Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie powiem tyle. Tam, gdzie zaczyna się sztuka (do której fotografia się zalicza), zaczyna się też indywidualna koncepcja i własny na nią pogląd. Dlatego też według mnie nie można ot tak po prostu powiedzieć że zdjęcie jest mierne, brzydkie. Może według jakichś tam standardów tak, ale która sztuka by się rozwijała gdyby trzymano się tak ściśle standardów? Inny przykład Dex. Gdyby ktoś nazwał twoją żonę\dziewczynę brzydką, uznałbyś to za krytykę czy pogląd? Jeśli tobie się nie podoba to ok, fajnie. Innym fotoonanistom, no też spoko, ale arogancją jest pisanie że coś jest brzydkie obiektywnie, bo każdy może mieć swoje standardy. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, tylko nie wiem czy dobrze widzę akurat, to jest szum na chmurach?

Nu masz szum na chumrach wypie.... żartuje.

Ja tam żadnego szumu nie widzę! A zdjęcie jest mega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba wiem, gdzie zostało zrobione pierwsze zdjęcie. pomiędzy Gdynią(Orłowem) a Sopotem(Kamiennym Brzegiem, niedaleko klifu Orłowskiego) jest taka plaża, osobiście uważam ją za jedną z najbardziej urokliwych spośród tych polskich, które miałem okazje zobaczyć. nie widać tego na zdjęciu, ale z drugiej strony są porośnięte gęstym, liściastym lasem pagórki(Kaszuby już chyba), z ktorych spływają małe strumyczki do morza. zawsze mało ludzi tam jest. bardzo dobrze znana mi okolica z wypadów nad morze. drugie obstawiam na molo w Sopocie ;p

 

 

(mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiony zatopiony, bezbłędnie :)

PS. drugie też tam zostało zrobione ;)

PS2. jeszcze jedno dam ;)

DSC01286.jpg

 

 

Gdynia, Orłowo. co wygrałem? ;d

 

:) Takie jedno z moich ulubieńszych - oczywiście robione przeze mnie

3128641615_67961b63e4_o.jpg

 

 

jaki czas naświetlania? próbowałem kiedyś też takie 'rysunki' robić, ale nigdy mi nic nie wychodziło ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiony zatopiony, bezbłędnie :)

PS. drugie też tam zostało zrobione ;)

PS2. jeszcze jedno dam ;)

DSC01286.jpg

 

 

Gdynia, Orłowo. co wygrałem? ;d

 

:) Takie jedno z moich ulubieńszych - oczywiście robione przeze mnie

3128641615_67961b63e4_o.jpg

 

 

jaki czas naświetlania? próbowałem kiedyś też takie 'rysunki' robić, ale nigdy mi nic nie wychodziło ;p

 

Używałem wężyka spustowego i opcji BULB w lustrzance. Coś koło 30 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności