Skocz do zawartości

SoundMAGIC PL11...


Franeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mma pytanko. zgrają sie one z nano 4g lepiej niz pl 21? Chodzi mi tutaj głównie o bas, którego obawiam sie, że w pl21 moze byc za mało (slucham muzyki elektronicznej)

 

Lepsze będą PL11. Są tańsze i mają większy bass. W PL21 może być go za mało.

Mam PL11 i są super. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

warto było za 75zł z przesyłka ?

Ja tam kilka miechów temu kupiłem nowe za 55zł i odebrałem osobiście w mp3store. ;)

Nie sugeruj się tym jak zagrają po wyjęciu z pudła. Pograją kilkadziesiąt godzin i będzie o niebo lepiej. Niegłupie słuchawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mam problem. Otóż zakupiłem te PL11 tylko i wyłącznie ze względu na dobry bas, który opisywany w recenzji.

Strasznie się zawiodłem. Poprzednie słuchawki Philips SHE9500 są o niebo lepsze! Mają mocniejszy bas oraz lepszej jakości dźwięk.

Dziwne są te PL11, może tak być, że kupiłem podróbkę?

 

Zauważyłem, że są dwa rodzaje opakowań, które zeszły z różnych linii produkcyjnych. Przykładowo stara seria to złote opakowanie:

 

prod_2009360915835171545_4_2.jpg

 

Nowe opakowania są srebrne z przodu z latającymi nutkami. Pod spodem jest naklejka z początkiem NOV, czyli są to słuchawki z listopada.

Dodatkowo na kabelku, tam gdzie jest rozgałęzienie jest napis Made in china. Czuje się oszukany, tym bardziej, że kupowałem od profesjonalnej firmy, która rzekomo

sprowadza tylko oryginalne. Mają 0 negatywów..

 

Pomocy! Pilnie proszę o opinię..

Edytowane przez Sniper512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podróbek soundmagiców. Na audiomagic też nie uda Ci się ich znaleźć. Wszystkie produkty tej marki są produkowane na dalekim wschodzie. :)

 

Podłącz je do odtwarzacza i zostaw na kilka godzin, żeby sobie pograły. Wygrzewanie jest potrzebne wszystkim soundmagicom (prócz PL50).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to orginały, w mp3store w takich opakowaniach sa sprzedawane

http://www.pantip.com/tech/gadget/topic/TM2950722/TM2950722-0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. Właśnie się wygrzewają.. Tak przy okazji, co dokładnie oznacza ten termin?

Czytałem, że to tylko głupia plotka i ściema z tym podłączeniem i zostawieniem ich na pewien czas.

Prawdziwe "wygrzewanie" następuje wtedy kiedy je nosimy i słuchamy przy sobie.. Czy to prawda?

Pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Dostałem dzisiaj słuchawki Pl11 i wraz z nimi masę gąbek.

Wiem, głupie pytanie i w ogóle, ale jak je założyć? Fabrycznie już są założone gąbki z tego co widziałem, więc trzeba je najpierw ściągnąć? Próbowałem ściągać delikatnie, ale nie chciały zejść i boję się, że mogę coś urwać dlatego wolę zapytać tutaj.

 

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie rozumiem dlaczego chcesz zdejmować fabrycznie założone gąbki, żeby założyć dodatkowe?

Te dodatkowe są po to, gdybyś zgubił oryginalne.

A propos, skoro dostałeś taką "masę" gąbek, to czy nie podzieliłbyś się z potrzebującym jedną albo dwoma? Oczywiście pokryłbym koszty wysyłki i w ogóle.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarejestrowalem sie na forum, zeby podzielic sie moja opinia.

 

Szukalem ostatnio dobrych sluchawek, bo meczylo mnie chodzenie po miescie z Reloopami RHP10.

 

Chcialem juz kupowaac senki CX300, ale znajomy mnie powstrzymal proponujac te soundmagic.

 

Poczytalem troche wypowiedzi na roznych forach, polskich i zagranicznych i... no po rpostu sluchawki idealne.

 

Dzis dostałem je z allegro.

 

Podlaczam, wlaczam utwor, specjalnie zeby byl efekt, we .flac, slucham... i? Slcuahwki graja gorzej [DUZO gorzej] niz moje stockowe co dostalem do Samsunga i5800.

 

Wszyscy tutaj mowia o gigantycznych niskich, ale ja nie slysze dolu prawie wcale :o Przelecialem po roznych gatunkach muzyki - niestety, bez efektu.

 

Mozliwe ze opisywane przez duza czesc Was dogrzewanie cos da, juz wlaczylem odtwarzacz i sie grzeja, ale watpie zeby znacznie to poprawilo dziwiek.

 

Z ciekawosci sprawdzilem takze jak graly moje stare EP630 [ktorych pewnie bym uzywal do teraz gdyby nie wysiadla jedna sluchawka], ku mojemu zdziwieniu oprocz oczywiscie dolu - reszta czestotliwosci takze o niebo lepiej brzmiala...

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:

Ok, cofam wszystko powyzej. Dol moze nie jest gleboki jak myslalem, ale ogolna jakosc dzwieku za ta cene to po prostu rewelacja, tak jak juz ktos wspominal - trzeba je wygrzac.

 

 

 

Edytowane przez rsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie znam się, trochę czasu na tych słuchawkach spędziłem i jedno co mogę powiedzieć - raczej nie do takiej muzyki. Zagrać zagrają ale czegoś Ci będzie brakować - mam osobiste przekonanie,że do takiego gatunku to przydadzą się zimniejsze słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności