Skocz do zawartości

SoundMAGIC PL11...


Franeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Panowie zakupiłem te słuchawki w sklepie internetowym agito, odebrałem zadowolony bo wszystko wyglądało w porządku. Teraz zerknąłem na stronę producenta i widzę, że chyba zostałem oszukany... imageshack.us/g/824/dsc05345i.jpg/ To jest cały zestaw który otrzymałem. nigdzie w internecie nie mogę znaleźć zdjęcia z takim opakowaniem, akcesoria które są załączone zgadzają się z opisem na pudełku, ale nie zgadzają się z opisem producent na stronie. Reklamować? Jakaś nowa seria? Kontaktować się w tej sprawie z kimś ze stronki soundmagic? Proszę o pomoc. Słuchawki grają w porządku...

Edytowane przez yarden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też tęsknie za starymi opakowaniami SM. A co do samych słuchawek to basówa :). Ktoś kto lub techno i trance będzie zadowolony. Pewnie RNB i HH też podejdzie całkiem smacznie. Pamiętajmy ile te słuchawki kosztują! W swojej kategorii nie mają konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tęsknie za starymi opakowaniami SM. A co do samych słuchawek to basówa :). Ktoś kto lub techno i trance będzie zadowolony. Pewnie RNB i HH też podejdzie całkiem smacznie. Pamiętajmy ile te słuchawki kosztują! W swojej kategorii nie mają konkurencji :)

 

oj tam, rocka też mi się dobrze na nich słuchało z Clipem+. Tylko talerze wkurzały tym brzmieniem folii aluminiowej. A poza tym to fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tęsknie za starymi opakowaniami SM. A co do samych słuchawek to basówa :). Ktoś kto lub techno i trance będzie zadowolony. Pewnie RNB i HH też podejdzie całkiem smacznie. Pamiętajmy ile te słuchawki kosztują! W swojej kategorii nie mają konkurencji :)

 

Rozumiem, że przesłuchałeś wszystkie słuchawki w tym przedziale cenowym i masz słuch "uniwersalny" żeby takie stwierdzenia tworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się na temat tego konkretnego modelu biorąc pod uwagę CENĘ/JAKOŚĆ. Jeśli znasz jakieś inne doki za DOKLADNIE takie same pieniądze albo mniejsze, które grają lepiej to z miłą chęcią wymienimy się poglądami na PW. Konkurencja? EP630? Podrobione CX300/CX400? PL11 bliżej do NuForce NE6 niż do EP630. Ja bym je nazwał tak, BARDZO dobre podróbki NE6 z wskazaniem na bardzo dobre :). Dalej będę się upierał, że bardzo dobrze zgrają się w muzyce Techno/Trance/RNB/HH/Dance a zapewne przy innych również gatunkach (nie miałem okazji słuchać na nich innych gatunków, wypowiadam się w oparciu o własne odczucia).

 

Tak więc chill out i nie skakajmy sobie do gardeł. Te słuchawki mają swoje minusy jak każde jedne, ale za 64 zł naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego. Konkurencja jaka mi jeszcze przychodzi do głowy to Brainwavz Alpha (59 zł). Nie mniej jednak w tym zestawieniu PL11 minimalnie są lepsze. Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Cześć,

Przepraszam, że odkopuje temat, ale chciałem podzielić się opinią PL11 ;-)

Szukałem słuchawek uniwersalnych do mojego ipod nano 3g. Zależało mi aby słuchawki były dokanałowe i aby były po prostu wygodne i nie wypadały z uszów.

Dziś zakupiłem Magic Pl11 i są bardzo fajne jak za taką cenę (kupiłem za 60zł) Jedynie mogę się przyczepić do złącza jack... nie jest ono przy kabelku sztywne... I trzeba się liczyć z tym, że coś może się dziać za jakiś czas (Może, ale nie musi się tak stać ;)

===

Słuchawki grają zdecydowanie lepiej niż NuForce NE-600. Po podłączeniu ich do ipoda byłem zawiedziony... dziwny płaski dźwięk, bass zbyt mocny... Po wygrzaniu nieco jakość się polepszyła, ale to nie była taka jakość jaką się spodziewałem po słuchawkach za 120zł... miałem już 2 pary słuchawek tej marki ( NuForce ne 600x) ... Po 3mc przestawała grac jedna ze słuchawek Po wymianie 2 tyg później to samo... mimo, że złącze było w całości pokryte plastikiem... Więc dziwnie

PL11 mnie oczarował po 1min :) Bardzo fajny bass, nie za mocny nie za słaby. Audiofilem nie jestem i nie orientuje się na innych cechach. Ogólnie z dźwięku jestem bardzo zadowolony J

......

====

Mam nadzieję, że Magic posłużą jak najdłużej...

===

Aha jeszcze jedno... daje MINUSA producentowi za to, że na stronie nic nie pisze ile mc produkt jest na gwarancji... standardowo jest 12mc... choć czasem jest i 24mc... W krajach UE obowiązkowo producent powinien informować o takich rzeczach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności