Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, waski napisał(a):

Łobuz uważaj bo takie wycieczki potrafią "wciągnąć".

Aaaa, że bagno. Nieee sucho było i trzeba będzie wrócić później, to będzie ciekawiej 😊,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Jutro Łódź i może coś tam cyknę bo ostatnio miałem LX100 a teraz mam Alphe.
Za tydzień też Łódź, za 2 tygodnie pewnie też Łódź 😊
Zjeździłem wielokrotnie Polskę wzdłuż i wszerz. Z tych większych to nie byłem w Szczecinie, tylko w jego okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LuQi napisał(a):

@lobuz1 Ty na tych wyjazdach służbowych robisz coś poza słuchaniem muzyki i cykaniem zdjęć? 🤣

Odwiedzam klientów, mam średnio 1-2 spotkania dziennie. Zaczynam rano, około 15-16 loguję się do hotelu i mam czas na takie zabawy.

Dzisiaj byłem w fabryce naczep a jutro mam fabrykę pralek, pojutrze fabrykę suszarek itp. itd.

Do Rzeszowa też muszę wpaść. W tym miesiącu byłem niedaleko w fabryce rowerów. Aparat pomaga mi się ruszyć zamiast leżeć do góry wentylem. Coś zobaczę, cyknę fotkę, zjem lanczyk i dzień mija 😊.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Odwiedzam klientów, mam średnio 1-2 spotkania dziennie. Zaczynam rano, około 15-16 loguję się do hotelu i mam czas na takie zabawy.

Dzisiaj byłem w fabryce naczep a jutro mam fabrykę pralek, pojutrze fabrykę suszarek itp. itd.

Do Rzeszowa też muszę wpaść. W tym miesiącu byłem niedaleko w fabryce rowerów. Aparat pomaga mi się ruszyć zamiast leżeć do góry wentylem. Coś zobaczę, cyknę fotkę, zjem lanczyk i dzień mija 😊.


Elegancko 👍 To się chwali 😁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

Pierwsze ujęcia parki łabędzi z aparatu💦🦢🦢💦🕊

Świetne zdjęcia, bardzo ładny kontrast między łabędziami a wodą.👑👑👑

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

Kilka wieczornych ujęć wykonanych wczoraj wieczorem🕯

Czas pamięci i zadumy.

Pięknie wyszły te zdjęcia, podobają mi się przejścia kolorystyczne w połączeniu z rozmyciem tła i ten błękit.😀

Jaki założyłeś obiektyw Przemku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 10:11, pablo650 napisał(a):

Czas pamięci i zadumy.

Pięknie wyszły te zdjęcia, podobają mi się przejścia kolorystyczne w połączeniu z rozmyciem tła i ten błękit.😀

Jaki założyłeś obiektyw Przemku.

 

Dziękuję Pawle za miłe słowa, a także za możliwość wypożyczenia 40ki Nikkora, który jest odpowiedzialny za te zdjęcia :)) Też mi się bardzo spodobał jego bąbelkowy bokeh, jak i sama ergonomia :)

@HappyBlack to prawda, że teraz zmrok zapada bardzo szybko, ale jeszcze zanim słońce zaszło, wykonałem kilka ujęć w dziennym świetle...

 

Lumii_20231104_125631900.jpg

 

Lumii_20231104_122700056.jpg

 

Lumii_20231104_122447675.jpg

 

i gdy słońce zaczynało zachodzić🌅

 

Lumii_20231104_123819239.jpg

 

Lumii_20231104_120652922.jpg

 

Lumii_20231102_215400357.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

Dziękuję Pawle za miłe słowa, a także za możliwość wypożyczenia 40ki Nikkora, który jest odpowiedzialny za te zdjęcia :)) Też mi się bardzo spodobał jego bąbelkowy bokeh, jak i sama ergonomia :)

Drobna sprawa, ja również dziękuję, a zdjęcia super.🙂

Dzisiaj trochę eksperymentowałem z przysłoną i chyba przesadziłem, zdjęcia są za ciemne.

Ale trzeba trochę pobawić się aparatem, aby dobrze się nauczyć.😀

 

Edytowane przez pablo650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności