Skocz do zawartości

T60 se a ogg


Aruel

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham? Mam nadzieję, że to nie jest żart...

 

Specyfikacja ze strony sprzedawcy (hihawa.pl)

 

"Audio - Typy plików MPEG 1/2/2.5 Layer 3, WMA, ASF, OGG

Audio - Bit Rate MP3, WMA: 8kbps ~ 320kbps, OGG: do Q10"

 

http://www.hihawa.pl/produkty/Odtwarzacze%20MP3/IRIVER%20T60%204%20GB%20Czarny-8.html

 

Skoro coś jest podane w specyfikacji na stronie sprzedawcy i:

"Niech nie złudzą Cię niewielkie wymiary tego grajka. Na jednej baterii AAA potrafi działać nawet do 18 godzin. Słuchać także jest czego - T60 bez problemu radzi sobie z legalną muzyką w formacie WMA DRM, jak również z plikami OGG i oczywiście MP3."

http://www.iriver.pl/37,features,produkty.php

 

To czegoś tutaj nie rozumiem.... To jest wprowadzanie klienta w błąd - świadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najlepsze jest to że nawet nie słychać różnicy między dobrym mp3 a bezstratnym wav... (oba były konwertowane z flac)

i tak btw to może ktoś poda jakie formaty t60 odtwarza ?

a co do ogg to nawet w oprogramowaniu do t60 jest wsparcie do ogg jak by miał czytać -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem "starego" T60 i nie było problemu z ogg. Widać wersja SE jest rzeczywiście jakaś "specjalna". A próbował ktoś wgrać firmware ze starego T60? Bo wygląda na to, że winne jest oprogramowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przyjdzie zmiana oprogramowania kolejna poprawka i może bedzie wsparcie dla ogg. Jesli zwykły T60 miał wsparcie dla ogg nie widzę problemu żeby ten też miał - kwestia czasu. Mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności