Skocz do zawartości

Grajek 8GB< do ~600 zł do MDR-EX85LPB


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem jakiś czas temu Samsung P3 i jestem zadowolony choć człowiek wymaga więcej i więcej ;) Cóż, główna jak dla mnie wada to brak możliwości bezwzrokowej obsługi odtwarzacza, ale liczyłem się z tym przy kupnie sprzętu, którego dokonałem w pixmania.com + efaktura.

 

Dziękuję za poświęcony czas wszystkim wypowiadającym się w temacie

===========================================================================

Witam ponownie,

Ponieważ 8GB Cowon i7 (nowy) nie dostanę a 16GB to za drogo (a jak tanio to sklep podejrzany - patrz eucasa.pl) proszę o podanie jakiejś alternatywy, która by współgrała z MDR-EX85LPB (zamówione w kochanym RTV Euro AGD, gdzie czekam na towar od miesiąca na dostarczenie do oddziału po tym jak przy odbieraniu dowiedziałem się, że go ukradli a równolegle na odtwarzacz się wypieli na mnie)

Wymagania:

- ogg, flac

- intuicyjny interfejs, który pozwoli na posługiwanie się odtwarzaczem nie wyjmując go za każdym razem z kieszeni

- lekki

- mały

- i najważniejsze -> musi świetnie grać ;)

Preferuje Punk/Rock/Metal

Edytowane przez Biotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym paść z doznań dźwiękowych jakie ów odtwarzacz miałby mi zaproponować to jak najbardziej może wyjść poza budżet do tej kwoty.

Touch 2g jest dotykowy a nie ma przycisków do bezwzrokowego posługiwania się podstawowymi funkcjami, poza tym szczerze pałam "niesympatią" do Apple ;)

A jeśli chodzi o X1050 (Sony walkman o ile się nie mylę) to nie ten próg cenowy jak patrzyłem przed chwilą (wszystko pow. 800).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 8GB< czyli minimum 8GB, ale im więcej GB tym drożej dlatego bardziej mi zależy na dźwięku.

adasss8cc - dzięki za info, na pewno przekopię od deski do deski przy większej wolnej chwili

Mateusz jeśli możesz to rozwiń nazwę tego Rockboksa, bądź proszę o jakiś link

 

Tymczasem póki nie odebrałem słuchawek chętnie jeszcze zobaczę propozycje razem z oddzielnymi dokanałówkami czyli +200zł, razem ~800zł

Po tym co wyczyniają w sklepie mam pełne prawo wypiąć się w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie prawda. Ma klawisz blokowania, klawisze głośności, i pasek do przesuwania utworu w tył/przód.

 

hmm, a ten pasek do przesuwania w tył/przód nie znajduje się przypadkiem na ekranie dotykowym?

czy da się przewijać utwory nie wyjmując mp3 z kieszeni? czy za każdym razem trzeba go wyjąć i odblokować ekran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewczysko:

Skusiłem się na ten Samsung P3 i ogólnie jestem zadowolony, świetnie gra na tych słuchawkach choć w nich mogłoby być lepsze tłumienie dźwięków. Co do samego sprzętu jego największą wadą jest całkowite uzależnienie od panelu dotykowego, można zapomnieć o nawigowaniu "na ślepo" bez wyjmowania z kieszeni. Są 3 przyciski bez żadnych wypustek blokada/zasilanie, oraz regulacja głośności - i +. Do tego pasek nawigacyjny (dotykowy) przesuń lewo/prawo no i główny ekran wiadomo jaki ;).

Regulacja tonów nieskomplikowana co może być lekkim minusem

Radyjko świetnie chodzące z możliwością nagrania audycji, oraz zaprogramowania 30 stacji (powodzenia ;)).

Można także ustawić 6 playlist muzycznych.

W sumie fajny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

chyba się skuszę, tym bardziej że wersja 8gb dużo teraz staniała. Szukałam odtwarzacza idealnego, ale go niestety póki co nie ma... blisko ideału był cowon s9, jednak w jego cenie mogłabym mieć dwa samsungi. (cena za klawisze i lepszy ekran)

A jak jest z dźwiękiem porównując te dwa modele? Czy cowon naprawdę wart jest swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S9 w zasadzie ma klawisz, jeśli dobrze mówię, więc tu minusik, ale jak się zachowuje w 'praniu' nie mam pojęcia, ale wiem jedno. Do takiego sprzętu to już żal kupować słuchawki typu ex85 i nie jedna kieszeń tego budżetu nie wytrzyma :) (w tym moja)

A cenę w euro tego s9 to chyba z kosmosu wzięli, i do tej pory nie mogę pojąć za co otrzymali nagrodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie touch i ex85 to żałosne połączenie.

 

Wybacz ale Twoja opinia nie sądzisz, ze Twój lakoniczny komentarz zostanie potraktowany poważnie? Wskaż może lepsze połaczenie i w podobnej klasie cenowej..chętnie wysłucham propozycji..i podyskutujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że zamwiasz z sieciowym sklepie,więc nie dosc że będziesz dłużej czekał na przesyłke to jeszcze wyjdzie Cie to drożej. Ja swojego X1050 kupowałem tu http://www.xsonic.pl/index.php i jestem zadowolony.

Za to już powinien być warn, co temat przerzucam to reklama tego sklepu. V39 z exami gra bardzo dobrze, już kupił P3 i dobrze zrobił, dla mnie P3 jest pod każdym względem lepszy od v39, dźwiękowo stawiałbym je mniej wiecej na równi z minimalną przewagą P3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumiak9:

zawsze pozostaje ci obniżenie reputacji (co też zrobiłem) i/albo zgłoszenie do moda.

dźwiękowo stawiałbym je mniej wiecej na równi z minimalną przewagą P3.

A jak sobie człowiek czasem puści lżejszy utworek z płyty Urban fable to rozpływa się w fotelu ;)

 

===========================================================================

 

Zakupiłem jakiś czas temu Samsung P3 i jestem zadowolony choć człowiek wymaga więcej i więcej ;) Cóż, główna jak dla mnie wada to brak możliwości bezwzrokowej obsługi odtwarzacza, ale liczyłem się z tym przy kupnie sprzętu, którego dokonałem w pixmania.com + efaktura.

 

Dziękuję za poświęcony czas wszystkim wypowiadającym się w temacie

 

Edytowane przez Biotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności