Skocz do zawartości

Futerał Do Ifp 700...


leso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy jeszcze ktoś ma taki problem, czy ja mam pecha. Futerał jest tak zaprojektowany, że otwory nie przypadają dokładnie na joy i mikrofon. To bardzo irytujące.

 

 

 

mam dokladnie to samo no kurde dziurka na joy jest jakos przesunieta strasznie i na mica to juz nie mowie ... pozatym go sie strasznie trudno zaklada i usb zakrywa troszke...

 

dalej tak pojdzie to wyladuje tam gdzie wyladawac by nie chcial...

 

zrobie scany i ci pokaze tylko stery sciagne k?

 

 

UPDATE:

 

skan:

 

10018eg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to futerał jest na tym zdjęciu zwyczajnie przesunięty. Otwory nie są wycięte krzywo. A to, że niektóre futerały mają tendencję do takich nieładnych zachowań, to już niemal legenda.

 

EDIT: Goa, coś Cię tu dawno nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu myslisz ze o tym nie pomyslalem?

 

tak da sie tak zrobic i raz mi sie udalo po 10 minutach kombinowania i wciskania... no i myslalem ze polezy przez noc i sie wyrobi rano podczepilem sluchawki poszedlem do szkoly.. no i w ktoryms momencie zdejmuje kurtke i znowu jest tak jak dawniej...on poprostu nawt jak lekko dotyka czegos to odrazu sie przesuwa...

 

a po drugie nie mowie o dziurkach tylko o tych glupich guzikach ...

 

a pozatym bez tego pokrowca wyglada o wiele lepiej

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre futerały tak się paskudnie zachowują niestety. Ja najpierw miałem model, z którym działo sie to samo, a za drugim razem miałem nieco więcej szczęścia. Na pewno istotne jest, żeby od początku dbać o ułożenie odtwarzacza w futerale - to na pewno spowalnia wyrabianie się pokrowca i pozwala przynajmniej spowolnić proces o którym teraz mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przepraszam, że nie zrobiłem tego wcześniej, ale nie mam w domu sieci i korzystam okazyjnie z kafejki. To pocieszające, że to nie tylko mój "ból". A swoją drogą to bardzo dziwne i niezrozumiałe, że firma produkująca tak świetny sprzęt pozwala sobie na taką niedoróbkę.

Wielkie dzięki PANOGOREK za ten skan. U mnie jest dokładnie tak samo. Mimo że bardzo uważałem. Zresztą od wyjęcia z pudełka tak było. Pomysły wykorzystam, ale sam się zastanawiałem, czy nie można tego otworu na joya powiększyć fachowo, np. - to śmieszne- u krawca, czy u szewca. Może mają jakieś przyrządy do wycinania takich otworów. Wystarczyłyby ze ze trzy milimetry powiększyć. Mikrofon jest czuły, ale czasem trudno jest wyczuć joya, szczególnie jeśli się to robi po ciemku, czy po omacku. Możemy się pocieszyć, że podobno obecnie coraz rzadziej wogóle dodaje się pokrowce. A jednak jaki by nie był, to pełnie funkcję ochronną (częściowo). Zresztą iriver coraz bardziej oszczędza próbując sprzedawać za tę samą cenę produkty o gorszych parametrach (mniejszej liczbie funkcji) i gorszej obudowie.

 

Znalazłem proste i skuteczne rozwiązanie. Poszedłem do kaletnika, który wyciął mi nieco większy otwór na joya (tylko górną część). Jest teraz jajowaty, co nie zmienia estetyki, a wreszcie jest funkcjonalny. Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności