Skocz do zawartości

A10 - Prebeta 001.004.001


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie transmiter udalo sie tylko raz sprawdzic, na drugim odtwarzaczu mp3. a i tak byl bardzo marny sygnal. do dzis nie udalo mi sie w zadnym samochodzie czy radiu zlapac sygnalu. widocznie mam pecha, albo faktycznie jest cos nie tak.

 

A masz głośność ustawioną na maksa (czyli 40) ? Niestety to jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co pamietam to na 1 2 5 transmiter wlaczalo sie przyciskiem ok, a w kolejnych softach playem. zapewne tu u ciebie jest pies pogrzebany

 

Ha! Uratowałeś mnie od szaleństwa. Ciekawe z iloma jeszcze głupotami się borykam przez niewiedzę. Ale jest dużo wiedzy tajemnej dotyczącej tego odtwarzacza, niedostępnej zwykłym użytkownikom...

 

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale niekiedy zacina się odtwarzanie muzyki, dosłownie na ułamek sekundy, ale jest to wyraźnie słyszalne. Pliki są ok, bo na wcześniejszym firmware działało jak należy.

 

 

U mnie się przycina (na początku utworów), ale przycinało się też na wcześniejszych wersjach softu.

 

A czy może udało by się zrobić taki numer, że po włączeniu transmitera głośność automatycznie ustawia się na max i jednocześnie odłączają się słuchawki? Teraz jest to uciążliwe: odłączyć słuchawki, dać głośność na max a potem odwrotnie...Nie daj Boże zapomnieć zmniejszyć głośność (mam słuchawki dokanałowe!). Nie wiem czy jest to wykonalne, ale byłoby super wygodne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się przycina (na początku utworów), ale przycinało się też na wcześniejszych wersjach softu.
u mnie tak bylo jak pliki mialy tagi id3v2. albo wtedy gdy dodalem te tagi po wgraniu plikow na odtwarzacz (fragmentacja?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idą prace ?? Może już wiadomo coś konkretniejszego o przybliżonym terminie ??

 

Albo chociaż może wiadomo, czy jakość dźwięku będzie na poziomie fw 1.002.005 oraz czy EQ będzie działał poprawnie ??

 

Kurcze, mnie w zupełności zadowoliłby fw 1.002.005 z wyeliminowanym błędem losowości odtwarzania utworów po wyłączeniu/włączeniu urządzenia. Nawet sporadyczne freezy nie przeszkadzają mi za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy udostępniona wersja 1.4.8, to wciąż beta?

Pytam, bo pobrałem ją z nadzieją, że teraz będzie łatwiej włączyć transmiter, ale wciąż nie ma tej opcji w "sub-menu". Czy można liczyć na to, że wkrótce się pojawi?

 

Poza tym mam trochę problemów z włączaniem tego sub-menu. Rozumiem, że jedyny sposób, to wciśnięcie A-B przez ok.1 sekundę? Niestety, albo mam odtwarzacz o dziwnej czułości, albo trudno mi wyliczyć tę sekundę i efekt jest taki, że czasem trzymam za krótko (i wprowadzam zaznaczania A-B ), albo jeszcze częściej włączam niepotrzebnie dyktafon :(

Czy nie warto by było zwiększyć różnicę w czasie wymaganym do uzyskania poszczególnych opcji przycisku A-B?

Jeśli to problem, bo np. idea była taka, żeby osoby używające dyktafonu mogły błyskawicznie go włączyć, aby nie stracić jakiegoś ważnego fragmentu nagrywanej wypowiedzi, to może odwrócić kolejność: 1sek. = dyktafon, a dłuższy czas to dodatkowe menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udostępniona wersja 1.4.8, to wciąż beta?

Pytam, bo pobrałem ją z nadzieją, że teraz będzie łatwiej włączyć transmiter, ale wciąż nie ma tej opcji w "sub-menu". Czy można liczyć na to, że wkrótce się pojawi?

 

Poza tym mam trochę problemów z włączaniem tego sub-menu. Rozumiem, że jedyny sposób, to wciśnięcie A-B przez ok.1 sekundę? Niestety, albo mam odtwarzacz o dziwnej czułości, albo trudno mi wyliczyć tę sekundę i efekt jest taki, że czasem trzymam za krótko (i wprowadzam zaznaczania A-B ), albo jeszcze częściej włączam niepotrzebnie dyktafon :(

Czy nie warto by było zwiększyć różnicę w czasie wymaganym do uzyskania poszczególnych opcji przycisku A-B?

Jeśli to problem, bo np. idea była taka, żeby osoby używające dyktafonu mogły błyskawicznie go włączyć, aby nie stracić jakiegoś ważnego fragmentu nagrywanej wypowiedzi, to może odwrócić kolejność: 1sek. = dyktafon, a dłuższy czas to dodatkowe menu?

 

niby nie beta ale jest wciaz na tyle niedopracowana...

 

jezeli trudnym nazywasz wcisniecie play po wejsciu do transmittera to polecam zakup odtwarzacza sterowanego sila woli

 

co do przycisku AB - polecam popracowanie nad swoimi (nie)zachodzacymi procesami poznawczymi, ewentualnie j/w ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wysłałem listę poprawek do 1.4.8. Mam nadzieje, że już w poniedziałek będę miał pierwszy odzew w tej sprawie.

 

Przesłana jest zarówno lista poprawek do "ósemki", jak i propozycje ostaniach nowych funkcji. Spisze, je zaraz w temacie z poprawkami.

 

 

EDIT: Wpisałem w temat to co przesłałem w piątek rano do DevTeamu a prpos A10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności