Skocz do zawartości

Strefa luźnych pytań o model P3 Samsunga


Yedi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy żadne FW do Samsunga P3 nie ogranicza głośności? Czy chodzi o Samsunga YP-P3JCB, czy może samo P3 to co innego?

Sorry, może trochę odgrzewam, lecz musiałem się zapytać i jeśli możecie, czekam na odpowiedź.

 

Nawet jeśli, to nie problem wgrać firmware KR lub EU (byle nie FR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam kilka pytań

 

Chciałbym kupić p3 z allegro Samsung yp-p3 i tu pojawia się pytanie

Jak wygląda sprawa z gwarancją (door to door, dostarczenie do sprzedawcy, czy można dostarczyć/wysłać bezpośrednio do serwisu ).

Czy odtwarzacz jest hmm... niezawodny tzn. czy nie padnie po tych 12 mc gwarancji.

Edytowane przez Blues Beatdown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blues Beatdown,

pomimo, że na aukcji jest napisane 12 mieś. gwarancji, to ja na fakturze mam 24 mieś. gwarancji ;).

Więc raczej dwa lata jest.

 

Co do samej jej realizacji to raczej odsyłasz sprzęt do nich na swój koszt, oni naprawiają i odsyłają do Ciebie.

Jednak pewny nie jestem, bo nie potrzebowałem jeszcze gwarancji na ten player.

Zapytaj sprzedawcy.

 

Jest mega solidny, będzie ciężko rozwalić go z zewnątrz. Co do software to wszystko u mnie śmiga (i nie tylko u mnie, bo kupiłem 3 sztuki dla znajomych i też śmigają).

 

A serwisu Samsunga dot. sprzętu audio w Polsce nie ma (nie sprzedaje odtwarzaczy w PL).

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie do posiadaczy Samsung YP-P3 - czy po dłuższym czasie użytkowania tego sprzętu dalej jesteście z niego zadowoleni? 

 

Czy może uwidoczniły się jakieś wady, których na początku nie zauważaliście? Coś może zaczęło Was denerwować? Co dokładnie wnoszą zmiany w firmware? Jakieś znaczące poprawy w funkcjonowaniu? 

 

Pytam, ponieważ zastanawiam się nad jego zakupem. Obecnie można go dostać  w wersji 8GB za 299zł z roczną gwarancją, więc cena jest atrakcyjna. Zależy mi głównie na jakości dźwięku (obsługa FLAC), będę go używał ze słuchawkami JAYS e-Jays Three - czy wg. Was to dobre połączenie?

 

Zastanawiałem się również nad COWON iAUDIO E2, ale 11h na baterii to troszkę za mało (no i ostatnio jakieś problemy z firmware). Wiem, że P3 to zupełnie inny typ sprzętu (PMP vs MP3), ale obecnie różnica w cenie nie jest aż taka duża i zastanawiam się, czy nie zdecydować się właśnie na Samsunga. 

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kiedy jest to FW? Ja mam wersję 1.28 EU (Touch 6.C) z 16.03.2009.

Która jest lepsza? Ta co mam, czy ta, którą podałeś Ty?

Mam jeszcze jedno pytanie. W głównym katalogu odtwarzacza znajdują się 2 foldery: Dane oraz Nośnik. W folderze Nośnik są foldery na Muzykę, obrazy, itp. Kiedy próbuję przekopiować FLAC do folderu Muzyka, pojawia się komunikat, że format pliku nie jest obsługiwany i nie chce przesyłać? Co robić?

Edytowane przez Khuzajmah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że moja lepsza.

Jak wgrasz ten fw to od razu poczujesz różnicę.

Miałem ten sam soft co Ty (czy tam 1.29).

 

Właśnie na flac'i potrzeba nowego fw. Wgraj, przekonasz się sam ;).

Ps.: Da się wgrać flac na starym fw, ale właśnie z tym komunikatem. Po włączeniu muzyki w p3 pliki widać i gra ;). A jeśli chcesz mieć najnowsze poprawki i 'funkcje' to wgraj 2.22 z mojego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem i jestem zadowolony, coraz bardziej i bardziej. Jeśli chodzi o brzmienie to nie wiem jak grają te ipody w każdym razie P3 jest dosyć zrównoważony, właściwie ma wszystkiego po równo żadne pasmo jakoś wyraźnie się nie wybija lekko góra (w porównaniu do Irivera T60) góry jest więcej lepiej to brzmi na PX100 za to jest nieco mniej basu. Ogólnie dla mnie w kwestii brzmienia P3 > T60 nieznacznie ale jednak. Przypuszczam że na PX100 - II było by jeszcze lepiej.

Jeśli chodzi o zestawienie P3 z MX500 to gra to raczej za ostro, z KSC75 gra kiepsko (dla mnie te słuchawki w ogóle brzmią kiepsko nawet po modowaniu) , podobnie EP630 (też słabizna te słuchawki ) na nich gra słabo jedyna zaleta to izolacja.

 

Jedyna wada tego playera to brak obsługi kart pamięci, cała reszta to zalety. Jeśli wyjdzie Samsung P4 16GB i nie zepsują brzmienia to pewnie go kupię. Ogólnie dwie rzeczy by się przydały

Pełna obsługa kart pamięci i pełna obsługa playlist, najlepiej dowolna ilość list tworzona dynamicznie na odtwarzaczu. ale i tak w sumie jestem zadowolony że ma te 5 dynamicznych playlist. Bo tego nawet najnowsze badziewia Cowona pokroju J3 nie mają a taki Creative to ma więc..... :)

Edytowane przez speed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i od razu o radę pytam :)

 

Piszę w tym dziale ponieważ jestem już prawie zdecydowany na P3, chociaż miałem po drodze sporo innych faworytów. Poczytałem jednak trochę to forum i moi faworyci padali jak kaczki ;)

Początkowo nie chciałem tak dużego i dotykowego wyświetlacza, ale możliwości oraz co najważniejsze cena kusi.

 

Ale do rzeczy:

 

Czy ktoś z Was zamawial P3 stąd (nie wiem czy wklejanie linków do allegro jest dozwolone, jeśli nie to proszę o szybkie pouczenie :) )

womar111

Opinie ma dobre jednak ta cena wydaje mi się niska jak na takiego grajka. Ale nie wiem bo nie znam się :)

 

Czy może lepiej brać coś z tego(bo pewniejsze źródło itd)

Sansa Fuze

Philips SA1OPS08

Philips Ariaz - z wyglądu niezły ale na Philipsy nie mają dobrych opinii na tym forum więc chyba nie warto się nad nim zastanawiać?

iRiver E150

 

Głównie zależy mi na jakości dźwięku (mp3,flac) ale nie jestem audiofilem i zapewne po starym creativie którego używam teraz wszystko inne będzie brzmiało mi dobrze ;)

Proszę o Wasze rady czy zaryzykować z tym samsungiem, który nie jest w Polsce dostępny i prawdopodobnie pochodzi z Francji(boję się tylko czy to nie są grajki refurbished?) czy brać coś innego w cenie ok. 300-350zł?

Edytowane przez wtomigraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej..

 

Tak, to sprawdzony sprzedawca. Jako pierwszy chyba na forum kupiłem od niego (3 sztuki), potem od tego zaczęło się 'boom' na forum i to jest sprawdzone źródło również przez forumowiczów. Towar nowy, zaplombowany (nie żaden refurbrished) gwarancja 2 lata (nie jak na aukcji rok), faktura, wszystko wsio. Śmiga, gra i wszystko w porządku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki devil92 :)

No skoro sprzedawca na forum sprawdzony to git. Tylko jak wygląda kwestia ewentualnej gwarancji bo Samsung nie sprzedaje w Polsce grajków - czy serwis Samsunga przyjmuje te grajki czy w razie czego należy odesłać do sprzedawcy? A może ta gwarancja to jedynie "chłyt" marketingowy? ;)

 

I jeszcze jedno pytanko. Czy ten grajek ma jakieś defekty ujawniające się z czasem lub coś o czym warto wiedzieć przed zakupem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych 'defektów' ;).

Ten grajek to jeden z lepszych, które kupiłem ;). Za tą cenę nic tylko brać.

 

Gwarancja jest sprzedawcy, więc odsyłasz do niego lub osobiście dostarczasz.

Samsung w Polsce nie przyjmie Ci takiego sprzętu, bo nie sprzedają odtwarzaczy na rynku PL.

 

Co do egzekwowania gwarancji od użytkownika womar111 to nie miałem okazji, bo wszystko śmiga i nie zanosi się, żeby cokolwiek miało paść ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności