Skocz do zawartości

Strefa luźnych pytań o model P3 Samsunga


Yedi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

r1 miałem niecały rok temu, niestety nie pamietam na tyle żeby dokładnie porównać ale charakterystyka wydaje się być podobna jak nie taka sama i identycznie zgrywają się (dla mnie) z dj'kami, bardzo możliwe że grają tak samo, no ale pewności nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem P3 jakies 2 tyg temu :) Womar wymiata dostalem go tak szybko zenawet sie nie spostrzeglem hahaha sprzet pierwsza klasa wszystko wpozadku tak jak opisane na aukcji.

co do samego otwarzacza i jego jakosci to jest poprostu mistrzostwo swiata za taka cene!!! jakosc dzwieku naprawde bardzo dobra , jakos wykonania obudowy rowniez pozadna, po wgraniu najnowszego fw odrazu widac roznice wszystko gra i chuczy jak nalezy:P teraz szukam do niego jakis fajnych sluchawek do sluchania hardcorowej muzyku i ogolnie ciezkich klimatow. lubie dosyc cieplo ostry dzwiek z fajnym wyczuwalnym basikiem w tyle.

Co bys cie polecili do 200zl i raczej jestem zwolennikiem sluchawek nausznych . fajnie jak by sie tez skladaly zebym mogl schowac do kieszeni w kurtce :D

SRH750DJ - z P3 sie fajnie "otwieraja" i dostajesz cieple - ostre granie ze swietna podstawa basowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GigereE- zapomnialem o napisaniu waznej sprawie moj budzet to jakies 250zl :P a poza tym strasznie nie lubie takich kosmicznych sluchawek ;) wolalbym z wygladu cos bardziej prostrzego.

a tak przegladajac forum trafilem tez na interesujace sluchawki a mianowicie jays v-jays co sadzicie? chyba jestem na nie zdecydowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r1 miałem niecały rok temu, niestety nie pamietam na tyle żeby dokładnie porównać ale charakterystyka wydaje się być podobna jak nie taka sama i identycznie zgrywają się (dla mnie) z dj'kami, bardzo możliwe że grają tak samo, no ale pewności nie mam

 

Miałem R0 , R1 oraz P3 .. i P3 jednak gra z nich najlepiej , ale pod żadnym pozorem nie jest to przepaść , jakies 10-15% różnicy w SQ , a jak dla mnie Ty R0 grał lepiej od R1 (minimalnie) za to w R1 lepiej działały dopałki myDNSe (czyli ustawienie każdej z rzeczy w my DNSe zmieniało coś w barwie dzwięku a nie jak w R0 tylko Bas coś dawał)

 

AZA , mówisz o połączeniu V-jayś i Wave ? używam czasem ale i tak dużo bardziej wolę DBA02 .... na v-jaysach brakuje mi rozdzielczości na górze ... taka ona ładna i gładka .. nawet za gładka ..

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r1 miałem niecały rok temu, niestety nie pamietam na tyle żeby dokładnie porównać ale charakterystyka wydaje się być podobna jak nie taka sama i identycznie zgrywają się (dla mnie) z dj'kami, bardzo możliwe że grają tak samo, no ale pewności nie mam

 

Miałem R0 , R1 oraz P3 .. i P3 jednak gra z nich najlepiej , ale pod żadnym pozorem nie jest to przepaść , jakies 10-15% różnicy w SQ , a jak dla mnie Ty R0 grał lepiej od R1 (minimalnie) za to w R1 lepiej działały dopałki myDNSe (czyli ustawienie każdej z rzeczy w my DNSe zmieniało coś w barwie dzwięku a nie jak w R0 tylko Bas coś dawał)

 

AZA , mówisz o połączeniu V-jayś i Wave ? używam czasem ale i tak dużo bardziej wolę DBA02 .... na v-jaysach brakuje mi rozdzielczości na górze ... taka ona ładna i gładka .. nawet za gładka ..

 

 

tylko mnie doki nie interesują, a v-jays znam bardzo dobrze- to mam wyznacznik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwalifikowanie ich do kategorii Sony wcale nie jest przypadkowe. Wziąłem sobie jednego, właśnie testuję. Pomysł na Q3 został IMO żywcem zerżnięty z grajków Sony, przynajmniej takie są moje wnioski. Podobne GUI, obsługa, nawet budowa (szkoda tylko, że nie umieszczono przycisków volume na boku obudowy jak w Soniakach). Brzmienie być może też podobne ale to już znacznie trudniej uchwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z innymi playerami samsunga (P3 to mój pierwszy od nich) chodzi mi o czytanie tagów z flaców. P3 nie czyta, albo nie potrafię go do tego zmusić, z resztą jest podobnie? Jest szansa na poprawę tego w fw? Chociaż po doświadczeniach z tv i tel od nich nie liczyłbym na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Może i ja sobie jakieś drobniaki na Samsunga odłożę. :) Przydało by się wymienić moje zmęczone A826. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata temu kupiłem ówczesnej dziewczynie P2. Bardzo przyjemny grajek. Ale nie miał takiej sceny co Soniaczek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnym laikiem, może mi ktoś podpowiedzieć

1. jak włączyć DNSe na 3.0?

2. jakie słuchawki dokanałowe do P3 do 100 zł? Im mniej tym lepiej, ale żeby zestaw brzmiał satysfakcjonująco? Potrzebuję coś taniego tymczasowo, później kupię CALe, ale do tego czasu chcę mieć przyjemność ze słuchania.

Słucham różnej muzyki ,od jazzu po rock (nie słucham techno, popu, hh), lubię ciepłe brzmienie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy i pochodzę z epoki płyt winylowych (ten dźwięk!). ;)

Nowe technologie nie są moją najmocniejszą stroną. I proszę o pomoc.

Nabyłem YP-P3 8GB... Udało mi się go jakoś poustawiać i nawet wgrałem przy pomocy Windows Media Player płytę.

Problem w tym, że zupełnie nie wiem jak sie zabrać do tego, by wgrało też okładkę płyty.

Proszę o pomoc i wyjaśnienie, tak po kolei co robic. Tylko bez używania trudnych terminów, bo naprawdę jestem laikiem w tych sprawach.

Drugie pytanie mam takie: co się stanie jak zrobię: formatuj ? Jakie dane zostaną skasowane ?

 

I to tyle.

 

Na marginesie - niezły bajer ten Samsung YP-P3 JCB. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P3 czyta okładki zawarte w tag'ach [czyli tam gdzie informacja o artyście, tytule itd.], należy ją dodać przy użyciu programu [np. MP3tag- dziecinnie proste i skuteczne :D]. A format- nie pamietam, ale zdaje się, że usuwa wszystkie pliki i usuwa ******ły pokroju daty i godziny, ale tego nei jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zdazylem przetestowac zywotnosci baterii mojego p3 ale jak go puscilem na calom noc ok 13 na 30 vol to zeszla jedna kreska ale zauwazylem cos i nie wiem czy to normalne ze jak go nie slucham to bateria sie tez rozladouje i to dosyc szybk tzn. ok jednej kreski przez caly dzien moze mniej ciezko mi powiedziec ale czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności