Skocz do zawartości

iPod Touch 3G


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

jak możesz mieć gry od kolegi? jak chcesz wgrać piraty i ci nie wgrywa to napisz, a nie kręcisz i ludzi w błąd w prowadzasz. z wgraniem pirata dość skomplikowana sprawa dla kogoś, kto ma problem z obsługą itunes. nic łatwiejszego niz poradnik, który ci podesłałem nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież kilka postów wcześniej wkleiłem poradnik. jak nie czaisz wciąż to się przejdż to jakiegoś ispota albo saturna lub MM to ci pan ze stoiska z kompami pokaże co i jak :)

 

Uważaj bo jeszcze pójdzie i zrobi z siebie kretyna tongue.gif

 

jak możesz mieć gry od kolegi? jak chcesz wgrać piraty i ci nie wgrywa to napisz, a nie kręcisz i ludzi w błąd w prowadzasz. z wgraniem pirata dość skomplikowana sprawa dla kogoś, kto ma problem z obsługą itunes. nic łatwiejszego niz poradnik, który ci podesłałem nie ma.

 

Przecież od samego początku chłopak pisze że chce wgrywać piraty czyli *.ipa (oryginały kupuje się tylko przez AppStore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy.to jak to jest ze klikam ta gre z pendraiwa i otwiera mi sie itunes.ona sie instaluuje i pokazuje w folderze ,programy, .ale to to problem nie jest.jak podlacze ipoda i otworze w itunsie to mam zakladki ale nie ma zakladki ,programy.gry itp.chodzi o to ze juz wiem jak zgrac.ze trzeba do tej zakladki programy gry.ale tam takiej zakladki nie ma

wiec?dry.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyke tak,nie wiem jaki soft.mam 2 siostry i obie maja ipoda 1g jedna mi pozyczyla .ale ona ma tylko filmy.muzyke .zdj itp.a 2 ma takiego samego ipoda i kupionego w tym samym salonie.kolega tej 2 wgral jej pare gier.i jak do niego zadzwonilem to pow ze powinna byc zakladka programy.ale takiej zakladki tam nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że chodzi tu o to, że ipod, jak ktoś wgra na niego np. gry na swoim komputerze, to żebyś ty teraz mógł wgrywać na swoim, to musisz go skonfigurować na swoim itunes, a więc założyć sobie konto w itnues i skonfigurować od nowa ipoda. ale wtedy usunie ci wszystkie gry, któe ten kolega wgrał na swoim kompie. ale nie ma innej opcji. albo nic nie dograsz i zostawisz te gry co masz na ipodzie, ale je usuniesz i na nowo skonfigurujesz ipoda. czy jak go pierwszy raz podłączyłeś nie pytał czy chcesz skonfigurować ipoda czy coś?

 

rozumiem, że na nim są już wgrane jakieś gry? Soft ci się pokazuje jak podłączysz ipoda, włączysz itunes, klikniesz na niego i w centrum ekranu pojawi ci się ipod. tam powinno być napisane jai to soft. możesz też sprawdzić w ustawienia > ogólne > to urządzenie i tam bęxzie pozycja wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie chaotycznie wszystko wyjaśniasz. może być też tak, że masz stary soft, który jeszcze nie obsługiwał gier, dlatego najpierw sprawdź. jak chcesz pomocy, to podawaj potrzebne informacje nikt wróżką nie jest. a jak nie to podłącz ipoda, włącz itunes, wgraj nowy soft i już. a jeśli nie jest to ipod rejestrowany na twoim kompie to musisz go zarejestrować itunes jak cię zapyta i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie masz innego wyjścia. czy ty czytasz w ogóle, co jak piszę. Jeśli chcesz sobie dograć nowe gry na ipoda, to i tak ci się one usuną. tak to działa. Więc albo nie wgrywasz nowych gier i zostajesz z tymi, co są na ipodzie, albo wgrywasz i je usuwasz. niestety ten sprzęt ma takie ograniczenia i wymogi. Poczytaj trochę o itunes to się nauczysz. zacznij od linka, który ci wcześniej dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w nowszych wersjach ipoda np 3g jest inaczej? tzn ze jak chce wgrac cos to poprzednie rzeczy sie nie skasuja?

ej.ipody maja jakby pare ekranikow na wypadek gdyby nie wszystko sie zmiescilo na jednej stronie.a ile jest tych ekranow?slyszalem ze 11 ale nie wiem czy to prawda.ile gier moge wgrac do ipoda 3g pod wzgledem pojemnosci na tych ekranach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótki kurs polityki Apple:

 

- iPod przypisany jest do bazy iTunes, tak długo można ręcznie kopiować muzykę i aplikacje na iPoda (a to co zainstalujesz bezpośrednio na iPodzie np. przez WiFi spowrotem do iTunes) jak długo synchronizujesz go z daną bazą

 

- jeśli zmienisz bazę iTunes (np. komputer, albo sformatujesz system, albo właśnie kupisz iPoda od kolegi) to podczas pierwszej synchronizacji z nową bazą dotychczasowa zawartość iPoda zostanie wymazana bez możliwości skopiowania muzyki i aplikacji do nowej bazy iTunes

 

- gier i aplikacji zainstalowanych "na bazie JB" nie da się skopiować do iTunes ani oczywiście zainstalować przez iTunes

 

dana baza iTunes jest oczywiście przypisana do konta iTunes/AppStore, ma to znaczenie jeśli kupujesz aplikacje w AppStore (albo nawet jeśli tylko pobierasz darmowe), jedno konto może być przypisane do 5 komputerów (do 5 baz iTunes)

 

gry można wgrać do oporu: czyli tyle ile masz miejsca w menu iPoda albo tyle ile masz miejsca w pamięci iPoda, to nie windows żeby coś miało się z czymś innym gryźć albo spowalniać system :)

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego adamoski, nie chciałbym być nie miły ale ten temat to recenzja a nie rozwiązywanie problemów. Masz od tego odpowiednie forum i polecam zainteresować się swoim problemem na nim a nie w zaśmiecaniu tematów, problemami zupełnie nie związanymi.

 

Każdy twój kolejny OT w tym temacie zostanie nagrodzony, ponieważ dostałeś już wystarczającą ilość informacji od użytkowników. Czas zacząć myśleć samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności