Skocz do zawartości

iPod Touch 3G


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za wytłumaczenie. no to chyba ipod jest raczej ciepły. mimo że słucham na "więcej sopranu". ech, gdyby tak miał choć ubogi eq. to byłoby idealnie. No nic, chyba zostanę narazie przy moich kpp. tych exów to zbyt długo nie słuchałem, może jak się wygrzeją, to jest lepiej, nie wiem. a nie znam nikogo, kto mógłby mi udostępnić wygrzane do sprawdzenia.

 

a co sądzicie o Philips SHE9800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to posłuchałem dziś tych exów (w sklepie mieli otwarte pudełko) i jakoś mnie nie przekonały. W porównaniu do koss Pp miały bardzo mało basu i były strasznie płytki. testowałem na utworze smolika t.time (gdzie jest taki przyjemny brzęczący basik, a tu pusto!) oraz sia breath me gdzie ładnie słychać wokal i też nie było zbyt fajnie. może jakieś inne propozycje? powiedzmy bas jak w kossach pp + lepsza góra i scena?

 

 

Szukasz niemożliwego. Podobnie brzmiących słuchawek do KPP jeszcze nie wyprodukowano, stąd zapewne KPP są niekwestionowaną legendą. Mają absolutnie mistrzowską barwę wokali i instrumentów drewnianych przy odpowiednio chłodnym napędzie, pod tym względem nie znam dla nich konkurencji bez względu na cenę. Istnieją słuchawki grające podobnie barwowo, są przy tym bardziej dokładne, zwłaszcza na basie i mają znacznie lepszą reprodukcję sceny (HD595), ale wymagają także o wiele lepszego napędu niż KPP, które tak grają niemal ze wszystkiego, co nie dosładza dźwięku.

 

troche jest tak jak pisze Roland, szukasz niemozliwego.

Znam sluchawki przenosne ktore graja czysciej od KPP przy tym swietnie barwowo i sa to iGrado ale czy oferuja lepsza scene itd? raczej nie.

 

Sony musza byc wygrzane, po prostu musza bo jesli nie sa u mnie na poczatku graly niemal bezbasowo i ostro. A scene i bas to one maja.

 

HD595 wydaja sie byc latwe do napedzenia ale nie do konca tak jest, w sumie zagraja i z iRivera IFP ale nie bedzie wtedy duzo basu.

Podobne sa tez HD650 ale drogie i nieportable.

 

Innymi slowy dopadlo Cie cos co niesetty jest nie do przeskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...

rozumiem, że kupiłeś ipoda od kogoś i już coś było wgrane, tak? jeśli tak, to jak podłączysz do swego itunes, to musisz założyć swoje konto i wtedy ci wszystko usunie.

 

stąd się wszystkiego dowiesz http://myapple.pl/ipod-itunes/22919-ipod-pierwsze-kroki.html

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.bylem z moim kolegą u jego kolegi .i on mi wgral jakies ze 2 gry i troche muzyki.ale nie zaglebialem sie w to jak on to robi.a teraz mam gry i muzyke i chce je wgrac do ipoda.ale jak?i co jesli chce wgrac filmy gry i muzyke jednoczesnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wcześniejszych postów wynika, że ma :P Z tego co rozumiem chcesz wgrać sobie takie mniej legalne gry, a podawanie jak to zrobić chyba nie jest dozwolone na tym forum. Jedyne w czym mogę ci pomóc to to, że jeśli ktoś ci coś wgrał to teraz wszystko to wykasuje ci się jak będziesz wgrywał coś innego ze swojego komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności