Skocz do zawartości

Creative Muvo V200 (512 Mb)


Neus

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się kupić ten odtwarzacz? Szukałem odtwarzacza z radiem i dyktafonem, i znalazłem. Chciałbym się spytać czy w tym odtwarzaczu można nagrywać audycje radiowe, czy jest możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu, czy notatkami głosowymi nagranymi przez dyktafon da się zapełnić całą pamięć, na ilu bateriach / akumulatorkach i jakich działa ten odtwarzacz ( na tej stronie nie ma takiej informacji) i gdzie znajduje się odbiornik radiowy, bo nie wiem czy mógłbym dokupić sobie lepsze słuchawki (jeśli antena była by w słuchawkach to był by wtedy problem). Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk jest gites po zabawie korektorem

radio przerywa i jest fatalne

dyktafon - ehehehhehehe - kumpel probowal nagrywac wyklady - jak by playera a wykładowce dzielił kibel :D

ja nie wiem czy nie lepiej zainwestowac w tego no nama z ergotechu - tanszy a funkcjonalnosc ta sama. Jeśli ma być dobry dyktafon to iriver / mpio !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z radiem w tym mpio na przykład? Bo mi chodzi, żeby i dyktafon i radio było dobrej jakości. Tak sobie przeglądam tego mpio, no i ma w sumie 1 giga, radio, dyktafon i wygląd niczego sobie, tylko nie wiem jak jest z radiem, bo wiadomo, jak się pojedzie na kilku godzinną wycieczkę na rowerku i muzyka się skończy to zawsze można sobie posłuchać co w radiu gadają. Jeśli radio jest dobre, nie zacina się w ruchu i nie jest złej jakości to zainwestowałbym więcej kasy w niego. Widzę, że nie napisali czy może funkcjonować jako dysk przenośny, ale może dało by się jakoś pliki tam wpakować. To co wyżej napisałem tyczy się mPio FY 600. A może by wziąść mpio FG 200 One? W sumie ma on ekranik i można filmiki sobie ściągnąć na odtwarzacza, a wiadomo, że zawsze to jakiś szpan :P . Chyba, że w tym odtwarzaczu obraz jest kosztem dźwięku, wtedy odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy nie lepiej zainwestowac w tego no nama z ergotechu - tanszy a funkcjonalnosc ta sama.

bardzo trafna uwaga. creative ma tylko jedna mala przewage - wymieniony juz wczesniej korektor z mozliwoscia wlasnego ustawienia. ponadto w stosunku do ergotecha ma ciutke lepszy czas pracy na AAA. jednak cena / mozliwosci przemawia wlasnie za ergotechem w tym starciu - ergotech jest bowiem duuuzo tanszy. jednak dla osob szukajacych jakosci nie bedzie to zbyt dobry wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dźwięk jest gites po zabawie korektorem

Mógłbyś się podzielić swoimi idealnymi ustrawieniami korektora?

 

radio przerywa i jest fatalne

Zgadzam się, szczególnie jak się jedzie samochodem to porazka.

 

dyktafon - ehehehhehehe - kumpel probowal nagrywac wyklady - jak by playera a wykładowce dzielił kibel :D

Też się zgadzam, porażka, strasznie słąbo nagrywa.

 

 

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja lubie equalizer zbliżony do ustawienia typu metal w iriverach

 

*--------- coś takiego mniej więcej z mniejszymi bądź większymi poprawkami

--*---*-* ze wzgl na słuchawki. Generalnie chodzi o to, że jak już się nauczysz,

----*---- którego pasma jest za dużo a którego za mało będziesz to bił automatycznie na każdym playerze. Wokal najczęściej jest w środkowym paśmie albo górnym środku. Ja osobiście lubie jak idealny środek jest =0 albo nawet czasem cofnięty zależnie od słuchawek. a to co na bok od środka rośnie albo utrzymuje poziom poprzednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja kupilem za 270 , teraz nie wiem czy dobrze zrobilem

Patrzylem po opiniach w sklepach internetowych , dosc chwalili ten model.

Sluchawki sa moze ciut za duze, trzeba sie przyzwyczaic , moze ucho bolec na poczatku :)

Ale to co najbardziej mnie denerwuje to to ze jest bardzo luzny modlu bateri i modul dysk flash usb , praktycznie trzyma sie tylko na wejsciu usb , tak niedopracowanego urzadzenia jescze nie widzialem , lata to tak jakby mialo wyleciec. Chyba jakas gumke bym musial miec ale jak to wyglada. Po creativie spodziewalem sie dobrego wykonczenia , nie umie zczaic jak creative mogl wypusic cos takiego.

Co wy robicie aby sie Wam trzymal w miare do kupy odtwarzacz ? A moze nie macie takiego problemu tylko moj model taki felerny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy go kupiłeś? Zwróć sprzedawcy - te modele tak nie mają. Sam mam od ponad roku V200 512Mb, nie mam tego problemu.

 

Kupilem 2 dni temu w sklepie internetowym . Moze przesadzilem troche :) ale u mnie luz wynosi ok. 0,5 mm. Dla mnie to troche denerwujace , czytam opinie po sklepach internetowych i czasami tez zdarzaja sie komentarze o chwiejnosci modulow. Nie wiem moze innych to nie denerwuje albo rzeczywicie nie maja luzow, tylko nielicznym zdarza sie taki sprzet. Ale patrzac po budowie odtwarzacza nie dziwie sie ze troche sie chwieje. Nie wiem jak to z reklamacja czy bedzie uzasadniona ....

 

Tobie nic sie nie chwieje nawet te 0,1-0,5 mm ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem problem , wysłalem do działu pomocy na stronie creative

W odpowiedzi otrzymałem

 

"Szanowny Panie

 

Dziekuje za kontakt z firma Creative Labs.

 

Z powodu uzycia materialu jakim jest plastik istnieje prawdopodobienstwo

ze osobne fragmenty moga sie ruszac. Wskazane przez Pana roznice nie

wykazuja wady odtwarzacza.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Jordan.boss

Ale temat odkopałeś, naprawdę, gratuluję... Nie ma czegoś takiego, jak najlepsze ustawienie EQ, każdy ma inny gust. Spróbuj sobie ustawić korektor, w kształt litery: "V", chociaż nie sądzę, żeby w przypadku tego odtwarzacza, na wiele się to zdało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności