Skocz do zawartości

Sansa Clip + // Sansa Clip Plus


Fibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na zagranicznych forach czytam o częstym niełączeniu gniazda mini-jack. Czy któremuś z szanownych użytkowników Clipa+ przytrafiło się coś takiego? Mam mocno ograniczony budżet i szukam grajka jakiegoś a Clip+ wydaje się być idealny.

Fuze niestety umarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że w razie potrzeby się uda. Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z wersjami "Manufacture Refurbished" ? Bo chciałem z tej aukcji zakupić:

http://allegro.pl/sa...2325308680.html

A tu właśnie taka jest, no i coś nie mogę znaleść o co kaman. Poza tym że jest to sprzęt odnawiany, wyczytałem że w sumie nie ma z tym problemów (na jakimś zagranicznym forum). Co uważacie?

 

P.S Poza tym, co może uszkodzić się przy otwieraniu obudowy? Połamanie zatrzasków?

Edytowane przez karolp1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Poza tym, co może uszkodzić się przy otwieraniu obudowy? Połamanie zatrzasków?

Zatrzasków raczej nie połamiesz, ale łatwo zostawić ślady na tylnej obudowie, nawet powiedziałbym bardzo łatwo. Ja u siebie już poprawiałem luty w gnieździe i z braku plastikowych narzędzi otwierając szerokim śrubokrętem zostawiłem mocne ślad. Btw tutaj masz fotki otwartego http://anythingbutipod.com/2009/08/sandisk-sansa-clip-plus-disassembly/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie powoli zbierać na jakieś plastikowe, albo jakoś sprytnie otworzyć kartą kredytową, zobaczymy. Dzięki za zainteresowanie, mój Clip+ w wersji BOX już w drodze.

 

Czy w waszych Clipach+ wtyczka od słuchawek też tak ciasno wchodzi? U mnie trzeba użyć trochę siły żeby je włożyć do końca, i tyle samo żeby wyciągnąć. Nie dziwię się że potem się gniazda wyłamują. Mam A-Jays ONE, wszędzie idzie "wchodzą" normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyki sa normalne tylko sa jescze nie przeorane/rozepchane wiecie o co chodzi. Po 1 roku bedzie gladki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój clip zdechł wczoraj, rozebralem go i okazalo sie, że jeden z kabelków się oderwał. Można to łatwo zlutować, ale myśle, że czas przesiąść się na clipa +. I tutaj moje pytanie, czy przyciski nawigacyje są podświetlane jak w clipie bez plusa? Nigdzie nie znalazłem info o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek łatwo wymienisz jak miałeś kiedyś lutownice, łatwiej by ci było gdybyś miał mały grot luty w clipie są bardzo małe.

 

udało ci się rozebrać bez uszkodzenia obudowy?

 

Mój clip miał mały uszczerbek w obudowie pod przyciskiem głośności. Rozchyliłem ją lekko nożem, sprawdziłem co się stało i złożyłem "do kupy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2 drobne pytania:

1) ile mniej-więcej trwa zbudowanie bazy plików na rockboxie przy karcie 32gb zapełnionej mp3@320? To, że na oryginalnym firmware trwa to sto lat to wiem, interesuje mnie wyłącznie RB.

2) jest tu jakiś szczęśliwy posiadasz z Poznania chętny na mini-meet czy kilkudniową zamianę na coś z mojego podpisu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rb nie buduje buduje orginalny soft bo zgrywasz przez niego .

 

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowy uzytkownik zadam swoje pytanie krotko i w miare tresciwie ;) Moje jablko odmowilo posluszenstwa, ja zostalem z nowymi Sennheiserami HD 228 i chce zakupic Sanse z tematu ;) Pytanie: czy ktos ma taka konfiguracje ? Jak sansa radzi sobie z SE, z modelami podobnymi itp.?

Edytowane przez chinczykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Mam problem ze swoim clipem +. W momencie kiedy całkowicie sie rozładuje lub poleży dłuższy czas nie używany trzeba go resetować trzymajac power przez ok 20 sek. Inaczej nie idzie go włączyć ani naładować.Dopoki go nie zresetuje nie reaguje na nic.

Spotkał sie ktoś z Was z podobnym problemem. Moze znacie rozwiazanie?

mam aktualny firmware + zainstalowany rockbox.

Edytowane przez gaming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest raczej ciepla wiec licz sie z mocnym *******nieciem basu. Ale poco ci e6 jak polowy mocy z sansy nie wykorzystasz na te sluchawki.

 

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest raczej ciepla wiec licz sie z mocnym *******nieciem basu. Ale poco ci e6 jak polowy mocy z sansy nie wykorzystasz na te sluchawki.

 

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

Wzmak przydałby sie nawet do telefonu albo integry chyba, że większej poprawy nie bedzie to sie zastanowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich zakupiłem Audio Technica ATH-ES7 ze wzgledu na to iż zauroczył mnie dźwiek wydobywający się z słuchawek.

Na razie słucham z Blackberry 9810 ale bateria pada tak sxzybko że zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza.

Zastanawiam się nad Sansa Clip+ czy ktos słuchał takiego zestawienia i jaka jest opinia.Ogólnie czy bedzie ok i czy słuchawki nie stracą na swoim brzmeniu.

Z góry wielkie dzieki za odpowiedzi

Witam bardzo proszę o pomoc oraz odpowiedź ponieważ ze względu na baterie w telefonie która po paru godzinach pada jestem umówiony na zakup Sansa Clipa+ w poniedziałek a nie chce zakładać nowego tematu .

Edytowane przez aszer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności