Skocz do zawartości

Cowon E2 by Siekiera


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie na bialym porysowala scianka z symbolami kwadratu i kolka. Najdziwniejsze jest to, ze ta z napisami jest jak nowa. Jakoscia wykonania cowon faktycznie odstaje od takiej szufelki, ale jego dzwiek znacznie bardziej mi sie podoba. Ogolnie to ciagle szukam czegos co mogloby mi zastapic cowona... moze to smieszne, ale mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba również skuszę się na e2 po waszych pochlebnych komentarzach. Sporo na temat tego odtwarzacza poczytałam, jednak chciałabym zasięgnąć waszej opinii w kwestii słuchawek. Jakie dokanałowe do 200zł polecacie? NE-6 spowodują ponoć zbyt ciepłe granie, heady re2 mi się niestety nie podobają. Może więc sennhaisery? Np. CX 350 II Street albo CX 300 II Precision; sprawdzi się takie zestawienie, a może macie jakieś lepsze propozycje? Muzyki, głównie rockowej, będę słuchać przede wszystkim poza domem (komunikacja miejska, ulica), dlatego zależy mi na dobrym tłumieniu hałasów z zewnątrz no i bardzo dobrej ogólnej jakości dźwięku w połączeniu z tym odtwarzaczem. Będę wdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Akg K 370 i potrzebuję czegoś małego bez zbędnych wodotrysków co pozwoli mi cieszyć się tymi K370. Czy E2 to dobry wybór, czy może staram się "wsadzać skórzane fotele do malucha"?

Priorytetem nie jest cena, tylko wielkość odtwarzacza i kompatybilność ze słuchawkami.

Edytowane przez frakmis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

z tego co chłopaki piszą to k370 grają świetnie z e2, a e2 sam w sobie jest bardzo dobrym jakościowo playerem, więc myślę że wybor jak najbardziej słuszny...

 

jar0 tak, to to licytuję 1 sztukę zobaczymy czy sie uda, a z audeo nie musi się zgrywać bo i tak je sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem ten sprzęcik i mam podobny problem co kolega z samochodem w awatarze:) Mianowicie jest super , ale jak pod głoszę to zaczyna mi charczeć. Strasznie wkurzające i chyba nie powinno tak być ?

i nawet jak mówi ta kobita to charczy kiedy jest głośniej.Troche mnie ta sytuacja dołuje ,bo w sumie to sprzęt tani nie był

Edytowane przez Arecki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem ten sprzęcik i mam podobny problem co kolega z samochodem w awatarze:) Mianowicie jest super , ale jak pod głoszę to zaczyna mi charczeć. Strasznie wkurzające i chyba nie powinno tak być ?

i nawet jak mówi ta kobita to charczy kiedy jest głośniej.Troche mnie ta sytuacja dołuje ,bo w sumie to sprzęt tani nie był

 

Jesteś pewien że to charczy odtwarzacz a nie czasem słuchawki?

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem ten sprzęcik i mam podobny problem co kolega z samochodem w awatarze:) Mianowicie jest super , ale jak pod głoszę to zaczyna mi charczeć. Strasznie wkurzające i chyba nie powinno tak być ?

i nawet jak mówi ta kobita to charczy kiedy jest głośniej.Troche mnie ta sytuacja dołuje ,bo w sumie to sprzęt tani nie był

 

Jesteś pewien że to charczy odtwarzacz a nie czasem słuchawki?

 

Sprawdzałem na DJ Pro600 , Zen Aurvana i na tych dodawanych do zestawu. Na wszystkich to samo. Zaczyna charczeć dokładnie od konkretnego poziomu głośności. W przypadku każdej pary słuchawek liczyłem kliknięcia volume rising i na wszystkich to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli byles w stanie tego sluchac na zen aurvana, to musi charczec przy bardzo niskim poziomie glosnosci. Sprawdzales inne pliki ? Jesli tak to wyglada na uszkodzony egzemplarz.

 

Sprawdzałem tylko lossless.Teraz sie ładuje , ale wrzuce jakąś mp'3 i sie zobaczy. Na aurvana charczało najgorzej.Trzeba było słuchać bardzo cicho,ale bardzo podoba mi sie styl jakim gra E2 kiedy jest wyraźnie :)

 

nie znam sie za bardzo ale czy Ne-6 jest na przetwornikach typu armarture ?

 

 

 

na mp'3 to samo :(

 

reguła czarnych E2 v.1

Edytowane przez Arecki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ne-6 to słuchawki typu dynamicznego, nie armaturowe jeśli o to pytasz.

przepraszam , że troche offtopic , ale możesz mi tak w skrócie powiedzieć jaka jest różnica?

 

To już się chyba nadaje na osobny temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślałem a propos tego mojego niby wadliwego E2 , że w sumie to mi charczy tylko na basie przy odpowiednio wyższym poziomie głośności nie zależnie od słuchawek. Tak jakby brakowało mu mocy przy silniejszych uderzeniach bo zaczyna właśnie charczeć i robi sie nieco ciszej po czym głośniej do następnego basu sytuacja sie powtarza

 

ne-6 to słuchawki typu dynamicznego, nie armaturowe jeśli o to pytasz.

przepraszam , że troche offtopic , ale możesz mi tak w skrócie powiedzieć jaka jest różnica?

 

To już się chyba nadaje na osobny temat ;)

he, zauwarzyłem , że na pewno w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny uwalony grajek? Coś dużo tego... Nabyłem niedawno Clipa i spisuje się znakomicie - żadnych niedoróbek nie zauważyłem. Cowon chyba wszystkie siły skoncentrował na dźwięku i zapomniał o zapewnieniu odpowiedniej jakości wykonania rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności