.

Są już jakies wiesci?

 

:lol: Podobno za jakies 3 tygodnie :lol:

 

Po tym, jak mowili, ze ma byc za 3-4 tygodnie, minal miesiac. Nikt nie byl laskawy mnie o niczym poinformowac, wiec sama postanowilam sie dowiedziec.

 

Przy okazji chcialam stwierdzic, ze telefon do Omnimo, ktory jest podany na www, to jedna wielka sciema i mistyfikacja :lol:;) NIGDY nikt nie odebral, jak dzownilam! A dzwonilam wiele razy, na przestrzeni kilku miesiecy, w rozne dni tygodnia, o najrozniejszych porach, raz nawet z 15 razy pod rzad... To jest zenujace.

 

Wracajac do rzeczy - stwierdzilam, ze jak na mnie, to starczy i rezygnuje. Skoro producent tyle razy przekłada "premiere", to moze znaczy, ze ze sprzetem jest cos nie tego. Poza tym, jak bym wiedziala, ze tyle bede musiala czekac, to bym na poczatku kupila jakis marketowy badziew za 70 zl na przeczekanie. No i w ogole juz totalnie sie zniecierpliwilam.

 

Zwrot pieniazkow dostalam szybciusienko, wiec plus dla Omnimo. Od razu polecialam do sklepu i tak, od 3 dni, ciesze sie jak dziecko z nowego sprzeciora ^_^

 

Pozdrawiam

Aduś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sobie odtwarzacz kupilas i nim cieszysz sie jak dziecko?

 

Poniewaz nie moge miec tego, ktorego sobie upatrzylam, pewnie z zadnego nie bylabym zadowolona. Dlatego tez zdecydowalam sie na cos zupelnie innego - muzyczna Nokie na Symbianie :) Wczesniej zastanawialam sie nad palmtopem, ale stwierdzilam, ze nie bede w pelni wykorzystywac jego mozliwosci. A tak mam wszystkiego po trochu i jestem zadowolona ^_^

 

Pozdrawiam,

Aduś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby N91 czy moze 3250 ??

Jak mozesz to napisz jak gra taka nokia, bo niestety moja 6630 mnie nie zadowala.

 

Jednak 3250 ^_^

N91 jest niestety dokladnie o tysiac drozsza. Chyba nawet zle bym sie z nia czula.

Wiadomo, 3250 nie bedzie miala takiego dzwieku, jak iAudio U3, ale lepszy, niz Nokia 6680. Mnie to zadowala. 6630 nie mialam okazji sluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Adus zapraszam na forum traktujace o symbianach

np: www.symbianos.pl

 

Choć musisz wiedziec ze 3250 to symbian 9.1, więc narazie bardzo krucho

z aplikacjami :/. Sam jestem ciekaw jak gra N91 bo to juz taki typowo

muzyczny smartphone i to ze zwykłym wyjściem na jacka. Tylko jestem

ciekaw co sie stanie z jej HDD jak upadanie :)

 

Dobra juz koniec OT, sorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Adus zapraszam na forum traktujace o symbianach

np: www.symbianos.pl

 

Przez przypadek juz tam trafilam :) Z Symbianem mialam juz doczynienia, ale na pewno czegos ciekawego sie tam dowiem. Dzieki

 

Choć musisz wiedziec ze 3250 to symbian 9.1, więc narazie bardzo krucho

z aplikacjami :/

 

Tak, zdazylam sie zorientowac, starsze nie daja rady. Na i6 tyle czekalam, to na aplikacje na 9.1 tez wytrzymam :rolleyes: Mam tylko nadzieje, ze efekt koncowy bedzie lepszy ;)

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

łoo... a wlasnie mialem sobie kupic n70/3250... adus, pozwolisz ze zadam pytanie z nieco innej beczki - masz jakies probki zdjec z tej 3250? nie przeszkadza brak flasha? bo potrzebuje telefonu z symbianem i jakas idioten kamera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywną recenzje postaram sie pózniej napisać.

Auktualnie testuje odtwarzacz i czekam na lepsze słuchawki(chyba akg k 26p), na których będe mógł ocenic jakość dzwięku.

Ale jak narazie wszystko jest ok. Obsługuje sie go świetnie. Wyświetlacz rowież jest bardzo dobry. Można oglądać filmy aczkolwiek wyświetlacz jest troche za mały.

Wcześniejsze opinie o tym, że dysk jest wolny i player długo sie włącza są nieprawdziwe. Przy pełnym dysku player uruchamia sie kilka sekund. Rowież jak zmieniam utwór na jakis z zupelnie innego katalogu to jest on wczytywany szybko. A jesli słucham po kolei to nie ma żadnych przerw. Dysk nie zacina się.

Jeździłem na rowerze, a nawet biegłem z i6 jak sie spieszyłem na autobus i nie było przerw w odtwarzaniu.

Moim zdaniem odtwrzacz gra bardzo ładnie. Słuchawki z zestawu są słabe ale miałem okazje sluchać i6 na słuchawkach kumpla nausznych creative. Nie znam dokładnie modelu ale na nich grał już świetnie a nie były to aż tak dobre słuchawki. Nie moge sie już doczekać jak będe mial akg k 26p. Wtedy do będzie przyjemność.

Ogolnie jestem bardzo zadowolny z zakupu.

Jakieś pytania odnośnie i6? Chętnie odpowiem.

 

Pozdrawiam,

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, jutro zrobie fotki.

Moim zdaniem mikrodysk wytrzyma krócej od flasha gdyż występują tu częsci mechaniczne, które łatwiej ulegają zniszczeniu. Ale nie wiem dokładnie.

 

Raczej mozna je wymieniać tylko trzeba znaleść taki sam co będzie jak narazie dużo trudniejsze od znalezienia dysku 1,8".

 

Pozdrawiam,

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności