Skocz do zawartości

PrzedsprzedaŻ: Iaudio 6


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

player lezał na polce bo nie miałem miejsca na biurku i zapomniałem ze mam słuchawki na uszach i player pofrunoł ...

 

jak by to był flash to jego ciezar nie zerwal by sie z tyku słuchawkowego.

 

choc jak przygladam mu sie obudowe troche ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsze dyski zawsze beda bardziej zywotne. male talerze = wieksza ich sztywnosc, mniejsza pojemnosc = mniejsze upakowanie danych.

 

ale 2m to jednak sporo na twardego. dobrze, ze przezyl , aby to bylo regula w tej serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to był flash to jego ciezar nie zerwal by sie z tyku słuchawkowego.

Więc nie będzie to wysokość 2 metrów, bo w pewnym stopniu prędkosć plajera przed udezeniem o ziemie sotała zmniejszona, właśnie przez wykożystanie energii do wyrwania wtyku... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos go kupuje na przedsprzedazy? Jestem ciekawy bo kilka osob mowilo ze chce go kupic. Nadal chcecie za ta cene??

 

Ja sie pokusilam. Zbyt dlugo wybieralam i czekalam, zeby teraz odpuscic. I tak sie z reszta nastawialam na poprzednia cene z MP3S (bodajze 1.148?).

 

Ten player ma pare rzeczy, ktore bardzo mi odpowiadaja. Niby pojemnosc nie taka duza, ale np. z taka krowa jak X5L nie mam zamiaru chodzic (gdyby jeszcze mial duzy wyswietlacz). Moc wyjsciowa mi odpowiada, troche licze tez na USB-Hosta.

 

Pozdrawiam

Aduś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ksy -> daj znać prosze jak oceniasz jakość dźwięku w porównaniu do np. X5 i jak sprawuje się w rzeczywistości bateria, na ile godzin słuchania i ile ogladania filmów wystarcza?

 

B)

 

one more question: czy, w odróżnieniu od X5, mozna jednocześnie słuchac muzyki i przegladać .jpg i .txt (w przypadku tych ostatnich nie pamietam jak to było w X5)?

 

Dzieki z góry za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio mam czas sprawdzic ile czasu pracuje.

 

dzwięk jak w kazdym iaudio - taki sam. powyzje 30 jeszcze mi sie nie zdarzylo sluchac na "6".

 

nie nie da sie przegladac fotek i słuchac muzyki. wszsytko w menu podzielone jest na konkrente sekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to był flash to jego ciezar nie zerwal by sie z tyku słuchawkowego.

 

 

Nie jest to do konca prawda - ifp899 wypadl mi kiedys z kieszeni i szybko zerwal sie ze styku sluchawkowego (a mialem wlasnie nadzieje,ze tego nie zrobi).

 

Czekam cierpliwie na recenzje- jestem przed kupnem playerka teraz i troszke poczekam na pierwsze opinie o 6. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od jakiego playera co ma 256MB to już w ogole jest starsznie drogi... tylko co to ma Aigor do rzeczy?!

 

Jak styka Ci 1GB to nad czym sie zastanawiasz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności