Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

To może się spotkamy. Ja będę pewnie większość czasu na stoisku Final jak w ubiegłym roku. U mnie też zebrały się chmury i to taki kapiszon był bo lekko popadało.

DSC00607.jpeg

DSC00606.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, x86 napisał(a):

@lobuz1 Piękny pomnik i samo miasteczko. Już miałem pytać gdzie to ale moje szpiegowskie szkiełko używane do roślinek zdradziło lokalizację ;)

Dziękuję. To tylko kilka miejsc a w najbliższej okolicy jest np. ciekawy Zamek Zbrojownia w Liwie.
Fajna impreza (jak co roku) się szykuje, ale trochę daleko od Ciebie. 😊 Idealna impreza na cykanie fotek, ale niestety nie będę bo w niedzielę będę blisko Ciebie- w stałej wakacyjnej miejscówce w Kołobrzegu. Pozdrowienia Marcin!

https://liw-zamek.pl/portfolio/turniej-rycerski/

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał(a):

Dziękuję. To tylko kilka miejsc a w najbliższej okolicy jest np. ciekawy Zamek Zbrojownia w Liwie.
Fajna impreza (jak co roku) się szykuje, ale trochę daleko od Ciebie. 😊 Idealna impreza na cykanie fotek, ale niestety nie będę bo w niedzielę będę blisko Ciebie- w stałej wakacyjnej miejscówce w Kołobrzegu. Pozdrowienia Marcin!

https://liw-zamek.pl/portfolio/turniej-rycerski/

Akurat w tą niedzielę będziemy wracać z zagranicznej trasy przelotem S6 pod Kołobrzegiem. Ja będę za kierą zrypany jak koń po westernie więc niestety okazji na spotkanie nie będzie ale życzę udanego pobytu :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podskoczyłem sobie jeszcze moim rumakiem na tzw. Sowią Górę a tu jakiś wariat zaczął latać nad „moim niebem”. Zdjęcia jak zwykle prosto z puszki, cyknięte tak jak wcześniej szkiełkiem Viltrox 16/1.8.

DSC00687.jpeg
 

DSC00699.jpeg
 

DSC00695.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karkolomny napisał(a):

to ja się pochwalę zdjęciem w klimacie wakacyjnym 😎 Zrobione Samsungiem S7 Edge.

Zawsze mnie to ciekawiło, a nie miałem kogo zapytać. Do czego służą takie grube wręcz balonowe opony w rowerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafacio napisał(a):

Zawsze mnie to ciekawiło, a nie miałem kogo zapytać. Do czego służą takie grube wręcz balonowe opony w rowerach?

Cytat
Do czego służy Fat Bike?
 
 
images?q=tbn:ANd9GcQR2LDRWJI_P6PgLEV5jp4
Jeżeli czujesz, że Twój dotychczasowy rower górski Cię ogranicza i nie pozwala w wygodny sposób jeździć po piasku czy śniegu, być może fatbike będzie lepszym rozwiązaniem. Taki rowerowy „czołg” pozwoli nakomfortowe poruszanie się w tych miejscach, w których na zwykłym rowerze już dawno odpuścilibyśmy jazdę

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Rafacio napisał(a):

Aha. Takie stworzenie potrzeby, a potem produktu. Kumam.

W piwnicy dwa rowery. W zeszłym roku jeździłem. Dwie godziny, coś mnie to nie bawi.

Warto się trochę poruszać. Moje rowery też ze 2 lata stały nieużywane a w tym roku kilka razy jeździłem. Mam fajnego składaka, którego mogę wrzucić do samochodu i używać tam gdzie jestem w danej chwili. Fajnie w tym roku pojeździłem sobie nim w Chorwacji na wyjeździe służbowym. Tym fatbjkiem to jeździ się na flaku a ciśnienie może wynosić nawet 0,35 bar 😮 W składaku Strida mam 5-6 bar.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafacio napisał(a):

To chyba strasznie ciężko się na tym jeździ.

nie, bo to elektryk 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2023 o 20:35, lobuz1 napisał(a):

To może się spotkamy.

Możliwe. Aczkolwiek ja zawsze przybywam na jeden dzień i plan mam rozpisany tak oby około 18 już być w drodze powrotnej do Gd. Rzadko bywam w Warszawie więc z Sobieskiego spacer do dworca na koniec obowiązkowy. Kiedyś myślałem o przeprowadzce do stolicy, ale dałem sobie spokój. Za dużo zachodu, a ja lubię spokój. A czy dobrze zauważyłem, że nie ma już Empiku na Marszałkowskiej? Kiedyś obowiązkowy punkt programu przy jakimkolwiek pobycie we Warszawie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Możliwe. Aczkolwiek ja zawsze przybywam na jeden dzień i plan mam rozpisany tak oby około 18 już być w drodze powrotnej do Gd. Rzadko bywam w Warszawie więc z Sobieskiego spacer do dworca na koniec obowiązkowy. Kiedyś myślałem o przeprowadzce do stolicy, ale dałem sobie spokój. Za dużo zachodu, a ja lubię spokój. A czy dobrze zauważyłem, że nie ma już Empiku na Marszałkowskiej? Kiedyś obowiązkowy punkt programu przy jakimkolwiek pobycie we Warszawie.

Ja też cenię sobie spokój i tam gdzie mieszkam tak właśnie jest. W Centrum bywam rzadko. Te Empiki zamykają bo chyba czynsz wysoki a ludzie mniej kupują. Przy Nowym Świecie w Al. Jerozolimskich też zamknęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.d. wycieczek w rodzinnych stronach. Fotki cyknięte szkiełkiem Sony G 24-70/2.8. Prosto z puszki.
Tym razem Zamek w Liwie- wkrótce Turniej Rycerski, który odbędzie się 19 sierpnia.
Zachęcam do odwiedzenia imprezy- szczególnie tych lubiącym tradycję, odważnym, z ciętym języczkiem żeby zobaczyli jak to się kiedyś załatwiało….😅

IMG_2054.jpeg
 

IMG_2043.jpeg

 

IMG_2044.jpeg

 

IMG_2055.jpeg

 

IMG_2056.jpeg

 

IMG_2057.jpeg

 

IMG_2058.jpeg

 

IMG_2059.jpeg

 

IMG_2060.jpeg

 

IMG_2061.jpeg

 

IMG_2062.jpeg

 

IMG_2063.jpeg

 

IMG_2064.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zgreg napisał(a):

Miałem jechać na Litwę w tym roku ale wyszło inaczej

Tutaj masz pewnie bliżej. Fajna impreza: walki rycerskie, rękodzieło, koncerty. Idealne impreza dla dzieciaków. Ja niestety jutro jadę do Kołobrzegu i nie dam rady w tym roku.

 

Kilka fotek z sieci:

spacer.png

spacer.png

 

MG_2652-1148x574.jpg


RON1060.jpg

 

fot.-muzeum-zbrojownia-na-zamku-w-liwie.

DSC07503.jpg


DSC09299.jpg

 

DSC07235.jpg


fot.-Zbigniew-Pan%C3%B3w_liw.jpg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafacio napisał(a):

W Liwie, a nie w Litwie. Kumam. Dlatego nie mogłem znaleźć, tylko jakieś 
Troki na Litwie mi wyskakiwały.

Mój błąd. Już poprawiłem, dzięki. Chodzi o miejscowość Liw.

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności